1

Temat: wieczorek muzyczny

Chciałam zaprosić Was na wieczorek muzyczny, czyli imprezę całonocną u mnie w domu, podczas której odbędą się m.in. zajęcia z podstaw teorii muzycznej, zajęcia przybliżające życie i twórczość Johannesa Brahmsa oraz 20-minutowy koncert klarnetowy w moim wykonaniu (w programie fajna muzyka rozrywkowa z lat 60., klasycystyczne wygłupianie się, romantyczne rozmarzenie, ciemniejsza strona klarnetu we współczesnym utworze pt. Weltschmerz). Jeśli zostanie nam jeszcze czas, można potem zrobić śpiewanki (jeśli oczywiście będzie ktoś gitarowy), albo pomyślałam sobie, że fajnie by było też zrobić ćwierć-maraton filmów muzycznych. Ja bym np. chętnie obejrzała "Amadeusza" (kiedyś fragment oglądaliśmy w szkole na angielskim i nigdy nie skończyliśmy, a film wydawał się fajny), poza tym z chęcią obejrzę jeszcze raz "Absolwenta" (film z muzyką Simona & Garfunkela; mam też nagranie z ich koncertu z Central Parku, ale pewnie jak ktoś ich nie słucha, to nie jest to jakaś specjalna atrakcja). Do tego mam film o The Doors, którego jakoś nigdy mi się nie udało obejrzeć. Można by też wypożyczyć Yellow Submarine czy coś innego Beatlesów, chociaż to wszystko jest na youtubie, więc nie wiem, czy warto.

Więc są pytania do Was. Przede wszystkim: jakie pasują Wam terminy? Według najnowszej wersji będę w Polsce od 28 lipca, czyli w grę wchodzą terminy od 29 lipca do początku Rumunii. Jak na razie pasują mi wszystkie terminy w tym okresie i chciałabym wybrać taki, który będzie odpowiadać jak największej liczbie osób.

Po drugie: czy podoba się Wam bardziej idea śpiewanek, czy maratonu filmowego, czy jedno i drugie? Jeśli jesteście za maratonem filmowym, to prosiłabym o jakieś preferencje/sugestie filmów, żebyśmy nie oglądali czegoś, co nikogo nie interesuje.

To zapraszam do wyrażania swoich preferencji, przychodząc na wieczorek muzyczny  pomożecie mi zdobyć sprawność Muzyka i oczywiście będzie bardzo fajnie.

2

Odp: wieczorek muzyczny

Hej,
fajnie smile
ja jestem w Warszawie w podanych przez Ciebie terminach, ale zdecydowanie na długą imprezę preferuję weekendy - ze względu na pracę. Jeśli noc, to w piątek lub sobotę smile
Chyba obie opcje mi odpowiadają (i śpiewanki i filmy)

3

Odp: wieczorek muzyczny

Joł. Mi się pomysł podoba:). I jestem również za weekendem, bardziej za sobotnio-niedzielnym wieczorem.

Preferuje śpiewanki nad filmami, ale nie jeśli będą filmy nie będe płakał:P.

4

Odp: wieczorek muzyczny

mnie nie ma od 31 lub 1 do jakiegoś 8 lub 9 (ech, chyba wszystkie weekendy, więc jestem w mniejszości sad )

5

Odp: wieczorek muzyczny

Jeżeli Ty jesteś w mniejszości, to co ja mam powiedzieć ?! wink
Nie ma mnie w Warszawie od 22 lipca do 12 sierpnia - a zatem jedynymi odpowiadającymi mi terminami są 13 i 14 sierpnia sad

Ostatnio edytowany przez magdov (2009-07-04 09:47:16)

6

Odp: wieczorek muzyczny

14 to już dzień wyjazdu, chyba, że błądzę...

7

Odp: wieczorek muzyczny

Ja też jestem w pechowej mniejszości -- mi z kolei pasuje tylko 3 i 4 sierpnia sad

Ostatnio edytowany przez ajank (2009-07-16 01:02:14)

8

Odp: wieczorek muzyczny

Ja się dostosuje smile Oprócz pierwszego sierpniowego weekendu póki co nie mam planów.
Wolę śpiewanki, ale jak będą filmy to też się nie obrażę wink. Preferencji nie mam- mogę spać na czymkolwiek. ;p

Odp: wieczorek muzyczny

Prawdopodobieństwo mojego pojawienia się rośnie od epsilona 28.07 do ok. 0,8 w nocy przed wyjazdem. też bym obejrzał "Amadeusza".

Spać + spać + ciepło = dobrze

10

Odp: wieczorek muzyczny

A ja nie mam pojęcia, kiedy jestem w Warszawie, ale pomysł wydaje się fajny i jak przypadkiem będę w odpowiednim terminie, to spróbuję wpaść smile Popieram obejrzenie Amadeusza.

11

Odp: wieczorek muzyczny

Yyy, wypadałoby jakoś te głosy podsumować i coś ustalić... Kasia L i Krzyś W za weekendami, Krzyś preferuje noc z soboty na niedzielę. Czyli dwa głosy. Chyba że tu dodać Alka, któremu pasuje 2 sierpnia, czyli niedziela - Alku, rozumiem że noc z soboty na niedzielę (1 na 2) już nie? Ewentualnie można by zrezygnować z imprezy nocnej i zrobić po prostu w niedzielę 2 sierpnia.

Trzy głosy za terminami tuż przed obozem (Justyna, Magda, Piotrek [w sensie że Justyna np. podała więcej terminów, ale w szczególności też terminy tuż przed obozem]). Tyle że nie wiem czy jak Magda czy Piotrek przyjeżdżają do Warszawy tuż przed obozem, faktycznie będą chcieli wtedy siedzieć po nocy u mnie, zamiast np. się spakować wink.

Więc głosy są w miarę wyrównane... Jak komuś, kto jeszcze się nie ustosunkował, a chciałby się wybrać, pasuje bardziej któryś z tych dwóch terminów (weekend 1,2 sierpnia vs ostatnie 2 dni/noce przed obozem), to głos w tej sprawie będzie mile widziany smile.

Co do śpiewanek/filmów, jak widać głosy są raczej za śpiewankami, choć jak się nikt gitarowy nie wybierze, śpiewanek raczej się nie uda ;]. No ale na razie zakładamy, że raczej śpiewanki niż filmy; można ew. puścić "Amadeusza" dla chętnych po śpiewankach.

12

Odp: wieczorek muzyczny

Pakować to może jeszcze nie wink, ale odpocząć to bym chciała (i spędzić choć troszeczkę czasu z rodzinką tongue), więc mój głos należy traktować opcjonalnie, gdyż szanse na to, że uda mi się wpaść są raczej nieduże

Ostatnio edytowany przez magdov (2009-07-14 17:16:40)

13

Odp: wieczorek muzyczny

Niestety, ja wracam 2 sierpnia późnym wieczorem, więc mnie nie będzie sad

14

Odp: wieczorek muzyczny

I znowu remis, teraz 2:2... No dobra, to ja bym ustaliła raczej weekend, bo sama chyba wolę mieć tuż przed obozem wolne. Wstępnie noc z 8 na 9 sierpnia, to będę miała trochę więcej czasu na przygotowanie smile. Szczegóły wyślę mailem jak już będę w Polsce, a jak ktoś ma coś bardzo przeciwko temu terminowi, niech krzyczy.

15

Odp: wieczorek muzyczny

Ech, coś mało zgłoszeń... Tak testowo: jeśli imprezę przesunęłabym na noc 12. lub 13 sierpnia, jest ktoś, kto by przyszedł? (Choć pewnie osób, którym pasowałyby takie terminy, a nie pasuje sobota, teraz już w Warszawie ne ma...) W każdym razie zachęcam do zgłaszania się, również w formie "w sobotę nie mogę, ale tego-a-tego dnia mógłbym/mogłabym". Bo przy takiej frekwencji, jak teraz, impreza się nie odbędzie, a jednak sporo czasu zajęło mi przygotowanie i zależy mi na tym, żeby się tym, co przygotowałam, podzielić smile.

16

Odp: wieczorek muzyczny

no ja w sobote nie moge, potem tak

17

Odp: wieczorek muzyczny

Ja może będę (ale nie mogę obiecać) i dotyczy to obu terminów. Nieco więcej szans ma drugi.

M.