Temat: Kto lubi rysować?

Pytanie sondażowe:

Kto z Was lubi rysować?
Jakie tematy, jaka ulubiona technika (po prostu ołówek, flamaster, coś, czy też np wyłącznie grafit firmy X średnicy Y i miękkości Z na papierze firmy F gramaturze G i białości H...)

Różne nasze rysunki mogą się wkrótce przydać przy ilustrowaniu śpiewnika. Ale jakby co to i tak nie będę nikogo do niczego zmuszać. Jeżeli będzie zainteresowanie, to wrzucę gdzieś listę białych plam w śpiewniiku, które będzie można czymś wypełnić.

2

Odp: Kto lubi rysować?

Ja lubię smile.  Chociaż od półtora roku praktycznie nie miałam czasu na twórczość. Teraz postanowiłam to zmienić i w tym semestrze zapisałam się na warsztaty plastyczne big_smile. Techniki różne - ołówek, raczej miękki, długopis - najchętniej żelowy, węgiel, pastele (chociaż to się już bardziej pod malowanie podciąga). Tematy też w miarę dowolne, o ile mam pomysł, a tak to raczej rysuję z natury, nawet jeśli jedyną rzeczą w pobliżu jest kosz na śmieci wink.

Odp: Kto lubi rysować?

Ja. Tematy wolę raczej nieorganiczne, techniki różne (oczywiście bez tych najbardziej wykaczonych takich jak dzeworyt, linoryt, akwaforta).

Spać + spać + ciepło = dobrze

4

Odp: Kto lubi rysować?

Ja też lubię rysować i malować też. Najlepiej z natury, ale jak mam pomysł to i z wyobraźni. Lubię rysować ludzi. Ołówek, węgiel, suche pastele, akwarela

5

Odp: Kto lubi rysować?

Ja lubie, ale nie cwicze i nie rysuje specjalnie dobrze. Najchetniej smoki i inne stworzonka smile
Preferowana technika: olowek.

Ostatnio edytowany przez Marysia (2008-03-31 11:22:15)