Temat: Jambo

Hej.

Jak pewnie wiecie w weekend 10-12.10 jest Jambo, czyli zlot drużyn z całego hufca. Na Jambo warto pojechać, bo jest na nim fajnie, z resztą to doskonała okazja do poznania wielu nowych osób (także instruktorów i ludzi z drugiej drużyny wędrowniczej -- a więc ludzi w naszym wieku). Ja jadę na pewno ze swoją młodszą drużyną.

W tym roku jedziemy do miejscowości Soczewka nad jeziorem o tej samej nazwie, to jest gdzieś w stronę Włocławka. Ma być burżujsko (pokoje z łóżkami + łazienki), aczkolwiek może uda się przepchnąć, że wędrownicy chcę taniej spać w namiotach -- jeszcze się okaże.

Problem jest taki, że organizatorzy chcą przedpłat, żeby móc zorganizować transport. Chcą na poniedziałek, udało mi się wynegocjować, że przeżyją jeśli wpłacimy w czwartek. Nie mniej jednak do czwartku (dajmy na to do godz. 16) trzeba się (niestety ostatecznie) zdecydować. Za osoby, które napiszą mi maila, że jadą mogę założyć przedpłaty, o ile mi potem je zwrócą.

A. Cały wyjazd w wersji z pokojami kosztuje ok. 70 zł.

Zapraszam i zachęcam.

Pytania? Zgłoszenia? Piszcie.

M.

2

Odp: Jambo

A wiesz czy można jakoś dojechać na to? Bo ja w piątek na 100% nie wyjadę na Jambo, choć słyszałam, że ma byc fajny pokaz slajdów z gór Pamir... ehh...

A jeśli sobie dojadę samochodem z namiotem to musze jakieś przedpłaty płacić?

3

Odp: Jambo

Nie, chyba przedpłaty są na transport. Ale pewnie organizatorzy potrzebują liczby uczestników, czyli decyzji.

M.

4

Odp: Jambo

Ehh.. jednak nie mogę jechać...

5

Odp: Jambo

Wiadomo coś na temat gdzie i o której jest zbiórka?

Dziabąg big_smile
--
Nawet najmniejszy kotek to żywe arcydzieło. - Leonardo da Vinci
There is no system but GNU, and Linux is one of its kernels.

6

Odp: Jambo

wysłałem Ci mejla w tej sprawie wink
ale ja chętnie się dowiem czegokolwiek w sprawie jambo a nie mam pojęcia kogo się pytać - wiem ze mam zabrać dziabąga i janka i wiem że do soczewki. ale co dalej?
o której mam być na miejscu??
czy mam brać śpiwór czy bamboszki i szlafroczek?
nic nie wiem neutral

Ostatnio edytowany przez cinek (2008-10-08 23:10:57)

Homofobia - to się leczy

7

Odp: Jambo

Dziabąga tylko, bo Janek jednak nie jedzie. My wyjeżdżamy o 18:30, więc jeśli wyjedziecie podobnie/trochę później będzie spoko. Bamboszki i szlafroczek chyba nie. Za to śpiwór się przyda.
Dużo więcej to i ja nie wiem.

M.

8

Odp: Jambo

a czy jesteś w stanie choć mi powiedzieć gdzie do tej soczewki mam jechać?

Homofobia - to się leczy

9

Odp: Jambo

Kto nie był, niech żałuje tongue

Dziabąg big_smile
--
Nawet najmniejszy kotek to żywe arcydzieło. - Leonardo da Vinci
There is no system but GNU, and Linux is one of its kernels.