126

Odp: Grupa Przejazdy: forum wewnętrzne

Jak tam idzie walka na froncie statków po Obie??
M.

127

Odp: Grupa Przejazdy: forum wewnętrzne

Nie idzie. Ostatnio coś pisałem o forach, żeby napisać po rosyjsku i wyjechałem, a forum zaczęło gaworzyć jakie to książki bierzemy. Jak coś wymyślicie z tymi forami przez 4 najbliższe dni to byłoby pro.

W każdym razie Marcin i ja lecimy jutro rano do Bułgarii, więc widzimy się dopiero w Moskwie. Dlatego warto, żebyście przed wyjazdem, Alku i Michale, wydrukowali nasze planowane przejazdy (godziny pociągów) - pewnie są w planie pracy, ale nie wiem, czy makulaturę się bierze na obóz.

W każdym razie widzimy się w Moskwie, pociąg jest o 19:20, my mamy ok. 3 godzin na przejazd z lotniska. Jeśli nie będziemy zdążali, wyślijcie kogoś przed dworzec, żeby nas łapał. A jak nie zdążymy, to jedźcie wszyscy bez nas. Będziemy was wtedy gonić i starali się dobić jak najszybciej do obozowiska stałego na południe od jeziorka Makar-ruz. Nasze plecaki bierzemy ze sobą.

May the random() be with you!

128

Odp: Grupa Przejazdy: forum wewnętrzne

Chciałbym wyrazić zdecydowany pogląd, że należy zabrać ze sobą nie tylko rozkłady jazdy tych połączeń, z których zamierzamy skorzystać, ale także duży zestaw rozkładów awaryjnych.

Aby nie być gołosłownym, przygotowałem rozkład jazdy wszystkich pociągów przez Ural Polarny: [url]http://students.mimuw.edu.pl/~ajank/ural/Sejda-Labytnangi.pdf[/url]

129

Odp: Grupa Przejazdy: forum wewnętrzne

Widzę następujące rzeczy do zrobienia:
-przygotowanie i wydrukowanie wiedzy,
-przygotowanie awaryjnego przejazdu koleją zamiast statkiem,
-wrzucenie postów na różne fora o statkach (może ktoś do poniedziałku odpisze...) -- trzeba zrobić jeśli już to dzisiaj.

Ja dzisiaj kompletnie nie mam czasu...

M.

130

Odp: Grupa Przejazdy: forum wewnętrzne

Zgłoszenie przejazdu grupowego po Polsce załatwione.

M.

131

Odp: Grupa Przejazdy: forum wewnętrzne

Dzisiaj rano prosiłam Alka o powysyłanie postów na fora