Temat: Bułgaria -- ile gitar?

Przy okazji dyskusji w grupie program bodajże wyszła taka idea, że może chcemy wziąć dwie gitary na Bułgarię. Jest nas dużo osób i zgadzam się, że jedna gitara na taki obóz to trochę mało. Ponieważ dyskusja zamarła bez konkluzji chciałem ją wznowić. W szczególności zapytać Alka, jak się odnosi do tego problemu.

Pozdrawiam cząstkowo,
M.

2

Odp: Bułgaria -- ile gitar?

Ja oczywiście nie mam zdania smile

3

Odp: Bułgaria -- ile gitar?

Nie zauważyłem, aby dyskusja zamarła, bo do mnie nie dotarły nawet słuchy o jej istnieniu. wink

Bierzemy dwie gitary. Może chciałbyś wziać swoją?

4

Odp: Bułgaria -- ile gitar?

To fajnie. W mojej świadomości biorę swoją.

M.

5

Odp: Bułgaria -- ile gitar?

Ja swojej raczej nie wezmę. Chyba że się znajdzie ktoś chętny kto będzie ją niósł (od początku do końca)

Dziabąg big_smile
--
Nawet najmniejszy kotek to żywe arcydzieło. - Leonardo da Vinci
There is no system but GNU, and Linux is one of its kernels.

6

Odp: Bułgaria -- ile gitar?

W związku ze spadkiem liczby uczestników do 24, sądzę, że jedna zaczyna wystarczać...

7

Odp: Bułgaria -- ile gitar?

Nie wiem.  Na Rumunii było mniej osób i były dwie gitary i to był dobry pomysł (na Szkocji była jedna, ale głównie z powodów transportowych, a na Ukrainie jedna bo było mało ludzi -- więc te obozy się mniej liczą). Więc pod tym względem jestem za dwoma -- w ciągu ostatniego miesiąca liczba osób spadła aż o dwie osoby, co rewolucji chyba nie czyni. Pytanie kto będzie na nich grał. Jeśli tylko ja i Kasia, to ok, starczy jedna. Nie mogę się doprosić od Hordy, informacji, kto u nich gra...

PS. A poza tym: Nie zagramy Bagna?!?!

PS'. Na pewno są osoby (wiem przynajmniej o jednej), które chcą się uczyć grać na gitarze i w ich przypadku druga gitara to duża pomoc (możliwość pobrzdąkiwania, gdy ktoś gra jest moim zdaniem jedną z najlepszych form nauki).

Ostatnio edytowany przez m_korch (2006-06-25 07:46:20)

8

Odp: Bułgaria -- ile gitar?

Na Ukrainie były dwie gitary (jedna w każdym podobozie).

A argument z PS' jest rzeczowy i w miarę przekonujący. smile

9

Odp: Bułgaria -- ile gitar?

Jeśli ktoś udostępni gitarę, to ja ją mogę dzwigać na swoich barkach:P
A argument z PS również jest przekonujący:P

10

Odp: Bułgaria -- ile gitar?

Tak. Przekonaliście mnie – weźmiemy dwie gitary. Parę osób z Hordy też umie grać, choć nie chwali się tym głośno. wink

Dzięki, Krzysiu, za deklarację. smile

11

Odp: Bułgaria -- ile gitar?

Hej, to znajdzie się ktoś chętny do użyczenia gitary na obóz? Bo czasu coraz mniej:P.

12

Odp: Bułgaria -- ile gitar?

Z tego, co zrozumiałem Dziabąg udostępnia.

M.