1

Temat: II RAJD ROWEROWY PALMIRY 2007 PAMIĘCI DH. HM. CZESŁAWA JANKOWSKIEGO

przesyłam zaproszenie na jednodniowy rajd rowerowy organizowany przez Seniorów:

II RAJD ROWEROWY PALMIRY 2007 PAMIĘCI DH. HM. CZESŁAWA JANKOWSKIEGO -Patrona Harcerskiego Kręgu Seniorów XXI WDHiZ.
Odbędzie się w niedzielę 17 czerwca.

Szczegóły jeszcze podamy, po ustaleniu tras itp. Część rowerowa zacznie się ok. godz. 9 - 10, tak żeby w Palmirach być ok. godz. 13, na którą dojadą także uczestnicy zmotoryzowani. Przewidujemy możliwość zabrania się nierowerowych i niezmotoryzowanych z jednego miejsca zbiórki.
Zapraszamy wszystkich, którym leży na sercu kultywowanie tradycji Naszego Środowiska. Pozdrawiam - Komendant HKS - Dymitr Grunduls phm.

Chętnych na rajd proszę o zgłaszanie się do mnie smile, Druhowie proszą o powiadomienie ich o planowanych ekipach smile

2

Odp: II RAJD ROWEROWY PALMIRY 2007 PAMIĘCI DH. HM. CZESŁAWA JANKOWSKIEGO

Joł,
to jak tam? nikt nie ma ochoty pojeździć trochę na rowerze?

3

Odp: II RAJD ROWEROWY PALMIRY 2007 PAMIĘCI DH. HM. CZESŁAWA JANKOWSKIEGO

Bo to w ogóle nie wiadomo o co chodzi. Ani to na rowerach, ani pieszo, ani dla zmotoryzowanych; takie nie wiadomo co.
Niby rajd rowerowy, a jest możliwość wzięcia udziału przez ludzi bez roweru?
Ja z tego nic nie rozumiem.
A na rowerze jeżdżę bardzo chętnie.

4

Odp: II RAJD ROWEROWY PALMIRY 2007 PAMIĘCI DH. HM. CZESŁAWA JANKOWSKIEGO

Seniorzy charakteryzują się tym, że część z nich nie za bardzo da radę już jeździć na rowerze, więc miejsce spotkania się wszystkich (tych co na rowerach, pieszo lub samochodem) jest takie, żeby dało się tam dojechać rowerem, dojść lub przybyć samochodem. Różni ludzie - różne preferencje - różne trasy

5

Odp: II RAJD ROWEROWY PALMIRY 2007 PAMIĘCI DH. HM. CZESŁAWA JANKOWSKIEGO

Zdanie "Seniorzy charakteryzuja sie tym..." bardzo mi sie podoba tongue
moze bym chciala pojechac, ale mam straszny i przerazajacy egzamin w poniedzialek 18, a jesli nawet teraz jest on straszny i przerazajacy, to lepiej nie myslec, co bede o nim myslala w przeddzien wink
Chyba, ze sie naucze...

6

Odp: II RAJD ROWEROWY PALMIRY 2007 PAMIĘCI DH. HM. CZESŁAWA JANKOWSKIEGO

Marysia gadu gadu jak zwykle, a później dostanie 5. smile

7

Odp: II RAJD ROWEROWY PALMIRY 2007 PAMIĘCI DH. HM. CZESŁAWA JANKOWSKIEGO

Ale to jest topologia algebraiczna... wink

A zreszta nawet jesli dostane 5, to niestety nie pomoze mi to w pojechaniu na rajd, bo przed rajdem nie bede o tym wiedziala...

Ostatnio edytowany przez Marysia (2007-06-05 09:36:07)

8

Odp: II RAJD ROWEROWY PALMIRY 2007 PAMIĘCI DH. HM. CZESŁAWA JANKOWSKIEGO

No dobrze. Nie ma zbrodni bez kary. A zapisanie sie na topologie algebraiczna zbrodnia niewatpliwie jest.

Odp: II RAJD ROWEROWY PALMIRY 2007 PAMIĘCI DH. HM. CZESŁAWA JANKOWSKIEGO

Jak działa uczestnictwo piesze?

pozdr z Rogowa (poprzedni post niby z Rogowa był z Tworzyjanek)

Spać + spać + ciepło = dobrze

10

Odp: II RAJD ROWEROWY PALMIRY 2007 PAMIĘCI DH. HM. CZESŁAWA JANKOWSKIEGO

Hm... Piotrku, czy Ty przypadkiem nie powinieneś był robić prezentacji multimedialnej o drzewkach i robaczkach zamiast pisać sobie na forum? wink

Odp: II RAJD ROWEROWY PALMIRY 2007 PAMIĘCI DH. HM. CZESŁAWA JANKOWSKIEGO

Prezentacja o bugach była zrobiona. Trzeba było ją tylko zdebugować...

Jak z tym pieszym?

Spać + spać + ciepło = dobrze

12

Odp: II RAJD ROWEROWY PALMIRY 2007 PAMIĘCI DH. HM. CZESŁAWA JANKOWSKIEGO

Piotr Kuczyński napisał/a:

Prezentacja o bugach była zrobiona.

"Bug" to jest rzeka, a Tobie pewnie chodziło o drzewo "buk"

Dziabąg big_smile
--
Nawet najmniejszy kotek to żywe arcydzieło. - Leonardo da Vinci
There is no system but GNU, and Linux is one of its kernels.

13

Odp: II RAJD ROWEROWY PALMIRY 2007 PAMIĘCI DH. HM. CZESŁAWA JANKOWSKIEGO

a ja myślę, że chodziło o robaczki.

nie wiem jak z pieszym. mogę spytać

14

Odp: II RAJD ROWEROWY PALMIRY 2007 PAMIĘCI DH. HM. CZESŁAWA JANKOWSKIEGO

Hej,
warianty na rajd są następujące: (przy czym spotkanie główne jest o godz. 13 na cmentarzu w Palmirach):

1. Wariant pierwszy - z udziałem w rozpoczęciu Rajdu - czyli na zbiórce (spotkaniu)- rowerowi i piesi -  o godzinie 9.00 w niedzielę 17 czerwca przed Muzeum Więzienia "Pawiak" na ul. Dzielna/róg Al. Jana Pawła II. Tutaj będzie kilka słów o tym dlaczego Pawiak i złożenie wiązanki kwiatów i zapalenie zniczy przed tablicami pamięci.
Z Pawiaka rowerowi jadą oczywiście na rowerach, natomiast piesi przejeżdżają środkami komunikacji (np tramwajem nr 17) na przystanek "Metro Marymoncka" (dawna Potocka) skąd odjeżdżają różne autobusy w kierunku Puszczy Kampinoskiej. I tak:
Trasa "T" - autobus 708 - do pętli Truskaw - stąd czarnym szlakiem ok. 3 km do Palmir;
Trasa "S" - autobus 726 - do pętli Sieraków - stąd razem ok. 5 km do Palmir (ok. 1 km od pętli autobusowej do m. Posada Sieraków, dalej 2,3 km zielonym szlakiem do m. Pociecha, dalej 1,6 km niebieskim szlakiem do Palmir;
Trasa "DL" - autobus "Ł" - do pętli Dziekanów Leśny (Szpital), dalej ok. 9,1 km czerwonym szlakiem do Palmir.
2. Wariant drugi - bez udziału w rozpoczęciu rajdu - wtedy praktycznie proponujemy trasę "DL" , którą w godzinach 11.30 - 13.00 będą pokonywać także zrowerowani jadący z Pawiaka i zrowerowani na krótszj trasie - dojazd samochodem do Dziekanowa i stąd rowerem do Palmir.

Powrót pieszych z Palmir według powyższych tras lub wg koncepcji Starych Żbików w dowolnym kierunku i czasie po spotkaniu na Cmentarzu Palmiry i późniejszym spotkaniu przy Pomniku Jerzyków ok. 1 km od Palmir, gdzie planujemy odpoczynek i pogaduchy(zrowerowanych, pieszych i samochodowych) na tematy różne (w ramach odpoczynku, więc nie będzie to jakaś długa nasiadówa, ale można pogadać nie tylko służbowo).

Odp: II RAJD ROWEROWY PALMIRY 2007 PAMIĘCI DH. HM. CZESŁAWA JANKOWSKIEGO

Sie dziamgne na 1. ""DL"

Spać + spać + ciepło = dobrze

16

Odp: II RAJD ROWEROWY PALMIRY 2007 PAMIĘCI DH. HM. CZESŁAWA JANKOWSKIEGO

I jak wrażenia z rajdu?

Seniorzy proszą o identyfikację osób na rowerach, bo rozróżnili tylko Janku ciebie

Odp: II RAJD ROWEROWY PALMIRY 2007 PAMIĘCI DH. HM. CZESŁAWA JANKOWSKIEGO

na rowerach byli:
Arek
Janek
Wojtek Sirko
??? ?????????

A bylo calkiem fajnie.

Spać + spać + ciepło = dobrze

18

Odp: II RAJD ROWEROWY PALMIRY 2007 PAMIĘCI DH. HM. CZESŁAWA JANKOWSKIEGO

To się cieszę smile

Słyszałam, że robiłeś za samotnego wędrowca?? smile

19

Odp: II RAJD ROWEROWY PALMIRY 2007 PAMIĘCI DH. HM. CZESŁAWA JANKOWSKIEGO

dostałam zdjęcia z rajdu od dh Lecha - to jak mam zrobić żeby się znalazły na stronie?

20

Odp: II RAJD ROWEROWY PALMIRY 2007 PAMIĘCI DH. HM. CZESŁAWA JANKOWSKIEGO

Kasiu, już Ci to tłumaczyłem przy okazji Twoich zdjęć.

M.