1

Temat: Ural - pokaz slajdów 5. marca

W najbliższy czwartek tj. 5 marca 2009 zapraszamy na pokaz fotografii Katarzyny Lewińskiej z wyprawy na Ural. Pokaz odbędzie się o godzinie 18:30 w sali 219 w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej. Wstęp wolny!

"Ponad trzytygodniowa wyprawa na Ural Polarny i Północny (położone, wbrew pozorom, spory kawałek od siebie), a między nimi podróż statkiem po jednej z wielkich (w pełnym tego słowa znaczeniu) rzek syberyjsjkich - Obie. Podróż na kraniec Europy, gdzie na jednego mieszkańca przypada liczba komarów niebezpiecznie dążąca do nieskończoności, a ludzie są tak życzliwi, jak nieprzyjazna potrafi być pogoda. Zapraszam na pokaz slajdów z sierpniowej wędrówki po kamienistych uralskich zboczach śladami reniferów."

Trasa przejazdów: Warszawa-Terespol-Brześć-Moskwa-Sejda-Polarny Ural-Łabytnangi-Salechard-Bieriozowa-Priobe-Siewierouralsk-Bajanowka-Ural Północny-Bajanowka-Siewierouralsk-Boksity-Jekaterynburg-Petersburg-Wilno-Warszawa

Wszystkich serdecznie zapraszamy!

--
Znalezione na: [url]http://www.polibuda.info/art10532_Ural_-_pokaz_slajdow_5_marca[/url]
Kasiu, dlaczego się nie chwalisz?

Dziabąg big_smile
--
Nawet najmniejszy kotek to żywe arcydzieło. - Leonardo da Vinci
There is no system but GNU, and Linux is one of its kernels.

2

Odp: Ural - pokaz slajdów 5. marca

Nie pisałam tego na siatkę, bo 23 marca mamy zrobić slajdowisko z tego obozu w hufcu. Co prawda oba będą trochę inne, ale informację o tym wysłałam do drużynowego - jak nie puścił dalej, to myślałam, że woli ogłosić tamto w hufcu.

Oczywiście, jeśli macie ochotę to jesteście bardzo mile widziani smile

Odp: Ural - pokaz slajdów 5. marca

etam napisał/a:

Priobe-Siewierouralsk

Gdzie Sierow?

Spać + spać + ciepło = dobrze

4

Odp: Ural - pokaz slajdów 5. marca

siatka o slajdowisku hufcowym będzie oczywiście, ale jest jesszcze na to czas;).