1

Temat: Ekipa Świętego Mikołaja :)

Witajcie Kochani:)
Pewnie zauważyliście, że Boże Narodzenie coraz bliżej. Wszyscy czekamy na Gwiazdora/ Dziadka Mroza/ Befanę czy innego św. Marcina, który przyniesie worek prezentów- jedne będą genialne, inne raczej chybione. Wyobraźcie sobie jednak, że niektórych Dzieciaków, mimo że były grzeczne przez caaały dłuugi rok, nie odwiedzi (nawet zielony) św. Mikołaj!

Na szczęście (jak co roku) rusza Ekipa Św. Mikołaja. więc możemy to zmienić! smile

Wolontariusze potrzebni są w dwóch materiach:
1) pakowanie paczek
2) roznoszenie prezentów po domach

Wielkie pakowanie rusza 22. grudnia i trwa między 10. a 18. na Bednarskiej 2/4.
Roznoszenie zaś w tychże godzinach od 22. do 24. grudnia.

Paczki roznosić można przy pomocy ZTMu, roweru, kajaka i czego tam jeszcze chcecie wink Ale wygodnie jest też autem, dlatego przydadzą się również kierowcy ze swoimi wspaniałymi maszynami.

Im nas więcej, tym weselej- w celu uzgadniania kto kiedy się wybiera i kto dysponuje miejscami w aucie zapraszam na forum. Zgłaszajcie się tłumnie!

Ps. Uśmiech Dziecka jest najlepszą nagrodą za podjęte wysiłki. Zostań św. Mikołajem ! smile.

2

Odp: Ekipa Świętego Mikołaja :)

Hej:).

To my z Gabrysią myślimy o tym, żeby wybrać się trochę na pakowanie prezentów i trochę na roznoszenie - konkretniej: trochę 22.12 i trochę 23.12. Czy ktoś jeszcze może będzie się wtedy wybierał?

3

Odp: Ekipa Świętego Mikołaja :)

Planujemy być na Bednarskiej w środę o godzinie 13.30 po paczki. Roznosić planujemy do 17.30.
Zrezygnowaliśmy z pakowania.
Zebraliśmy wesołą ekipkę, więc polecam pojawienie się też wink.

4

Odp: Ekipa Świętego Mikołaja :)

Organizatorzy nie wymagają wcześniejszego zgłaszania się, więc jeśli ktoś z Was będzie miał ochotę zawieźć jakiejś Rodzinie prezent we wtorek lub środę między 10. a 18. to wystarczy, że zgłosi się na Bednarską smile.

5

Odp: Ekipa Świętego Mikołaja :)

Witajcie, nowy blog Ekipy, opisujący przebieg akcji na Uniwersytecie Warszawskim: [url]http://ekipaswietegomikolaja.blogspot.com/[/url]  Zapraszamy!

6

Odp: Ekipa Świętego Mikołaja :)

Nie rozumiem tej strony. Moim zdaniem nic na niej nie ma. No, ale ktoś ją lubi na facebooku. big_smile

To ja chciałam powiedzieć, że - Gabrysiu i Krzysiu, mozecie edytować swoje posty:D Chyba że to specjalnie odpisujecie, zeby stworzyć wrażenie rozmowy big_smile

No ale głównie chciałam powiedzieć, że wybieram się z zuchami (pewnie będzie ich tyle, aby policzyć na palcach jednej ręki) na ekipę 23.12. I chętnie przyjmiemy towarzystwo (jeśli Wy, Gabi i Krzyś, macie już ekipę, to nie wiem, czy chcemy tworzyć megaekipę...).

7

Odp: Ekipa Świętego Mikołaja :)

Nie wiem czy zauważyłaś, ale to wątek z zeszłego roku. Jeszcze nie szukaliśmy ekipy z którą będziemy chodzić, jeśli się wybierzemy, ale to bardzo fajna akjcja smile.
Czy jeśli i tak zamierzasz monitować wiadomości od ekipy, to mogłabym Cię prosić o zamieszczenie tutaj informacji, które znajdziesz?

8

Odp: Ekipa Świętego Mikołaja :)

Oczywiście nie zauważyłam, że to wątek z zeszłego roku, wyświetlało mi się jako nowe, a to pewnie dlatego, że ktoś nam tu wlepia jakieś reklamy - i na stronie głównej też! hmm No ale to po prostu cała ja big_smile Nie umiem korzystać z forum:p

ZATEM JESZCZE RAZ:

Szukam ekipy do zostania Ekipą! Świętego Mikołaja, oczywiście wink Będą też zuchy, mam nadzieję, będzie można rozdawać prezenty i w ogóle opis Gabrysi powyżej nadal pasuje wink

Jak kiedyś wpadnę na informacje od organizatorów, to je tu zamieszczę.

9

Odp: Ekipa Świętego Mikołaja :)

daj znać proszę w jakich godzinach się wybierasz z zuchami smile

10

Odp: Ekipa Świętego Mikołaja :)

Hej!

Teraz już naprawdę szukam ludzi, którzy mogliby uczestniczyć w Ekipie. Organizatorzy wciąż nie podali żadnych godzin, w których można odbierać prezenty, ale zakładam, że będzie to najpóźniej od 9. Ok. 10 będziemy chcieli wystartować z Ekipą w zuchach.
Organizacyjnie widzę to tak, że ktoś zarejestruje grupę na Bednarskiej, dostanie listę z adresami (postara się, by w miarę możliwości były na Ochocie), weźmie czapkę dla każdego zucha! i razem z innymi skompletuje prezenty i dowiezie je w miejsce bliższe naszym domom. Tam spotka się ze mną i z zuchami. My po maks 3h się zmyjemy do szkoły, i jak już dzieci wrócą do domów, to mogę wrócić na akcję. W międzyczasie osoby oczywiście mogą się wymieniać. Możemy też tworzyć kilka grupek, czyli np. obsługiwać 3 mieszkania jednocześnie, jeśli będzie nas więcej.
Aha, jest jeszcze druga możliwość, że to ja zarejestruję grupę z samego rana i w ogóle będę kierować prezentami, po czym pojadę po zuchy, a Wy już będziecie roznosić paczki. Jest mi wszystko jedno, pewnie jest to o tyle łatwiejsze, że daje dodatkowe ręce do pakowania i przewożenia prezentów, ale wymaga stawienia się w I SLO wcześniej. Pewnie zdecyduję, jak poznam preferencje godzinowe chętnych.

Zgłaszajcie się do mnie jakkolwiek, byle skutecznie i do środy do południa (można zgłaszać się też później, ale między 12 a 14 mam czas, żeby cokolwiek ogarniać. Potem mam czas dopiero ok. północy, więc jeśli komuś nie przeszkadza, że dopiero wtedy dam mu znać, co i jak, to spoko. Choć łatwiej mi będzie jednak, jeśli powie się wcześniej). I podawajcie od razu, w jakich godzinach jesteście dostępni i wszelkie preferencje - np. chcę tylko roznosić prezenty, chcę być tylko godzinę itp.

I jeślibym zapomniała - na Ekipę przydaje się duży plecak (tak, ten kilkudziesięciolitrowy)

11

Odp: Ekipa Świętego Mikołaja :)

Tradycyjnie, bez zbędnego tłumaczenia*:

SZUKAMY LUDZI DO EKIPY NA PIĄTEK, OKOŁO 11. Będziemy rozdawać prezenty w Śródmieściu pewnie.  Rozdawanie prezentów daje dużą frajdę, niezależnie od wieku- potwierdzą to i wędrownicy, i harcerze, a w tym roku jest plan, by i zuchy mogły się o tym przekonać (fajnie więc, jeśli będzie jeszcze jakiś Stary Żbik.
Prawdopodobnie będzie można jeździć autem z Józkiem, jeśli ktoś z Was chce być zmotoryzowanym św. Mikołajem, to taką możliwość także należy tu zgłaszać smile

*opis w pierwszym poście ;]

12

Odp: Ekipa Świętego Mikołaja :)

Ja chętnie z Wami poroznoszę prezenty smile
jbc. mam prawko

13

Odp: Ekipa Świętego Mikołaja :)

To ja chciałabym jeszcze raz, na forum, przekazać wyrazy podziękowania dla Józka i PK za poświęcony czas i chęć pomocy dzieciom, podopiecznym ekipy św. Mikołaja. Dzięki nam ich święta są jaśniejsze i bardziej magiczne smile
Szacun wędrowniczy i do zobaczenia za rok! smile)