Temat: "Test" na test?

Hej
Patrząc na zawartość forum "Test" dochodzę do wniosku, że warto by go:
a) albo przemianować na "hydepark" "forum o wszystkim" "..(wymyślcie jakąś fajną nazwę)"
b) albo rozdzielić na dwa fora: hydeparkowe, j.w. oraz forum "test", gdzie byłaby przestrzeń na testowanie forum.

Co o tym sądzicie?

[edit]
O, i jeśli porządki robić to jeszcze jedno zauważyłem: Jest sobie forum "Internet" i "Sprawy techniczne". Jeśli się przyjrzeć opisom obydwu for, to ich tematyka się dość mocno pokrywa.
Przy tak małym ruchu na forum uważam, że te dwa warto by połączyć.

[edit2]
O, a teraz zauważyłem: [url]/forum/viewtopic.php?id=52[/url] Mam wrażenie, że fakt, że "Sprawy ogólne" są w sekcji "Drużyna", to robi się (imho) takie wrażenie, że jest to forum ogólne spraw drużyny. Czyli nie miejsce na całkiem wolne dyskusje. Jak to w końcu ma być?

Ostatnio edytowany przez jankiel (2008-09-27 14:53:36)

2

Odp: "Test" na test?

Sadze, ze forum "Test" ma swoja wlasna wyjatkowa osobowosc i nie chcialabym jej zmieniac - dodaje uroku. A nadmiar porzadku jest moim zdaniem niewskazany i nienaturalny wink

Ale jak chcecie...

3

Odp: "Test" na test?

Zgadzam się z Marysią i chciałem zauważyć, że forum sprawy techniczne od testu różni się znamiennym kluczowym i bardzo ważnym sformułowaniem ,,wysyłać głupoty''. wink

Rozumiem też tak, że forum ogólne jest jednak w jakiś sposób związane z drużyną -- nawet jeśli nie bezpośrednio (np. drużyną jako miejscem do rozmowy i wymiany poglądów).

M.

Ostatnio edytowany przez m_korch (2008-09-28 23:01:51)