1

Temat: [zsk] Projekcja filmów podszytych muzyką

Witajcie

Wolny 11 listopada zbliża się wielkimi krokami.
Wszystkich niezwykle ucieszonych tym faktem i nieplanujących wtedy pierdyliona ważnych spotkań, a chcących ciekawie spędzić czas zapraszam na mini-maraton filmów okołomuzycznych.

W programie:
* Fantazja - 1940 - 125min
* Hair - 1979 - reż. Milos Forman - 121min
* Tango - 1980 - reż.(/scen./zdj.) Zbigniew Rybczyński - 8 min
* The Wall - 1982 - reż. Alan Parker - 95 min

Seanse rozpoczną się o 10 w kinie K25 (czyli po prostu u Janka na Koronowskiej).
Zapraszamy na całość albo na tylko któryś z filmów - jak wolicie.

Mile widziane jest zgłaszanie się (żeby zapewnić każdemu odpowiednie miejsce) i materia potrzebna do przemiany materii wink.

Ostatnio edytowany przez kaczor (2010-11-06 23:12:19)

2

Odp: [zsk] Projekcja filmów podszytych muzyką

Czy kolejność filmów jest taka z jakiegoś ważnego powodu? Bo ja (choć jeszcze nie mogę powiedzieć, że wpadnę na pewno, ani nawet że najprawdopoboniej) jak już to obejrzałabym chętnie tylko fantazję i tango. I to najlepiej nie rano, bo rano mamy spotkanie zuchokadrowe. Choć pewnie można je przełożyć, ale to nie takie proste.

3

Odp: [zsk] Projekcja filmów podszytych muzyką

Na życzenie możemy zamieszać kolejność.

4

Odp: [zsk] Projekcja filmów podszytych muzyką

Czy The Wall ma coś wspólnego z Floyd'ami?

5

Odp: [zsk] Projekcja filmów podszytych muzyką

krzyskw napisał/a:

Czy The Wall ma coś wspólnego z Floyd'ami?

[url]http://pl.wikipedia.org/wiki/Pink_Floyd_The_Wall_%28film%29[/url]
"Pink Floyd The Wall to film wytwórni MGM brytyjskiego reżysera Alana Parkera oparty na albumie The Wall zespołu Pink Floyd z 1979 roku. Scenariusz napisał wokalista i basista zespołu, Roger Waters."

Dziabąg big_smile
--
Nawet najmniejszy kotek to żywe arcydzieło. - Leonardo da Vinci
There is no system but GNU, and Linux is one of its kernels.

6

Odp: [zsk] Projekcja filmów podszytych muzyką

No dobra, to ja przyjadę na Fantazję i/lub Tango, jeśli będą jako ostatnie. Jakby się tak dało, byłoby super. Ale jeśli większość będzie chciała inaczej, to spoko, róbcie jak Wam wygodniej, a ja się dostosuję.

7

Odp: [zsk] Projekcja filmów podszytych muzyką

Hej

Jeśli jeszcze kiedyś będziecie planowali oglądać jakieś filmy muzyczne, to ja chętnie dołożę od siebie coś z zupełnie innej beczki - mianowicie dysponuję nieśmiertelnym Panem Kleksem, całą trylogią smile I mam tez Skrzypka na dachu w oryginale (a przynajmniej kiedyś miałam). I Upiora w operze. I Deszczową piosenkę kiedyś miałam. W ogóle u mnie gdzieś jest jakaś tona musicali ( na pewno w głowie wink ).