Temat: Termin obozu

Wobec tego, że trzeba powoli umawiać się już na bardziej serio ze skautami w kwestii części młodszej, musimy w najbliższym czasie wygenerować termin obozu.

Ten wątek służy więc zgłaszaniu przede wszystkim swoich ,,niemożności'' a na drugim miejscu mniej ważnych preferencji.

Z tego co rozumiem samoloty Ryanair (na razie najtańsze znalezione) latają codziennie oprócz poniedziałków i piątków (z i do Poznania rano we wt., czw. i sob., z i do Wrocławia wieczorem lub po południu w śr. i niedz.).

Jeśli ktoś ma jakieś preferencje, proszony jest o szybkie ich zgłoszenie.

M.

2

Odp: Termin obozu

Moim zdaniem lepiej by było gdyby obóz był w sierpniu, wtedy jest czas żeby "rozruszać się" przed długim wyjazdem albo trochę popracować, żeby nań zarobić

Odp: Termin obozu

,,Niemożności'' brak.

Mniej ważne preferencje:
1. Im dłużej będę na obozie, tym będę z niego bardziej zadowolony (tak przewiduję)
2. Im wcześniej z niego wrócę, tym lepiej (jeśli powrót będzie po 25 VIII to ten punkt nie ma znaczenia)

ważność(1.)>ważność(2.) //czyli wolę dłuższy obóz, nawet jeśli się później skończy

Spać + spać + ciepło = dobrze

4

Odp: Termin obozu

Ja wolę osobiście sierpień bo wtedy obóz nie rozbija wakacji na dwa beznadziejne okresy (przed obozem krótko i po obozie krótko), a poza tym jeżeli chciałabym sobie znaleźć tez inny wyjazd zorganizowany to łatwiej.

5

Odp: Termin obozu

Dla mnie sierpień zdecydowanie. W lipcu zamierzam na obóz zarobić:P.

6

Odp: Termin obozu

Kasia L. mówi że okazało się, że nie może w sierpniu. Ergo co Wy na termin 15-30.07?

Krzysiu, jeśli chodzi o Twój problem, to drużyna może Ci pożyczyć na obóz i oddasz w sierpniu, jak zarobisz.

M.

7

Odp: Termin obozu

Tzn może w sumie uściślę - mogę jechać albo 15-30 lipca albo 15-30 sierpnia mniej więcej.

Tyle, że skauci są 15-30 lipca...

8

Odp: Termin obozu

Może globalnie: sądzę, że drużyna może zorganizować pożyczki na obóz dla członków drużyny, który chcą nań pojechać i spłacić pożyczkę pracując po obozie.