1

Temat: Spotkanie informacyjne

Hej!

W piątek, 23 listopada o godz. 15:00 w sali 221 w Staszicu odbędzie się SPOTKANIE INFORMACYJNE dotyczące planowanego przez nas obozu wędrownego w Pireneje.

Na spotkaniu będzie można popatrzeć i posłuchać dlaczego wybieramy się do Hiszpanii, jak wygląda taki obóz i czym się go je oraz dowiedzieć się co nalezy zrobić żeby na ten wyjazd pojechać.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych tematem smile. To konkretne spotkanie jest przeznaczone głównie dla osób, które jeszcze nie były z nami na obozie (wędrownym zagranicznym) a chcą lub jeszcze nie wiedzą, że chcą się na taki wyjazd wybrać. Natomiast wszyscy, którzy byli, chcą, już się zgłosili i mają ochotę się pojawić tudzież uczestniczyć w opowiadaniu o naszych planach będą również mile widziani smile.

Pozdrawiam i do zobaczenia!

2

Odp: Spotkanie informacyjne

wiem, że trochę późno piszę, ale ostatnio mam problemy z internetem i samoogarnięciem. nie było mnie na spotkaniu bo byłam chora, czy mógłby któś w skrócie napisać co ciekawego się działo i co powinnam wiedzieć?

3

Odp: Spotkanie informacyjne

nic ciekawego sie nie działo, poniewaz bylismy tylko my (osoby z druzyny) - obejrzeliśmy dwie prezentacje i poszliśmy tongue

4

Odp: Spotkanie informacyjne

myślę, że jednak warto byłoby je powtórzyć w drugim tygodniu stycznia.
Pytanie kiedy - może godzinę wcześniej?
Mogę jeszcze do niego zrobić plakaty (duże i kolorowe).

5

Odp: Spotkanie informacyjne

niestety na razie nie moge zacząć nawet nic załatwiać bo jestem chora hmm

6

Odp: Spotkanie informacyjne

Jestem za tym, żeby pojawiło się spotkanie, a jeszcze bardziej za tym, żeby pojawiły się plakaty (jeszcze i jeszcze i jeszcze).

Zdrowia, Justyno!

M.