26

Odp: Selekcja zdjęć do galerii

Gege napisał/a:

Nie wiem który wątek jest odpowiedniejszy na tą uwagę, ale:
wnioskuję o to, by przed dodaniem odwrócić w dobrą stronę wszystkie zdjęcia. To bardzo ułatwia oglądanie wink

jeszcze jak ogląda zdjęcia na laptopie, to można go sobie obrócić:P

Ale zgadzam się z przedmówczynią - postawmy zdjęcia do pionu:D.

Odp: Selekcja zdjęć do galerii

To ja wnioskuję o poprawienie/usunięcie źle obróconych zdjęć z VIII ZWW.

Winą za zamieszanie dzielę się z nautilusem, który wyświetla je prawidłowo, bez konieczności obracania ręcznego.

Ostatnio edytowany przez Piotr Kuczyński (2011-03-07 19:34:00)

Spać + spać + ciepło = dobrze

28

Odp: Selekcja zdjęć do galerii

Wydaje mi się, że to właściwe miejsce na wyrażenie swojego zniesmaczenia jakością wrzuconych do galerii zdjęć (z 2 ostatnich imprezek). Hańba, po trzykroć!

29

Odp: Selekcja zdjęć do galerii

Gege napisał/a:

Wydaje mi się, że to właściwe miejsce na wyrażenie swojego zniesmaczenia jakością wrzuconych do galerii zdjęć (z 2 ostatnich imprezek). Hańba, po trzykroć!

Za jakość zdjęć przepraszam, ale nie potrafie ich robić, myślę że byłby większy odsiew zdjęć gdyby było ich więcej (w sensie nie tylko moje)

Zło,Szatan,Mrok i Frytki

30

Odp: Selekcja zdjęć do galerii

Byłby lepszy zestaw fotek gdybym nie kierował się tylko czysto subiektywnymi kryteriami.
Więcej nie będę sam selekcjonował zdjęć tongue

Ostatnio edytowany przez kaczor (2012-01-30 14:30:55)

31

Odp: Selekcja zdjęć do galerii

To ja mogę pomagać przy selekcji w zamian za informacje jak się wrzuca zdjęcia tongue

A to nie jest tak, że straciły jakość podczas obróbki?

Ostatnio edytowany przez świstak_p (2012-01-30 22:43:30)

PLub

32

Odp: Selekcja zdjęć do galerii

antek13 napisał/a:

Za jakość zdjęć przepraszam, ale nie potrafie ich robić, myślę że byłby większy odsiew zdjęć gdyby było ich więcej (w sensie nie tylko moje)

Ja jestem za trzymaniem się jakości, nie ilości;-). Zresztą - takie też były wnioski z długiej dyskusji na forum o jakości i ilości zdjęć na stronie drużyny.

33

Odp: Selekcja zdjęć do galerii

świstak_p napisał/a:

A to nie jest tak, że straciły jakość podczas obróbki?

Chodziło mi raczej o selekcję zdjęć - o to po co nam poruszone, podwójne i takie, które nic nie przedstawiają, nie o parametry. Nawet jeżeli jest ich mało- nie idźmy w ilość, bo to żadna przyjemność oglądać zdjęcia bez sensu.

34

Odp: Selekcja zdjęć do galerii

Hm... A jest ktoś, kto odpowiada za selekcję zdjęć do galerii?

Ja mam zdjęcia ze Świeta (piątkowego od dh. Wawszczyka) oraz ze Zobowązania i mogę wrzucić, ale nie wiem czy właśnie nie warto skończyć samowolki wrzucaniowej i wyznaczyć kogoś, kto będzie decydował co i ile wrzucamy.