26

Odp: sylwester

i tak nie będzie śniegu... wink
To zaklepujemy

27

Odp: sylwester

To jeszcze 2 pytania:

1. Kiedy chcecie wyjechać? 26 grudnia będzie pewnie dodatkowy poiciąg, więc będzie lepiej, ewentualnie możemy jechać 27 (czyli pewnie się podzielić dojazdem). W każdym razie lepiej załatwić bilet grupowy - dlatego potrzebne są Wasze deklaracje. To samo w kwestii powrotu - chcecie być w Warszawie 1 czy 2 rano?

2. Musimy wysłać do Wisłoka zaliczki, Jeszcze nie wiem w jakiej wysokości, ale przygotujcie się na to, że w niedługim czasie będę od Was potrzebowała jakiś pieniędzy.

28

Odp: sylwester

A, i żeby nie było potem marudzenia, to uprzedzam: w Wisłoku jest już jakaś dziesięcioosobowa grupa.

29

Odp: sylwester

My z Marcinem będziemy jechać albo 27. wieczorem, albo (co bardziej prawdopodobne) 28. rano. Jeżeli chodzi o warunki zjazdowe... no cóż... to ja się w takim razie nastawię na biegówki... 400 m to jeszcze nie tragedia - Nosal też nie ma za dużo - ale liczy się nachylenie stoku...

30

Odp: sylwester

Z tego, co mi wiadomo, w zeszłym roku nie było dodatkowych pociągów na sylwestra do Zagórza. Osobiście preferowałbym wyjazd 27 grudnia...

31

Odp: sylwester

My z Olą nie możemy wyjechać wcześniej niż 27 wieczor; wyjedziemy 27 wieczor lub 28 w ciagu dnia.
Ja tam sie nastawiam na buty nie biegowki wink patrzac po prognozach pogody smile

32

Odp: sylwester

i jeszcze kiedy chcecie wracać

33

Odp: sylwester

Ja w sumie chętnie wrócę 3. albo 4., bo mam wrażenie, że zaczynam studia dopiero 8. stycznia, ale głowy za to nie dam...

34

Odp: sylwester

U nas na UW (a przynajmniej na MIMie) zajęcia są od środy 3-ego. Natomiast jeżeli ekipa zostaje... to ja jedyne istotne zajęcia mam w poniedziałki, więc też zostaje smile Ale pewnie ekipa się nie zbierze wink

35

Odp: sylwester

Ja z Kasią najchętniej wyjechalibyśmy 26 grudnia wieczorem, a wrócili 2 stycznia rano lub ewentualnie 1 stycznia wieczorem.

Odp: sylwester

najchętniej wyjechałbym 26.12 (dowolny inny termin też mi pasuje), muszę wracać 1.01

Spać + spać + ciepło = dobrze

37

Odp: sylwester

moje preferencje: wyjazd 26 powrót 1.
(2 rano to ja już mam być w szkole tongue )

Ostatnio edytowany przez etam (2006-12-13 19:13:16)

Dziabąg big_smile
--
Nawet najmniejszy kotek to żywe arcydzieło. - Leonardo da Vinci
There is no system but GNU, and Linux is one of its kernels.

38

Odp: sylwester

Moi kochani,
mam nadzieję, że zdajecie sobie sprawę, że jedziemy na spory koniec świata, z którego do Warszawy nie tak łatwo się dostać. Konkretnie to jak chcecie być 1 stycznia wieczorem w Warszawie, to z Zagórza jest pociąg ok 10 rano i jedzie się cały dzień, a do tego Zagórza jeszcze trzeba dojechać, a ponieważ pierwszy to świeto to może byćz tym nie najlepiej.
Dlatego proponujęopcję taką , że wyjeżdżacie 1 wieczorem i jesteście w wawie 2 raniutko (coś między 6 a 7 rano) - do szkoły zdążycie, nawet można wziąć prysznic w hali. Książki możecie wziać ze sobą, czy jak tam chcecie. Odpowiada taki dojazd?

39

Odp: sylwester

może być (najwyżej będę nieprzytomny na analizie tongue )

Dziabąg big_smile
--
Nawet najmniejszy kotek to żywe arcydzieło. - Leonardo da Vinci
There is no system but GNU, and Linux is one of its kernels.

Odp: sylwester

niech bedzie

Spać + spać + ciepło = dobrze

41

Odp: sylwester

Książki to proponuje zostawić w harcówce chyba że ktoś bardzo chce podźwigać.

Podnoś jakość w tej samej ilości.
J.

42

Odp: sylwester

Zglaszam sie na sylwestrowy.
ok.  26. -> 1.

tak napisal arek. tal informacyjnie podaje, bo fajnie smile

43

Odp: sylwester

jak ktos chce obejrzec gdzie sie bedziemy sylwestrowac to prosze:
[url]http://republika.pl/wislok_wielki/index.htm[/url]

44

Odp: sylwester

Teraz tylko w wyobraźni zamienić śnieg na błoto i jest tak jak tam jest teraz :-)

45

Odp: sylwester

Czy juz wiadomo że nie będzie śniegu?
A jeśli będzie to brać narty ze sobą, czy gdzies pożyczają?

Odp: sylwester

Właśnie, kto bierze narty i jakie? (biegowe czy zjazdowe)

Spać + spać + ciepło = dobrze

47

Odp: sylwester

Ja chyba nie biorę biegówek -- śniegu nie napada tyle, aby nie chodziło się szybciej pieszo. wink

A w kwestii innych rzeczy do zabrania: jak rozumiem śpiwór tak, karimata nie, mundur
tak? Czy ktoś jest zainteresowany tym, abym wziął śpiewniki?

48

Odp: sylwester

jesli Ola bierze gitare, to wlasnie chcialam cie prosic o wziecie spiewnika, ale jeszcze nie pytalam czy bierze.

moim zdaniem zjazdówek nie ma zupelnie sensu brac. ja tam nie biore zadnych, bo i tak nie bede jezdzic bez reki, ale co do biegowek to juz jak chcecie

spiwor koniecznie, tez jesliu macie jakies fajne gry, swieczki, sztuczne ognie, czy co tam chcecie wziac

49

Odp: sylwester

I przypomi8nam ze spotykamy sie dzisiaj o 20 na DWORCU ZACHODNIM PRZY KASACH PKS (znaczy na górze)

Ostatnio edytowany przez kasial (2006-12-26 09:45:19)

Odp: sylwester

dzisiaj w Woli Michowej jest -9. (pogoda na onecie)

Spać + spać + ciepło = dobrze