1

Temat: Planszówki

Nudzisz się w sobotnie popołudnie? Masz dużo pracy i marzysz o planszówkowym relaksie? A może zwyczajnie lubisz spędzać czas w towarzystwie Starych Żbików?
Wpadnij na imprezę planszówkową do hufca, ulica Raszyńska 22a.

Data: 4. XII (sobota)
Start: godzina 18.00
Przewidywany czas zakończenia: koniec ostatniej partyjki wink
Plan: dobra zabawa w starym stylu (nie gramy w Tibie ani w GTA)
Szama: to, co przyniesiesz, więc lepiej się postaraj wink

Możliwe jest nocowanie w hufcu (pamiętaj o zabraniu niezbędnego ekwipunku).

Tytuły gier, które przyniesiesz, wpisz w odpowiednim wątku na forum.

Zapraszam w imieniu planszówkofilów
Gabriela.

2

Odp: Planszówki

Będzie Catan, Fasolki, Cytadela, Munchkin.
A Wy co przyniesiecie?:)

3

Odp: Planszówki

Niestety dylko ducha bang-a sad (nadal nie odzyskany),shadows over camelot, railroad tycoon, konkurencyjny munchkin (z dodatkiem!) smile i Dominiona

Zło,Szatan,Mrok i Frytki

4

Odp: Planszówki

Joł!
To ja proponuję:
Dixit, jeśli uda mi się wyciągnąć od Czukera:)
Age of steam - nigdy nie grałam, ale to Alkowa gra z pociągami
Scrabble:)

A poza tym, jeśli nie będzie Tibii to ja nie wiem, czy przyjdę:p

Ostatnio edytowany przez Ela (2010-11-29 22:39:51)

5

Odp: Planszówki

A czy ma ktoś Ticket to Ride i się wybiera:P?

A ja wezmę nieśmiertelne Prawo Dżungli!:D

Odp: Planszówki

Mogę udostępnić Orlą Perć tongue

Spać + spać + ciepło = dobrze

7

Odp: Planszówki

Ajjj, szkoda, że przegapiłem okazję. Kiedy planujecie jeszcze raz zorganizować taką imprezę? Pytałem w klasie ile osób byłoby chętnych na takie planszówkowanie. Zadeklarowało się 8-12.
Sam mógłbym dostarczyć: cytadela + dodatek, warcraft, zostań menagerem, horror w arkham, osadnicy + rycerze + rybacy, pandemic + dodatek, munchkin + chthulu, neuroshima hex, porto rico, dixit + kupa obrazków i robocze rozszerzenie na 8 graczy, race for the galaxy (karcianka), zombiaki, prawo dżungli. To wszystko co pamiętam. Kolega mógłby na pewno donieść Eufrat i Tygrys, wysokie napięcie, żeglarzy z catanu i pare innych. Co do innych osób zadelkarowanych w klasie, wątpię żeby mogli rozszerzyć ten zbiór.
Takie badawcze pytanie, posiada ktoś Twilight imperium? Bardzo chciałbym poznać tę planszówkę.

Ostatnio edytowany przez zenfur (2011-01-13 17:43:07)

8

Odp: Planszówki

Następne planszówkowanie już niedługo, bo 10 lutego:). Godzina popołudniowo-wieczorna, jeszcze będzie informacja dokładna.

Pokaźnym zbiorem planszówek dysponujesz:).

Ja jeszcze do swoich tytułów dodaje Bumerang vel Piacha:D.

9

Odp: Planszówki

to ja mogę przynieść Shadows over Camelot, Activity, Age of Mitology, Railroad Tycoona, Dominiona + Dominion Prosperity no i może zkołuje kolegę a wtedy także Genua, race for the galaxy z dodatkiem, wysokie napięcie i Guatemala cafe.

Zło,Szatan,Mrok i Frytki

10

Odp: Planszówki

Niestety, ale nie będę mógł przyjść, bo 10. lutego trwa jeszcze Olimpiada Informatyczna, a w związku z tym że nie mogę przyjść to i nie przyniosę planszówek rzecz jasna :P. Podejrzewam, że przez to równierz grupa osób z mojej klasy która była chętna nie przyjdzie, bowiem moim zdaniem brakuje im żaru serca i hartu ducha do samodzielnych działań planszówkofilowych.

Errm... odwołuję, widzę, że wszystko skończy się przed 19.30, ale w związku z wyjazdem nie zabiorę ze sobą grupy osób ani wielgaśnych planszówek (do domu mam troche za daleko na kurs w te i we wte), mogę co najwyżej przemycić te mniejsze (pewnie dixit, race for the galaxy, ew. munchkin).
pozdrawiam,
zenfur

Ostatnio edytowany przez zenfur (2011-02-03 19:17:40)

11

Odp: Planszówki

zenfur napisał/a:

Niestety, ale nie będę mógł przyjść, bo 10. lutego trwa jeszcze Olimpiada Informatyczna, a w związku z tym że nie mogę przyjść to i nie przyniosę planszówek rzecz jasna tongue. Podejrzewam, że przez to równierz grupa osób z mojej klasy która była chętna nie przyjdzie, bowiem moim zdaniem brakuje im żaru serca i hartu ducha do samodzielnych działań planszówkofilowych.

Errm... odwołuję, widzę, że wszystko skończy się przed 19.30, ale w związku z wyjazdem nie zabiorę ze sobą grupy osób ani wielgaśnych planszówek (do domu mam troche za daleko na kurs w te i we wte), mogę co najwyżej przemycić te mniejsze (pewnie dixit, race for the galaxy, ew. munchkin).
pozdrawiam,
zenfur

Dobrze!! Dixit! Dixit! Dixit! Dixit! Dixit! Dixit! Dixit! Dixit! Dixit! Dixit!.
smile

Zło,Szatan,Mrok i Frytki

12

Odp: Planszówki

Ostatnio chodzi za mną nieśmiertelny Monopol big_smile I Scrabble. Jakby ktoś miał, to ten... wink
My z Krzychem weźmiemy pewnie to, co wymieniłam w pierwszym poście plus karcianego Catana na 2 osoby, może się przyda. Ewentualnie Fasolki z dodatkiem tongue

13

Odp: Planszówki

Zenfurze - nie do końca jestem pewien czy miałeś się jednak pojawić czy nie, mimo to zapraszam na kolejne planszówki, gdy takie zaistnieją:).

Te mi się podobały, co polubiłem grę w którą grałem poprzednim razem i mi się nie podobała (Blue Moon City), no i prawie nauczyłem się grać w Thurn und taxis:P.

Ostatnio edytowany przez krzyskw (2011-02-11 17:50:13)