Temat: Gra miejska nie tylko po Warszawie.

Hej!

Parę już osób mi mówiło o tej imprezie:

[url]http://rovercraft.tk/[/url]

I tak zaczałem się zastanawiać, czy może by nie zmontować ekipy:).

Czy jest ktoś chetny spróbować?

PS Od razu też powiem, że to jest 16.04, gdzie mam czas do 18, więc pewnie kiedyś się będę musiał z gry zmyć. Aczkolwiek wtedy ekipa druzynowa moze grać dalej, to jasne;).

2

Odp: Gra miejska nie tylko po Warszawie.

Hm.
Zainteresowałeś mnie:)
Jestem chętna spróbować. Ile osób musi mieć ekipa?

3

Odp: Gra miejska nie tylko po Warszawie.

Ja również chętnie się wybiorę, o ile Bóg i partia pozwolą. wink

Pozdrawiam,
Wojciech Ceret

4

Odp: Gra miejska nie tylko po Warszawie.

Ja nie wiem jak z pracą, ale też jestem zainteresowana udziałem w grze smile Może znowu wygramy jakąś planszówkę ;>

5

Odp: Gra miejska nie tylko po Warszawie.

Napisałem maila do organizatorów i czekam na odpowiedź (w kwestii liczności ekypy:P).

6

Odp: Gra miejska nie tylko po Warszawie.

odpowiedź od organizatorów gry:

Hej (-;
zgłoszenia są indywidualne i na ich podstawie tworzymy patrole. Staramy się, żeby w patrolach byli ludzie z różnych środowisk. Tzn. że jeśli zgłosi się Was więcej niż 2-3 osoby to raczej nie będziecie wszyscy w jednym patrolu.
Tak więc zgłoszenie grupy traktujemy w gruncie rzeczy jako kilka pojedynczych zgłoszeń.

Pozdrawiam

Asia Kotuła

Czy nadal jesteście zainteresowani? A może ktoś jeszcze jest? Możemy też poprosić o to, by nas podzielili po przynajmniej po 2 osoby z drużyny w patrolu:P.

Ostatnio edytowany przez krzyskw (2011-03-23 15:41:22)

7

Odp: Gra miejska nie tylko po Warszawie.

Ciekawe... Ale w sumie niezły pomysł na integrację ludzi z różnych środowisk. wink

W parze z kimś byłbym zainteresowany. tongue

Pozdrawiam,
Wojciech Ceret

8

Odp: Gra miejska nie tylko po Warszawie.

Zgłoszenia są do dzisiaj. To co robimy? Ja się zorientowałam, że w tą sobote mam mało czasu:(

9

Odp: Gra miejska nie tylko po Warszawie.

Ja się niestety też musze wycofać. Jeszcze gdyby dałoby się stworzyć druzynowy team, to bym się bardziej zastanawiał.

10

Odp: Gra miejska nie tylko po Warszawie.

Uznałam, że bez sensu jest zakładać nowy wątek, bo ten całkiem do dobrze pasuje do ogłaszania kolejnych gier miejskich, które mogą okazać się fajne smile Oto co znalazłam:

"W sierpniu na Pradze Północ rusza nowy projekt gier miejskich.
Bawimy się i rozdajemy nagrody!

Przez cztery kolejne weekendy, w każdą sobotę i niedzielę o godz. 11 będzie można poznać Pragę z nieznanej strony, zagrać w Zośkę lub trzy karty na podwórku przy Ząbkowskiej, wygrać bilety do kina Praha, kawę w Po Drugiej Stronie Lustra i Hydrozagadce (tutaj także zaproszenie na wieczorną imprezę), a nawet porcję najprawdziwszych praskich pyzów u pani Ani z Różyca.

Gry rozpoczynają się spacerem z praskim przewodnikiem Mietkiem Janiszewskim – specjalistą od Warszawskiej Pragi. W programie nieoczekiwane atrakcje i nagrody dla uważnych słuchaczy. Każdy spacer związany będzie z innymi praskimi wydarzeniami i zakończy się fotograficznym zadaniem domowym. Z nadesłanych przez uczestników zdjęć powstanie wystawa, którą zaprezentujemy we wrześniu podczas święta ulicy Ząbkowskiej.

Poznamy ciekawe praskie postacie, dowiemy się co wspólnego z Pragą mają Kalina Jędrusik, Jerzy Waldorff czy Tony Halik, skąd nadawała pierwsza radiostacja, a kto tworzył pierwsze szybowce. Dowiemy się jak potoczyło się powstanie warszawskie po prawej stronie Wisły, gdzie jest budynek Praskiej Pasty i gdzie rozbiły się alianckie Liberatory i w którym budynku mieściła się pierwsza po wojnie siedziba polskiego rządu.

TEMATY GIER:

sobota 6 i niedziela 7 sierpnia – „Artyści”
spotkanie pod pomnikiem Orkiestry Praskiej g.11:00

sobota 13 i niedziela 14 sierpnia – „Wojsko”
spotkanie pl Hallera na pętli tramwajowej g.11:00

sobota 20 i niedziela 21 sierpnia – „Nobliści z Pragi”
spotkanie pod pomnikiem Czterech Śpiących g.11:00

sobota 27 i niedziela 28 sierpnia – „Świątynie”
spotkanie pod katedrą św. Floriana g.11:00

Gry zorganizowane są bez barier, aby udział mogły wziąć mamy z wózkami a także niepełnosprawni.

4 pierwsze osoby, które na dzień przed imprezą wyślą zgłoszenie sms na numer 518-925-917 biorą udział bezpłatnie (tekst sms: imię nazwisko, data gry, sms płatny wg taryfy operatora).
Pozostali 12 zł (dzieci powyżej 10 roku - 6 zł, młodsze dzieci gratis).

ORGANIZATORZY:

Iza Tarwacka, przewodniczka miejska - Stowarzyszenie Monopol Warszawski, kom. 600-987-939, izatt@wp.pl
Mieczysław Janiszewski, przewodnik miejski - Fundacja Twoja Matka, 503-648-785"

Mnie bardzo kusi ostatnia gra, świątynie. Jak mielibyście ochotę, to dajcie znać smile.