Temat: Rada Drużyny -- kiedy??

Trzeba rozwiązać problem kiedy odbędzie się Rada Drużyny.
Kasia L. zaproponowała następujące terminy:

5. września
6. września
7. września
8. września
9. września
10. września
18. września
19. września
20. września

W tym jeśli Rada odbędzie się 8. lub 9. może być połączona z całonocną imprezą / śpiewankami (bo to piątek i sobota).

Co Wy na to?

M.

PS. Nieprzypadkowo ten wątek piszę w forum ogólnie dostępnym, bo Rada Drużyny też jest imprezą ogólnie dostępną. Zapraszamy wszystkich, którzy są zainteresowani ustalaniem dokąd będzie obóz za rok, kiedy będą rajdy i kto je będzie organizował.

2

Odp: Rada Drużyny -- kiedy??

Jeśli chodzi o mnie, to nie mogę 5. a 7. nie mogę przed godz. 19. Nie lubimy się też zbytnio z 6. Pozostałe terminy mogą być, choć zdecydowanie preferuję 8. i 9. (ze względu na możliwość imprezy). Termin 18. jest ryzykowny, bo może już tam być wycieczka (to poniedziałek). Z resztą zdecydowanie wolałbym, żeby było wcześniej, bo jest kilka wrześniowych rzeczy do ustalenia (przed wycieczkami trzeba wiedzieć coś o Rajdzie Październikowym, trzeba zdecydować co z Jambo i akcją zarobkową).

M.

3

Odp: Rada Drużyny -- kiedy??

Jak dla nas, to dowolny z zaproponowanych dni nie pasuje. Jak zrobimy przed 15 albo po 22, to możemy zrobić telekonferencję :-)

4

Odp: Rada Drużyny -- kiedy??

Ja juz pewnie kiedys mowilam, ze jesli 18, 19 albo 20, to beze mnie... Chyba ze w Krakowie ;-)

5

Odp: Rada Drużyny -- kiedy??

Czy ktoś jakoś dzisiaj wybiera się na radę ze szkoły? Bo chętnie bym się zabrał.

May the random() be with you!

6

Odp: Rada Drużyny -- kiedy??

Tak. Nawet ja i Kasia L. wink A oprócz tego pewnie jeszcze jacyś ludzie...