26

Odp: Pochodziłem po stronie i...

Niewiem czy trzymanie bezpośrednich linków do wszystkich przeszłych obozów na głównej stronie to dobra strategia. Dopóki nie mamy wielopoziomowego menu to trzeba by to gdzieś trzymać. 

Np. na stronie głównej zrobić link "Nasze obozy" i tam linkować wszystkie takie strony.

27

Odp: Pochodziłem po stronie i...

Zegar na słoneczku źle chodzi, dokładniej mówiąc, spieszy się.

Nie mam tu na myśli oczywiście tego, że ma spore przesunięcie względem czasu polskiego (choć to też prawda), ale to, że jego godziny są dłuższe od standardowych.

Ostatnio edytowany przez ajank (2009-02-18 23:53:47)

28

Odp: Pochodziłem po stronie i...

Nic nie zrozumiałam - trzymanie linka do podstrony kosztuje? Przecież strona o Uralu nadal stoi na serwerze, tylko nie ma do niej linka.

Jeśli twierdzisz, że nie ma miejsca fizycznie - to moim zdaniem możemy spokojnie skrócić nazwę linka pirenejów do "Obóz Pireneje" i już się zmieści

Teraz znak służby robi pisaninę do obozów i może jednak ją umieścimy na stronie, która poniekąd również po to była stworzona.

Ostatnio edytowany przez kasial (2009-02-19 09:41:01)

29

Odp: Pochodziłem po stronie i...

[url]http://ptabor.w.staszic.waw.pl/~ptabor/polski/[/url]
Linki stamtąd nie działają

[edit] Tak, faktycznie nie przeczytałem informacji na czerwono. Imho powinna być jeszcze bardziej wyeksponowana (czarno na czerwonym?) [/edit]

Ostatnio edytowany przez jankiel (2009-02-19 23:53:55)

30

Odp: Pochodziłem po stronie i...

Taboret myśli przyszłościowo, że bez sensu jest trzymać linki na stronie głównej do wszystkich obozów, bo co roku powoduje to powiększenie menu o 1, a zbyt nabrzmiałe menu przestaje być czytelne i przydatne.

Więc propozycja imho słuszna jest zrobić na stronie link ,,nasze obozy'' i dopiero ze strony pod tym linkiem linkować na strony konkretnych obozów.

M.

31

Odp: Pochodziłem po stronie i...

Alku: Ustawiłem w cronie synchronizacje czasu co 5 minut z ntp.icm.edu.pl. Nie mam innego pomysłu niż wyczerpująca się bateria na płycie głównej. Jakiego rzędu zaobserwowałeś wydłużenie godziny. Może słoneczko poruszało się względem Ciebie z istotną prędkością ?

Kasiu: Tak - chodzi mi o to, o czym napisał Michał

32

Odp: Pochodziłem po stronie i...

Jeśli godziny słoneczka są dłuższe niż, to na mój gust oznacza, że się późni, a nie śpieszy...

M.

33

Odp: Pochodziłem po stronie i...

Faktycznie, godziny słoneczka są krótsze niż zwykłe. Spieszy się ono ok. 1 minuty na miesiąc, zatem sądzę, że wystarczy synchronizacja co 12 lub 24 godziny.

34

Odp: Pochodziłem po stronie i...

Mam prośbę - nie wiem, kto jest odpowiedzialny za siatkę mailową, więc spytam tu. Czy mogłabym prosić o usunięcie mojego maila z siatki? krakau(at)pidzama.art.pl
Na forum/stronę zaglądam co jakiś czas, myślę, ze te informacje mi wystarczą wink.
Pozdrawiam z Krakowa.
Karolina

"To nie jest mi tak dalekie,
(...) od czasu do czasu zaglądam tam"
Dubska - Raj

35

Odp: Pochodziłem po stronie i...

Rozkazy na stronie mają nagłówki jeszcze sprzed zmiany nazwy drużyny. Warto to zmienić (ale chyba w dodatku tak, żeby rozkazy sprzed tej zmiany (31.08.2004r.) pozostały przy starej nazwie).

M.