26

Odp: Lista osób

Witam
Dopisuje sie rowniez na wyjazd
a tutaj moje preferencje:
tak:Sprzęt, Hiszpania, Trasa, Program wędrowniczy, Transport
nie:Finanse, sponsoring

27

Odp: Lista osób

Zaraz poaktualizuję listę.

Chcę też ogłosić (jeszcze trochę nieśmiało), że z niezerowym prawdopodobieństwem w ramach podobozu młodszego pojedzie Wąsek lub Guma, aby przede wszystkim zajmować się programem. Okaże się ostatecznie najwcześniej jakoś za miesiąc, ale już można trzymać kciuki.

M.

28

Odp: Lista osób

nie wiem kim sa, ale kciuki trzymam tongue

29

Odp: Lista osób

Aktualizacja listy: Kasia Gajewska rezygnuje, Mateusz na listę, Karol na listę rezerwową.

M.

Ostatnio edytowany przez m_korch (2008-01-18 21:04:29)

30

Odp: Lista osób

Aktualizacja: Łukasz Bury na listę rezerwową.

M.

31

Odp: Lista osób

Cześć! Jestem Izabela Konopińska, byłam z Wami w czerwcu w Beskidzie. Wiem, że trochę późno, ale chciałabym jechać z Wami do Hiszpanii, więc proszę o wpisanie na listę rezerwowych.
Mogę pomagać w przygotowaniach grup jedzenie, sponsoring, program wędrowniczy.

32

Odp: Lista osób

Trafiasz na listę rezerwową, ponieważ jest naprawdę dużo chętnych. Zazwyczaj kilka osób z głównej listy jeszcze się wycofuje, zobaczymy jak będzie tym razem. Sprawa rozstrzygnie się pewnie w marcu, jak będziemy kupować bilety lotnicze.

33

Odp: Lista osób

zgłaszałam się dość wcześnie, ale chcę się upewnić czy na pewno jestem na liście smile Kasia Górska

34

Odp: Lista osób

jesteś

35

Odp: Lista osób

Dzięki dobremu sercu komendy wink Łukasz został przerzucony z listy rezerwowej na listę uczestników.

M.

36

Odp: Lista osób

w związku z tym że jadę na obóz młodszy to chciałbym pomóc michałowi w jego programie a być zdjętym z zagadnienia program wędrowniczy

Homofobia - to się leczy