1

Temat: Spotkanie opłatkowe - zapraszamy :)

Seniorzy naszego środowiska zapraszają na spotkanie. Poniżej mail od nich:

Czuwaj!
    W imieniu Naczelnego Szczepowego WMPiBSŻ, Komendanta HKS i Namiestnika Seniorów zapraszam serdecznie na spotkanie opłatkowe, które odbędzie się 15 grudnia 2006r. w pięćdziesiątą rocznicę reaktywowania XXI WDHiZ, o godz. 18.00 w s. 107 (Gimnazjum) ul. Nowowiejska 37a.
    Uprzejmie proszę posiadaczy zdjęć, dokumentów itp. pamiątek, które możnaby uwiecznić w szykowanej monografii Środowiska, o przyniesienie ich na to spotkanie. Ten apel dotyczy także współczesnej młodzieży, bo Wy też już jesteście historią XXI. Pozdrawiam - Leszek.
P.S. Żeby było przy czym "opłatkować" można przynieść co kto może lub uważa do "wspólnego kotła" (nie nadwyrężając budżetów i sił fizycznych oczywiście) o wypiekach własnych nie wspomnę.

2

Odp: Spotkanie opłatkowe - zapraszamy :)

Chciałam spytać kto zamierza sięna nim pojawić?

3

Odp: Spotkanie opłatkowe - zapraszamy :)

Na pewno cała masa osób...

M.

4

Odp: Spotkanie opłatkowe - zapraszamy :)

Seniorzy całkiem fajnie opowiadają. To, że ty nie masz czasu iść nie oznacz, że od razu musisz zniechęcać całą resztę ludzkości. Ja się wybieram.

5

Odp: Spotkanie opłatkowe - zapraszamy :)

Ja to samo co Michal, z powodu tego samego co zwykle, aczkolwiek w szczegolach innego niz powod Michala smile

6

Odp: Spotkanie opłatkowe - zapraszamy :)

Ja planowałam się wybrać. I nadal planuję. I nawet mam nadzieję, że się wybiorę. Jak nie zapomnę.

7

Odp: Spotkanie opłatkowe - zapraszamy :)

Nie zapomniałam... ale tak mnie wszystko boli (miałam wczoraj WF) i jestem wykończona ostatnim tygodniem i nie wiem czy zbiorę w sobie tyle siły by iść... Ale bym chciała. Może jeszcze ktoś mnie zmotywuje (np. mówiąc "choć, ja też idę").

Pozdrawiam,
K.

P.S. Zaliczyłam test u pani Toepitz! 50 % zaliczało a ja miałam 50%. A (że tak nakabluję na dhnę. drużynową) KasiaL miała 75% i był to najwyższy wynik w grupie! Jesteśmy wielkie i wspaniałe i bardzo sie cieszę.

8

Odp: Spotkanie opłatkowe - zapraszamy :)

Nie byłam.
Przespałam
Chętnie usłyszę jak było, co się działo, kto był...