Temat: Sierpniowy rowerowy

Obóz odwołany

Ostatnio edytowany przez jankiel (2008-08-10 12:36:46)

2

Odp: Sierpniowy rowerowy

Napiszcie też, gdy ktoś z Was się zastanawia - może po prostu chętnie by pojechał, ale nie jest pewny terminu albo innych rzeczy.

3

Odp: Sierpniowy rowerowy

Ja chętnie pojadę, trwają rozmowy z rodzicami big_smile Oznacza, to że prawdopodobieństwo mojego pojechania jest wysokie, muszę tylko umiejętnie przekazać informację, że może się zdarzyć, że mnie nie będzie w sierpniu w Warszawie smile - sprawa rozstrzygnie się do końca maja, bo wtedy będę wiedziała, czy pierwszą połowę sierpnia mam zajętą czy nie, jeśli nie to nie ma problemu, jeśli tak to pilnie proszę o pożyczenie daru przekonywania smile
Uff, mam nadzieję, że coś da się z mojego bełkotu zrozumieć, w każdym razie bardzo chętnie pojadę

4

Odp: Sierpniowy rowerowy

Ja sie zastanawiam, czy nie pojechac na poczatek, ale jeszcze nie wiem i prawdopodobienstwo jest jakies 35%.

5

Odp: Sierpniowy rowerowy

Ja się zastanawiam i skończę pewnie w sierpniu...

6

Odp: Sierpniowy rowerowy

wzór do naśladowania: Jadę! big_smile

Dziabąg big_smile
--
Nawet najmniejszy kotek to żywe arcydzieło. - Leonardo da Vinci
There is no system but GNU, and Linux is one of its kernels.

7

Odp: Sierpniowy rowerowy

Na liście chętnych jest jeszcze Michał Iwaniuk

Zaznaczam, że Michał i Dziabąg byli rok temu ze mną na podobnym wyjeździe (tyle, że wtedy organizowanym 100% prywatnie). I chyba im się podobało, skoro jadą po raz drugi smile Prawda?

Arku, tam jest internet. smile A ilość laptopów z Linuksem ma szansę być niezerową liczbą naturalną. Co Ty na to?

Ostatnio edytowany przez jankiel (2008-05-22 12:05:16)

8

Odp: Sierpniowy rowerowy

jankiel napisał/a:

Na liście chętnych jest jeszcze Michał Iwaniuk

Zaznaczam, że Michał i Dziabąg byli rok temu ze mną na podobnym wyjeździe (tyle, że wtedy organizowanym 100% prywatnie). I chyba im się podobało, skoro jadą po raz drugi smile Prawda?

Prawda!

jankiel napisał/a:

Arku, tam jest internet. smile A ilość laptopów z Linuksem ma szansę być niezerową liczbą naturalną. Co Ty na to?

Mogę zabrać, ale tylko z celach rozrywkowych. Nie będę kminił zadanek!

Dziabąg big_smile
--
Nawet najmniejszy kotek to żywe arcydzieło. - Leonardo da Vinci
There is no system but GNU, and Linux is one of its kernels.

Odp: Sierpniowy rowerowy

Ilość ma szansę być liczbą?

Spać + spać + ciepło = dobrze

10

Odp: Sierpniowy rowerowy

Świeże informacje o obozie:

Komendant obozu: Wojtek
Kwatermistrz: Dziabąg
Oboźny: Michał

Na niektórych trasach będziemy podzieleni na niezależne zastępy (po 3-4 osoby). Niezależne czyli takie, że:
- każdy ma pompkę, dętkę i jest zdolny do jej wymiany na trasie
- każdy ma mapę i kompas i jest w zastępie ktoś, kto umie ich używać
- jak ktoś idzie w krzaki albo zawiązuje buta, to zatrzymuje tylko zastęp, a nie wszystkich.

11

Odp: Sierpniowy rowerowy

Kolejne ogłoszenie parafialne:

Z powodu:
a) polepszenia warunków do nauki przed sesją poprawkową/maturą*
b) bezpieczeństwa rowerów
c) tego, że wyjdzie taniej
Zmieniamy miejsce z pola namiotowego (płatnego) na szkołę (płatną).

*niepotrzebne skreślić

Dyrektor powiedział, że mają tam "spartańskie warunki", ale że są prysznice, jest kuchnia, miejsce na ognisko, boisko do kopania piłki.

Cały czas można się zgłaszać.

12

Odp: Sierpniowy rowerowy

obóz odwołany