1

Temat: Strona internetowa obozu

Hej,

jak już ogłaszałem mailowo, zaczęła działać strona internetowa obozu. Dostępna jest pod dwoma adresami:

[url=http://www.pireneje.harc.pl]www.pireneje.harc.pl[/url]
[url=http://www.hiszpania.harc.pl]www.hiszpania.harc.pl[/url]

Uwagi należy przesyłać do Eli (wygląd), Arka (engine) bądź do mnie (treść).

2

Odp: Strona internetowa obozu

Ponadto w dziale "Uczestnicy" są przedstawieni prawie wszyscy uczestnicy części wędrownej obozu. Autorką krótkich opisów jest Gabrysia, ona też dokonała wyboru zdjęć.

3

Odp: Strona internetowa obozu

halo halo ja mam lat 17 smile

4

Odp: Strona internetowa obozu

Mam wrażenie, że twórcy strony (pewnie w tym wypadku akurat Alek) nie znają Twojej daty urodzenia, bo masz wpisany 1. styczeń 1990 -- stąd 18 lat. Jak podasz, to ktoś pewnie podmieni.

M.

Ostatnio edytowany przez m_korch (2008-02-03 16:12:40)

5

Odp: Strona internetowa obozu

Mogą występować pewne rozbieżności wieku, związane z tym, że nie dostałem jeszcze od Dziabąga dat urodzenia wszystkich uczestników. wink Część z dat jest zatem przybliżona...

6

Odp: Strona internetowa obozu

Występuje pewna nieścisłość. Justyna i Ewa mają w opisie, że to ich pierwszy obóz/wyjazd zagraniczny z drużyną. Nie zgadzam się - były w Małej Fatrze. Jeśli liczymu rajdobozy do odznak to tym bardziej do obozów zagranicznych

7

Odp: Strona internetowa obozu

No już nie mówiąc, że nie ma wszystkich uczestników, np. Mateusza.

8

Odp: Strona internetowa obozu

Też Kasi Górskiej i Pawła Kaczorowskiego.

M.

9

Odp: Strona internetowa obozu

a kiedy bedzie link ze strony naszej drużyny. Bociągle jest ural, a hiszpani ni widu ni słychu

10

Odp: Strona internetowa obozu

Hiszpani to mieszkańcy Hiszpanii tongue

M.

Ostatnio edytowany przez m_korch (2008-02-04 10:52:56)

11

Odp: Strona internetowa obozu

Dodałem. Niestety nazwa obozu się nie mieści ładnie... hmm

12

Odp: Strona internetowa obozu

W związku z tym, że w galerii nie ma zdjęć wszystkich uczestników obozu, oraz Gabrysia nie zna wszystkich osobiście, następujące osoby proszę o samodzielne napisanie paru zdań o sobie lub wybranie swojego zdjęcia:

Potrzebne zdjęcie i opis: Karol Cetwiński, Kasia Górska
Potrzebny opis: Łukasz Bury, Mateusz Filipiuk

13

Odp: Strona internetowa obozu

Proponuję jednak wobec tego, że głupio wygląda użyć zamiast Hiszpania - Pireneje słów ,,w Pireneje'' będących dobry opisem tego obozu (BTW. nie rozumiem nadal po co komu nazwa).

M.

14

Odp: Strona internetowa obozu

m_korch napisał/a:

Hiszpani to mieszkańcy Hiszpanii tongue

Mieszkańcy Hiszpanii to Hiszpanie tongue

15

Odp: Strona internetowa obozu

Dobra, przekombinowałem, czuję się pokonany wink

M.

16

Odp: Strona internetowa obozu

proponuje podzielić uczestników na tych obozu wędrownego i tych stacjonarnego - bedzie chyba lepiej wygladać i bedzie łatwiejszy wgląd

17

Odp: Strona internetowa obozu

Ja jestem zdecydowanie przeciw brutalnemu podzieleniu na dwie części (np. dwie podstrony), ale też mi przyszło do głowy jakieś wydzielenie, np. kolorem tła pod zdjęciem i opisem.

M.

Ostatnio edytowany przez m_korch (2008-02-07 20:03:34)

18

Odp: Strona internetowa obozu

nie myslałam o podziale na dwie podstrony, ale np. na początku wędrowniczy a na końcu stacjonarny (nawet niekoniecznie dzielić na kolory, ale zeby młodsi byli w jednym miejscu)

19

Odp: Strona internetowa obozu

Zdecydowanie wolę kolory tongue

M.

20

Odp: Strona internetowa obozu

ok, to była po prostu moja luźna propozycja smile