26

Odp: Grupa wizy i przepisy: Przepisy, forum otwarte

ajank napisał/a:

Na koniec dodam, że wraz z 31 maja kończą się ułatwienia wizowe podróży do Obwodu Kaliningradzkiego. Należy mieć wizę taką jak do całej Rosji.

Yyyyy....

Właśnie to miałem na myśli mówiąc, że jak się coś spierniczy na początku lipca w grupie przejazdy, to będzie kupa.

May the random() be with you!

27

Odp: Grupa wizy i przepisy: Przepisy, forum otwarte

Dodam jeszcze, że zmiana przepisów wizowych jest konsekwencją umowy UE-Rosja z 25 maja 2006 roku. Nie jest więc to żaden nagły i niespodziewany wybryk strony rosyjskiej.

28

Odp: Grupa wizy i przepisy: Przepisy, forum otwarte

No, rozumiem, kupa.  Nigdzie nie zauważyliśmy informacji o tym, szkoda. Nie spodziewałem się zmiany.

29

Odp: Grupa wizy i przepisy: Przepisy, forum otwarte

sad
a tak off-topicowo: jak grupa wizy będzie już miała wszystkie paszporty z wizami, to proszę żeby je skserowała (paszport ze zdjęciem i fragment z wizą)

30

Odp: Grupa wizy i przepisy: Przepisy, forum otwarte

Tak właściwie to ja mam się tym zająć, więc kiedy paszporty będą gotowe, niech ktoś napisze na forum, do kogo mam sie po nie zgłosić.

31

Odp: Grupa wizy i przepisy: Przepisy, forum otwarte

Chyba jedynym przedstawicielem grupy wizy na terytorium RP jest Dziabąg. tongue

M.

32

Odp: Grupa wizy i przepisy: Przepisy, forum otwarte

Paszporty zostały zaniesione i według tego co wiem teraz, to będą do odbioru 27.06.2007

Dziabąg big_smile
--
Nawet najmniejszy kotek to żywe arcydzieło. - Leonardo da Vinci
There is no system but GNU, and Linux is one of its kernels.

33

Odp: Grupa wizy i przepisy: Przepisy, forum otwarte

To ja chciałbym obwieścić pierwszy sukces grupy Wizy i przepisy. Dzisiaj Ela i Dziabąg odebrali paszporty z wklejonymi wizami do Federacji Rosyjskiej. smile Do uprawiania turystyki w Rosji zaprasza nas firma Intielsierwis Centr. wink

Jeśli ktoś potrzebuje swojego paszportu przed obozem, niech się umawia z tą grupą, a dokładniej z Elą. Jeśli ktoś nie odbierze swojego paszportu, będzie mu dostarczony na zbiórkę.

W firmie Wspólnota 2000 pozostały paszporty ekipy do zadań specjalnych, w składzie: ja, Michał K., Michał P., starającej się o wizy białoruskie.

34

Odp: Grupa wizy i przepisy: Przepisy, forum otwarte

Jeżeli grupa wizy/przepisy byłaby zainteresowana, mam kontakt do faceta, który może, jak to stwierdził "bardzo szybko załatwić wizę na Białoruś". Jeździ tam często i pewnie ma tam jakieś swoje interesy.
Dajcie znać, jeżeli będziecie chcieli się z nim skontaktować.

35

Odp: Grupa wizy i przepisy: Przepisy, forum otwarte

Właśnie uzyskujemy wizy białoruskie innym sposobem, sądzę że dosyć szybko (tydzień + 1 dzień).