1

Temat: XIX Bieg Powstania Warszawskiego

Hej,

tym, którzy akurat 25. lipca są w Warszawie chciałem donieść, że można pójść pobiegać w XIX Biegu Powstania Warszawskiego: [url]http://wosir.waw.pl/?pid=1100[/url]

Można pobiec na 5km lub 10km; jest na to 2h, więc każdy sobie poradzi. Ja biegłem w biegu z okazji konstytucji 3 maja organizowanym przez WOSiR i było bardzo fajnie: każdy dostaje numerek, koszulkę i chipa (dzięki któremu później smsem można dostać swój czas netto), całość kosztuje 20zł, na miejscu jakiś dyplom uczestnictwa, picie, jakieś gadżety.

5 km to trasa, co każdy, to trochę poćwiczy spokojnie przebiega, a tu nie chodzi o to by mieć najlepszy czas - mój czas 3 maja jest bardzo patałachowaty wink, a bieganie jest fajne. Co więcej, to, czy biegnie się na 5km czy 10km można zdecydować biegnąc: po prostu biegnie się 1 lub 2 kółka, a czas dostaje po pierwszym i po drugim kółku.

Rejestruje się idąc na Konwiktorską do Polonii i w 5 minut załatwia formalności i dostaje zestaw startowy. Później wystarczy przyjść jakieś 20 minut przed biegiem, przebrać sie i pobiec. Ja się dziś zarejestrowałem i zachęcam :-)

2

Odp: XIX Bieg Powstania Warszawskiego

Wygląda fajnie smile Ale wtedy nadal jestem na innym końcu świata. Daj znać jak będziesz się na taką imprezę wybierał jeszcze kiedyś.

3

Odp: XIX Bieg Powstania Warszawskiego

Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko obiema rękami podpisać się pod postem Marysi. smile

4

Odp: XIX Bieg Powstania Warszawskiego

a ja możliwe że dołączę tongue

5

Odp: XIX Bieg Powstania Warszawskiego

Słyszałem, że WOSiR robi jeszcze bieg z okazji moich imienin (11 listopada). Gdzieś widziałem informację o tym u nich na stronie, ale teraz nie mogę znaleźć - mają trochę bałaganu wink

6

Odp: XIX Bieg Powstania Warszawskiego

Byłem i biegłem :-)
Nikogo nie spotkałem - ktoś był? W końcu w 3000 ludzi trudno się znaleźć...

7

Odp: XIX Bieg Powstania Warszawskiego

ja jednak nie dotarłam