Temat: WYRYP

Witajcie!

Zbliża się wiosna. A gdy wiosna nastaje, to z radości aż chce się skakać, biegać, wyjechać gdzieś bo ciepło, zrobić w końcu jakiś rajd... Rajd. I na rajdzie iść i się zmęczyć, odpocząć od szkoły, studiów... A służy temu WYRYP, czyli rajd na powitanie wiosny.

Cel wyjazdu: chodzenie
Esencja wyjazdu: chodzenie
Program wyjazdu: chodzenie

Dla każdego coś odpowiedniego, bo są trasy: 35km, 50km, 100km.

I dobra wiadomość: Wszyscy startują razem, więc w trakcie będzie można zmienić zdanie: "ojej, ja na 100 to jednak nie dam rady", "hm. może jednak przejdę jeszcze te 15km żeby przejść 50tkę, a nie tak jak się spodziewałem 35".

Zaczynamy wieczorem w piątek, 14 marca. Idziemy w nocy z Góry Kalwarii szlakiem wzdłuż Wisły i Pilicy do Warki, gdzie kończy "35-tka". Po drodze będzie krótkie ognisko lub kominek. W Warce wypijemy po Tymbarku (postaramy się, żeby nie było tylko jabłkowo-miętowego). Potem do Augustowa (nie tego koło doliny Rospudy...) i tam kończy 50-tka. Trasa "100" prowadzi następnie przez Studzianki Pancerne (zobaczymy czołg, wooow ;-) ), przekroczymy most na Radomce i pomaszerujemy przez puszczę kozienicką. 100-tka może się rozsypać około 70 kilometra, bo da się odbić do pobliskich stacji kolejowych. Meta w Kolonii Leszów pod Radomiem.

Trasy krótsze będą miały zapewniony nocleg, żeby wyspać się przed powrotem. A 100-tka po zakończeniu marszu wsiada od razu do pociągu do Warszawy.

Szczegóły organizacyjno-techniczne wkrótce.

Organizują:
- Janek - jinowolski zwierzę gmail kropka com, tel. 6**-***-***
- Wojtek - pscorek zwierzę staszic kropka waw kropka pl, tel. 6**-***-***
do których kierować wszystkie pytania i propozycje.

WARUNKIEM KONIECZNYM pójścia na Wyryp jest zdefiniowanie swojej preferencji 35/50/100 oraz prawdopodobieństwa wzięcia udziału w rajdzie (liczba od 0 do 1, albo jak kto woli -- od 0% do 100%). Mailem, smsem lub osobiście do Wojtka lub Janka.

WARUNKIEM WYSTARCZAJĄCYM jest pojawienie się na zbiórce 14 marca -- w piątek wieczorem z odpowiednią kwotą polskich złotych w kieszeni. (jak wspomniałem wyżej, szczegóły wkrótce)

Namyśl się i daj znać jak najszybciej, że pójdziesz! Będzie super, dziobato, i w ogóle!

Janek

2

Odp: WYRYP

jankiel napisał/a:

WARUNKIEM KONIECZNYM pójścia na Wyryp jest zdefiniowanie swojej preferencji 35/50/100 oraz prawdopodobieństwa wzięcia udziału w rajdzie (liczba od 0 do 1, albo jak kto woli -- od 0% do 100%). Mailem, smsem lub osobiście do Wojtka lub Janka.

WARUNKIEM WYSTARCZAJĄCYM jest pojawienie się na zbiórce 14 marca -- w piątek wieczorem z odpowiednią kwotą polskich złotych w kieszeni. (jak wspomniałem wyżej, szczegóły wkrótce)


Janek

Coś nie tak, warunek wystarczający powinien wynikać z koniecznego...

3

Odp: WYRYP

Owszem, w formalnym języku matematyki tak powinno być. Ale nie pisałem przecież tekstu formalnego.

Każdy dostatecznie inteligentny człowiek będzie wiedział, o co chodzi.

4

Odp: WYRYP

Ehm... To ja chciałam się zgłosić, że pojadę smile
Czy muszę teraz deklarować czy na 30 czy na 50? Bo wolałabym zdecydować w trakcie..

5

Odp: WYRYP

Możesz zdecydować w trakcie.

6

Odp: WYRYP

Ja będę tylko na ognisku lub kominku, bo muszę być też w innych miejscach (i to przytomny) w ten weekend (prowadzę zajęcia na kursie drużynowych), więc chciałbym wiedzieć o której i gdzie ono będzie (oraz wyrazić nadzieję, że będzie gdzieś na początku).

M.

7

Odp: WYRYP

[url]http://maps.google.com/?ie=UTF8&ll=51.901495,21.240692&spn=0.179212,0.466919&z=11[/url]

Tam jest pierwszy odcinek trasy. Startujemy z Góry Kalwarii. Można spróbować zrobić ognisko trochę po starcie - może w pobliżu Czerska? (potem idziemy na południe wzdłuż Wisły, a potem Pilicy).

8

Odp: WYRYP

Krótkie podsumowanie dotychczasowych zgłoszeń:


MOŻE SIĘ ZROBIĆ BAŁAGAN z powodu zmiany trasy, więc jakby co, to piszcie żeby skorygować, jeśli Wam bardzo przeszkadza.
Chociaż jest to już w tej chwili bardziej lista sondażowa i do niczego nie zobowiązuje.
---
Kasia L. 100% 30
Michał K. na ognisko/kominek na początek i z powrotem
Piotr K. 100% 100
Kasia "Lemur" G. 95% 30/80
Arek 100% 100
Natalia (1f) 90% 80
Piotr W. 80% 50
Krzyś Cz. 90% 30
Dziabąg 30
Kasia D. - 100
Adam W. - 100
---
Norbert 50% 30
Alek nie na 100, a więcej nie wiadomo
Tadzik + ktoś spoza Staszica? - napisał, że bardzo chce
---
Janek 10% 30
Wojtek C. 0% -
Taboret 0%, idzie do Częstochowy smile
Michał P. raczej nie (potwierdzone)

Zgłaszajcie się!! To bardzo pomoże w organizacji.

Ostatnio edytowany przez jankiel (2008-03-12 14:33:04)

9

Odp: WYRYP

To ja będę na 90% i pójdę na max. 30

10

Odp: WYRYP

Ja będę na 0% i pójdę do Częstochowy

11

Odp: WYRYP

Już wiadomo, że:

Trasa "35" odbędzie się tylko wtedy, gdy będzie dostatecznie dużo chętnych (bo bus do szkoły gdzie śpi "50"; Warka jest, niestety, niezbyt gościnna..)
Trasa "50" również odbędzie się, gdy będzie dostatecznie dużo chętnych lub gdy odbędzie się "35" (bo nocleg w szkole).

12

Odp: WYRYP

jadę na 35

Dziabąg big_smile
--
Nawet najmniejszy kotek to żywe arcydzieło. - Leonardo da Vinci
There is no system but GNU, and Linux is one of its kernels.

13

Odp: WYRYP

Mogę się postarać rzucić kontaktem do drużyny harcerskiej (SH) w Warce (mówimy o tej w stronę Radomia ?  ). Jest ona w szczególności prowadzona przez "wporzo" księdza - więc Kościół/salka parafialna może być przychylna.

[url]http://www.pierwszawarecka.cba.pl/kontakt.php[/url]

14

Odp: WYRYP

Jak to fajnie, że jest wyryp smile. Jest takie super słoneczko, że nogi same zaczynają łazić...

15

Odp: WYRYP

Aż się boję pomyśleć czym się rożni "super słoneczko" od normalnego "słoneczka". smile

16

Odp: WYRYP

Oto najnowsze i jedyne słuszne informacje o wyrypie:
(pisane przeze mnie tuż po wykładzie z analizy)

Niech trasę zilustruje następujący schemat:

A----------B---------------C-------------------------D
(1kreska=2km)

A - początek dla 50 i 100
B - początek dla 30 i 80 <ognisko>
C - koniec dla 30 i 50. <NOCLEG>
D - koniec dla 80 i 100.

Żeby znaleźć się w punkcie A trzeba przyjść na następującą zbiórkę:
Metro Wilanowska, pętla autobusowa,
godzina 16:30

Żeby znaleźć się w punkcie B nie idąc z A do B, trzeba przyjść na zbiórkę:
Dworzec Zachodni PKS, w pobliżu stanowiska [7]
godzina 19:15
Ekipa która dojedzie, będzie w B wcześniej niż ludzie idący z A. Będzie miała zadanie znalezienia miejsca i przygotowania ogniska (lub awaryjnie kominka).

Kto kończy w C, zabiera ze sobą 30zł.
Śpiwór, karimata (do spania, kotletów sojowych nie przewiduję).

Kto kończy w D, zabiera ze sobą 40zł.
Będą rozkłady jazdy miejsc, gdzie można awaryjnie wylądować.

Każdy kto ma, zabiera mundur.
Każdy zabiera takie swoje żarcie i picie, jakie chce.
Oprócz tego na zbiórce kupimy wspólne czekolady na trasę, choć nie ma przeszkód żeby zabrać słodką prywatę. Śniadanie będzie za wspólną kasę.
Koniecznie coś od zimna (idziemy w nocy).
Coś od deszczu.
Legitymacja.

A = Góra Kalwaria
B = Podgórzyce (PKS Konary)
C = Augustów (PKP Strzyżyna)
D = Lesiów

17

Odp: WYRYP

Ja ide na 30 km.

18

Odp: WYRYP

Jak tam wrażenia?

Jeżeli o mnie chodzi: mokro zimno, ciemno, ale za to w jakim towarzystwie smile

19

Odp: WYRYP

Będę jeszcze zbierał kasę, którą wydaliśmy na organizację. Na razie z Waszej strony opłacone są tylko bilety.
Jak wszystko przeliczę (i będę wiedział co ile kosztowało smile ) to napiszę maile, ile jeszcze trzeba zapłacić. (nie więcej jak małe kilka zł)

A w ogóle, to jak część się rozsypała w Warce, to potem zrobiła się przyjemniejsza droga i niech tamci żałują, że nie doszli.

A Piotrek jest wielki i wspaniały i bardzo się cieszę.

A ponieważ zawsze pamięta się to, co napisane na końcu, to powtórzę, że jeszcze będę zbierał niedużą kasę za wyryp.

Ostatnio edytowany przez jankiel (2008-03-17 22:38:55)

20

Odp: WYRYP

Ten wyryp był (z mojego punktu widzenia) w dużej mierze "pierwszy":
-pierwszy wyryp z kominkiem
-pierwszy wyryp z Krzyżpowaniem
-pierwszy wyryp z deszczem od początku do końca... i przemoczeniem wyszstkiego...
-pierwszy wyryp, na którym nie spałam


Fajny był wyryp wink


Janku, Wojtku - dzięki smile

Odp: WYRYP

Nie padało od początku - jak ktoś się spóźnił to stracił tongue

Ma ktoś prawe kolano na zbyciu?

Spać + spać + ciepło = dobrze

22

Odp: WYRYP

mam tylko lewe tongue

23

Odp: WYRYP

shandluję prawe kolano za lewą stopę i opcję na lewe kolano (jak będę potrzebował)

24

Odp: WYRYP

Handel organami jest zabroniony w Polsce tongue
Gdyby nie to, też bym pohandlował...

M.

25

Odp: WYRYP

polecam kijki do chodzenia - dzięki nim nie rozwaliłem sobie nóg smile