1

Temat: Akcja zarobkowa

Hej,

chciałam się podzielić wrażeniami, że mi się bardzo na akcji podobało (chociaż moje buty można było po niej wyżymać...) wink

bardzo miło mi się pracowało z Wami (przynajmniej z osobami, które były rano i popołudniu, ale zapewne ci wieczorni też są fajni wink ), zastanawiam się czy bardziej podobały mi się wyścigi nosicieli podestów, czy produkcja balonów smile

a tak ogólnie to cieszę się że mamy fajną akcję zarobkową, którą możemy robić co roku

2

Odp: Akcja zarobkowa

Podobało mi się, że w przerwach między pompowaniem balonów, można było oglądać scenę z najlepszych miejsc (tzn. przed barierkami). Z rzeczy na scenie podobało mi się Kaiko 500. Poza tym podobało mi się zwijanie kabelków (5-cio żyłowych). Nie podobało mi się, że nie kupiłem sobie gofra tongue. Podobało mi się, że było fajnie big_smile.

Dziabąg big_smile
--
Nawet najmniejszy kotek to żywe arcydzieło. - Leonardo da Vinci
There is no system but GNU, and Linux is one of its kernels.

3

Odp: Akcja zarobkowa

Arek: Bylo super. Pompowanie i rozdawanie balonow bylo bardzo zabawne. Woda w butach tez nie byla taka zla smile

Justyna: Ja o dziwo nie miałam mokro w butach tongue Akcja byłaby bardzo przyjemna, gdyby nie Dręczyciele tongue

Wojtek C.: Rozumiem, że Justyna wolałaby, gdyby Piotrka i mnie nie było... tongue A buty nie wyschły mi do rana, a mimo to musiałem je założyć następnego dnia rano big_smile

Justyna: P.S. Mimo wszystko na towarzystwo nie narzekam tongue

Pozdrowienia z Rogowa big_smile

4

Odp: Akcja zarobkowa

Szkoda, że mnie nie było... sad Wczorajszy dzień był dla mnie pod tytułem "dmuchanie w ten dziurawy kijek", bo dzisiaj miałam egzamin z klarnetu.

5

Odp: Akcja zarobkowa

A jak poszedł egzamin? smile

6

Odp: Akcja zarobkowa

Jakos mi się udało dostać piątkę smile

7

Odp: Akcja zarobkowa

To gratulacje, Ewo!

8

Odp: Akcja zarobkowa

Dziękuję smile