1

Temat: impreza pożegnalna

Hejhej smile

Co: impreza pożegnalna przed moim wyjazdem do Anglii.
Kiedy: noc z soboty na niedzielę, a konkretniej od 18:30 dnia 02.08.08.
Gdzie: u mnie w domu, w Michałowie-Regionowie (pod Legionowem).
Jak tam dotrzesz: pociągiem z Dworca Gdańskiego (przystanek metra Warszawa Gdańska) o godz. 17:48. Należy wysiąść na stacji Michałów-Reginów (planowy dojazd 18:28), na której będę na Was czekać. Jeśli masz ważną kartę miejską, kup bilet z Warszawy Choszczówki do Michałowa-Reginowa, jeśli nie, kup z Warszawy Gdańskiej.
Jeśli taki sposób dotarcia Ci nie odpowiada: Jest jeszcze późniejszy pociąg z Dw. Gdańskiego o 20:58. Jeśli i ta pora Ci nie opowiada, przyjedź autobusem wyjeżdżającym z przed Empiku w centrum (na Marszałkowskiej; jest tam tabliczka z napisem "Kierunek Legionowo-Piaski") - odpowiadające Ci autobusy to Z-busy i L-busy; Z-busy wyjeżdżają o 17:37, 18:52, 19:20, 21:00 i 21:40. Jeśli będziesz tak dojechać, konkretnie mi o tym napisz i weź ze sobą komórkę - mój numer to 516 172 284.
Co będziemy robić: grać w planszówki i inne gry, coś jeść, może oglądać jakieś filmy i ogólnie dobrze się bawić smile. Będzie też możliwość spania.
Co warto ze sobą wziąć: pieniądze na bilet, kartę miejską, legitymację; planszówki (jak się ma), jakieś jedzenie, cokolwiek innego, co chce się wziąć i jest fajne (np. gitara); śpiwór i karimatę (jeśli się nie weźmie, a poczuje się zmęczonym, też będzie możliwość spania - kanapa, łóżko czy nadmiarowa karimata, a także jakiś kocyk się znajdzie).
Jak wrócisz do domu: jeśli się spieszysz, pierwszy poranny pociąg do Warszawy jest o 6:21. Od siódmej są autobusy do centrum co około godzinę, więc z powrotem nie będzie problemu.

Serdecznie zapraszam! Napiszcie jak najszybciej, czy będziecie, jak dojeżdżacie i co ze sobą przyniesiecie (chodzi tu przede wszystkim o jedzenie). Możecie zgłaszać się w tym wątku lub do mnie na beverek@hotmail.com. Tu kierujcie też wszelkie pytania

Pozdrawiam,
Ewa

PS Termin jest tak niedługi, bo jest to ten krótki moment, w którym większść tych, co wrócili z Pirenejów, jeszcze jest w Warszawie.
PPS Jeszcze raz zapraszam!:) Oferuję niepowtarzalną atmosferę wiejskiego domku i ogródka wink.

2

Odp: impreza pożegnalna

akurat mi się marzyła atmosfera wiejskiego domku i ogródka smile

Zamierzam jak najbardziej przyjść i planuję wziąć ze sobą Krzysia, ale jeszcze nie wiem co on na to (wraca do Warszawy dopiero dziś po 22).

Poza tym mogę zabrać planszówki ( Można tu wyrazić preferencje w co chce się grać: Osadnicy plus żeglarze z Catanu
Abalone
Colosseum
ticket to ride (plus dodatek szwajcaria)
filary ziemi
warld of warcraft (pojawi siętylko jeśli zgłoszą sięcheni, bo jest wielkim pudłem)
na sygnale
bang)

Z jedzenia jeszcze nie mam pojęcia, postaram się wymyślić coś niesłodkiego albo zrobić sałatkę owocową smile

Mam też nadzieję, że uda mi się przynieść jakoweś zdjęcia z obozu (o ile dokonam wcześniej selekcji, bo wszystkich brać nie będę).

Fajnie, że jest impreza, niefajnie, że wyjeżdżasz, Ewo sad((

3

Odp: impreza pożegnalna

Fajnie, że będziesz smile. Tak sobie pomyślałam, że może pasowałoby Ci pojechać z Warszawy Zoo, a nie z Gdańskiej. Na Zoo pociąg jest o 17:52. Ja chętnie zagram w Colosseum czy w na sygnale, jak również w jakąś grę, której nie znam, np. filary ziemi.

4

Odp: impreza pożegnalna

hej!
Ja też się pojawię, mogę wziąć jakieś moje karcianki smile

Justyna

P.S. Też nie cieszę się że wyjeżdżasz sad