1

Temat: Drobny sprzęt odnaleziony - proszę przejrzeć

W wyniku wykopalisk dokonanych w południowo-wschodnim kącie pokoju drużynowej, odkryto pewien drobny sprzęt i inne przedmioty. Uprasza się o pamiętanie że one tu są i korzystanie z nich - w postaci, mam nadzieję, zabierania na rajdy, obozy, itp., ponieważ jeśli przez kolejne lata będą się walać w wyżej wymienionym kącie, to je po prostu wywalę (a przynajmniej część).

Z ważnych odkryć:

-znaleziono drugą połowę koszulek drużynowych, więc nie trzeba na razie dorabiać nowych wink

- odkryto kilka mundurów, które osoby nieumundurzone mogą wypożyczać na okres próby, bądź po prostu dostać (są między innymi dwa NOWE mundury męskie-uprasza się opiekunów prób o branie tego pod uwagę) {tu pewne uwaga: jeśli ktoś jeszcze odda mi NIEUPRANY mundur, otrzyma wszystkie nieuprane mundury znajdujące się u mnie do uprania}

-duuużo waty i niesamowite ilości rękawiczek lateksowych (błagam, niech ktoś to do czegoś zużyje...)

- dwie menażki

- dwie szerokie brązowe taśmy klejące

- wykopano 2 piłki gumowe do skakania - jacyś chętni?

- znaleziono od groma balonów w różnych kolorach

-mam piłkę plażową z Bułgarii

WAŻNE DLA OBOZU NA URAL:

- mam jakąś torbę z koralikami  z któregoś z obozów, proszę grupę sprzęt o zakonotowanie tego faktu i zadbanie by torba ta znalazła się na obozie

- mam niesamowite ilości różnego rodzaju świeczek - np. długich, które spokojnie można wykorzystać do tworzenia zestawów emergency na obóz, tudzież większych kolorowych na ewentualne kominki

Poza tym:

-jest kora brzozowa do rozpalania

- są różne gry wymyślane i tworzone przez członków 21 wdw (a wcześniej wdh)

- kreda kolorowa

to chyba tyle...

Ostatnio edytowany przez kasial (2007-06-13 13:31:06)

2

Odp: Drobny sprzęt odnaleziony - proszę przejrzeć

Jeśli chodzi o:
- piłkę z Bułgarii
- piłki do skakania
- dużo balonów
to mogę z przyjemnością wziąć je na obóz młodszoharcerski i uczynić z nich pożytek na pewno większy niż leżenie w kącie. Chyba że pojawią się jakieś mądrzejsze plany.

M.

3

Odp: Drobny sprzęt odnaleziony - proszę przejrzeć

Kolorowe koraliki są prawdopodobnie z rajdobozu majowego - tego, na którym nam wybijali okna. :-)

Jeżeli menażki są "niczyje", to chętnie pożyczę jedną na obóz. tongue

4

Odp: Drobny sprzęt odnaleziony - proszę przejrzeć

Nie, z majowego, to ja kiedyś wykopałem w swoim pokoju tongue

M.

5

Odp: Drobny sprzęt odnaleziony - proszę przejrzeć

Michał, to kiedy chcesz to ode mnie zabrać?

Janku, przypomnij mi o tym przed obozem albo odbierz tę menażkę jak najszybciej (mam dobrą pamięć, ale krótką)

A koraliki, sądząc z wyglądu, są chyba z Rumunii wink

6

Odp: Drobny sprzęt odnaleziony - proszę przejrzeć

A moze moje karty do seta, ktore pozyczylam na wycieczki klasowe, a z ktorych odzyskalam JEDNA?

Jak ktos inny je znajdzie podczas porzadkow, to bede wdzieczna, jesli jednak dostane je z powrotem...

7

Odp: Drobny sprzęt odnaleziony - proszę przejrzeć

Czuję się trochę odpowiedzialny, bo to ja personalnie je pożyczałem w imieniu drużyny sad. Niestety nie pamiętam na jaką wycieczkę trafiły / z jakiej nie wróciły i w związku z tym nie wiem kto je może mieć... Jeśli nie znajdą się w najbliższym czasie to uważam, że ja lub drużyna powinniśmy wyprodukować Ci nowe, czego postaram się dopilnować po sesji.

M.

Ostatnio edytowany przez m_korch (2007-06-19 18:47:09)

8

Odp: Drobny sprzęt odnaleziony - proszę przejrzeć

Beda w te wakacje jakies znajome ludziska w USA, wiec mozna przywiezc oryginalne. To troche kosztowalo, jesli dobrze pamietam 10$/paczke + koszt wysylki, co przy wiekszej ilosci talii jak ktos jeszcze chce, wynosi epsilon.

9

Odp: Drobny sprzęt odnaleziony - proszę przejrzeć

12$/talie + koszt wysylki within USA przy 5 paczkach jakies 10$, czyli w sumie 14$/talie. Pytanie, czy ktos sie pisze. To jednak troche jest.

10

Odp: Drobny sprzęt odnaleziony - proszę przejrzeć

Sądzę, że zarówno łatwiej jak i taniej wyprodukować swoje. tongue

M.

11

Odp: Drobny sprzęt odnaleziony - proszę przejrzeć

Pewnie tak, ale pewnie przy okazji warto wyprodukowac kilka talii, bo jak widac przydaja sie na wycieczki oraz od czasu do czasu sie gubia wink

12

Odp: Drobny sprzęt odnaleziony - proszę przejrzeć

W przypadku produkcji chcialem zglosic postulat, by na produkowanych kartach uzyc trzech roznych kolorow.

13

Odp: Drobny sprzęt odnaleziony - proszę przejrzeć

moje karty do seta też wsiąkły na wycieczce sad((
a tez bym chciała mieć...

14

Odp: Drobny sprzęt odnaleziony - proszę przejrzeć

Ale do tego ja osobiście już się nie poczuwam. Drużyna pewnie może się poczuwać.

M.

15

Odp: Drobny sprzęt odnaleziony - proszę przejrzeć

Jeżeli chodzi o karty "oryginalne" do seta to są juz dostepne w Polsce (gdzies już widziałam), ale na pewno taniej jest wyprodukować je własnoręcznie smile

ja mam je produkować tongue jak ktoś ma w pdfie wersje do kolorowania to bardzo proszę o przesłanie na maila

Ostatnio edytowany przez Justyna (2007-07-02 11:19:06)