1

Temat: Festiwal Nauki, anyone?

Wiem, że wszyscy mają na głowie dużo różnych rzeczy, ale przypominam o istnieniu Festwialu Nauki; wiem też, że jest już późno, ale daję znać, że jutro będę pewnie na tymże festiwalu wybierać się na warsztaty pt. "Zbadaj swój DNA"
(  Międzynarodowy Instytut Biologii Molekularnej i Komórkowej , ul. Ks. Trojdena 275
Zbadaj swój DNA – J. Lilpop, 19 IX godz. 10, Wa, od 16 lat (warsztat trwa 4 godziny)
Analiza różnic występujących pomiędzy poszczególnymi ludźmi w sekwencji ich DNA. "Dawcami" DNA są sami uczestnicy warsztatów. To oni również przeprowadzają cały eksperyment. Jedyna w swoim rodzaju okazja obejrzenia własnego DNA.)

No, więc jak ktoś ma ochotę, to zapraszam; i w ogóle jak ktoś się wybiera na któryś z dni Festiwalu, to będzie mi miło, jak da mi znać smile. I jeszcze w ogóle polecam dwudziestego piątego wieczór filozofów w Kawiarni Tarabuk - byłam dwa lata temu i jest to fajna możliwość podyskutowania sobie w miejscu o miłej atmosferze.

Ostatnio edytowany przez BeveR (2009-09-18 21:45:23)

2

Odp: Festiwal Nauki, anyone?

A może ktoś chce o matematyce posłuchać?
[url]http://www.mimuw.edu.pl/wiadomosci/aktualnosci/wydarzenia/51559/[/url]
Jutrzejsze wykłady wszystkie wyglądają ciekawie, a z pozostałych polecam czwartek, chociaż inne też pewnie będą fajne.
Ja już większość słyszałam, więc nie sądzę, żeby mi się chciało przyjść, ale _naprawdę_ powinny być fajne wink

3

Odp: Festiwal Nauki, anyone?

Whoop-dee-doo, jak miło posiedzieć godzinę na ławce przed intstytutem biologii molekularnej, po czym dowiedzieć się, że gdybym zamiast tego weszła do środka, dostałabym bilet na czterogodzinne warsztaty, a tak musiałam się zadowolić półgodzinnym pokazem na poziomie gimnazjum... Po raz kolejny doświadczenie pokazuje, że jednak tylko wykłady z matematyki są niezawodne. Więc jutro pewnie na matematyce się pojawię.

Z kolejnych propozycji, które nikogo nie interesują, jest sobie w tym tygodniu festiwal muzyki Warszawska Jesień (http://www.warszawska-jesien.art.pl/09/#/home/ ), będą grać muzykę elektroniczną, sądzę, że warto się choć na jeden koncert wybrać (ja może będę jutro o 15).