Temat: Zimowisko

Im bardziej pada śnieg,
bim, bom
Im bardziej prózy śnieg,
bim bom

Tak tak, tym bardziej zbliża się drużynowe ZIMOWISKO!

Na przełomie roku zapraszamy wszystkich chętnych do spędzenia czasu w górach.  Przewidujemy wiele wycieczek pieszych (nawet z nocowaniem w górach), możliwość jazdy na nartach zjazdowych i biegowych. Zapewniamy dobrą zabawę oraz miłe towarzystwo!

Zimowisko odbędzie się w malowniczej okolicy w pobliży Gorców oraz Pienińskiego Parku Narodowego. Na pewno nie będziemy się tam nudzić!

Wstępne informacje:
Termin - wyjazd 26 lub 27 wieczorem, powrót 4 (niedziela) rano (uczniowie nie mają 2 lekcji więc nie ma problemu)
Cel: Maniowy (koło Krościenka i Szczawnicy)
Koszt: ok. 300 zł (zależny od terminu wyjazdu oraz liczby osób, nie są wliczone narty)

Zachęcam wszystkich do jak najszybszego zgłaszania się (termin graniczny: 7.XII) oraz podawania swoich preferencji co do terminu wyjazdu (bardzo ważne aby jak najszybciej!).

Cel zgłoszeń:
Justyna Sadło (w szkole można mnie znaleźć w okolicy klasy 3d) oraz forum

Pozdrawiam i mam nadzieję, że się spotkamy
Justyna smile

2

Odp: Zimowisko

Ja się zgłaszam!

Jest mi wszystko jedno, ale może lepiej byłoby 27 grudnia (jeden dzień spania więcej wink )

Ostatnio edytowany przez magdov (2008-11-25 20:07:08)

3

Odp: Zimowisko

Ja i Kasia też się zgłaszamy big_smile

Zdecydowanie wolimy wyjechać 27 grudnia wieczorem.

Ostatnio edytowany przez ajank (2008-11-24 12:24:39)

4

Odp: Zimowisko

A dodacie jeszcze preferencje terminowe (w sensie czy chcecie wyjechać 26 wieczorem czy 27 wieczorem)?

5

Odp: Zimowisko

ja się zgłaszam, ale nie od początku

6

Odp: Zimowisko

To żeby to w końcu uoficjalnić - zgłaszam się! wink

Jak już kiedyś komuś kompetentnemu wspominałem preferuję wyjazd już 26. grudnia. tongue

Pozdrawiam,
Wojciech Ceret