Temat: VIII Zimowa watra wędrownicza (2011)

viii Zww 12.02 20.00 49.561 019.242 "Piraci z Karaibów"

Czyli wszystko jasne. Zgłaszajcie się tłumnie!
PK


Poniżej tekst siatki:

Ahoj dzielni piraci!

R E K L A M A

Ferie zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi VIII Zimowa watra wędrownicza. Co to
takiego? Impreza w górach połączona ze spaniem w namiocie. Działa to tak, że Przez całą
noc jedziemy, cały dzień idziemy, a pod koniec dnia marzymy tylko o tym, żeby się
wreszcie rozbić. Poniewczasie marzenie to się spełnia. I właśnie wtedy (lub odrobinę
później, np. rano) okazuje się, że to jednak nie był najszczęśliwszy pomysł smile.
Oczywiście wszelkie niepowodzenia generują głupawkę o sile odwrotnie proporcjonalnej do
temperatury mózgu w skali Fahrenheita tongue.
Dlaczego warto pojechać. Oprócz wszelkich zalet wyjazdu drużynowego Zww ma pewną
szczególną cechę. Warunki na tym wyjeździe są dość szczególne, co powoduje, że
najmniejszy sukces ("Mogę już ruszać dwoma palcami w lewej stopie!") cieszy podwójnie.
Poza tym jest to znakomita okazja do zrobienia wielu ciekawych rzeczy po raz pierwszy w
życiu (rozbicie namiotu na śniegu, gotowanie na ognisku w warunkach zimowych, założenie
zamarzniętych butów na zamarzające stopy, zmieszczenie namiotu z niewyobrażalną ilością
śniegu do pokrowca). Najlepszą reklamą jest jednak to, że uczestnicy poprzednich edycji
chętnie wybiorą się na następne.

/ R E K L A M A

Kiedy? 11.02 (piątek) wieczorem - 14.02 (rano)
Gdzie? Romanka, Beskid Żywiecki
Za ile? Wstępne oszacowanie z zeszytu od Elementów Kompozycji Urbanistycznej mówi, że
nie więcej niż 130 zł, liczone z dużym marginesem.
O co chodzi z tymi piratami? Hasło VIII Zww to "Piraci z Karaibów". Oznacza to, że na
wyjeździe bawimy się w piratów (ew. w Karaibów tongue) a na wspólnym zdjęciu w założeniu
występujemy w strojach pirackich. Zatem oprócz pirackich spodni membranowych możewarto
zabrać nieco bardziej piracką opaskę na oko albo coś w tym stylu.
Pytania? Najlepiej zadawać na forum. Ponieważ należy mieć ze sobą 2 śpiwory, to jeśl
ktoś potrzebuje pożyczyć jeden, najlepszym miejscem na zgłoszenie tego faktu jest
również forum.

Zgłoszenia do mnie.

Więcej info wkrótce
Piotr Kuczyński

Ahoj raz jeszcze!
Teraz już bardziej szczegółowo:
Lista rzeczy do wzięcia w załączniku, instrukcja obsługi niektórych z nich poniżej.
Wszystko, co ma być suche, zapakować w śmiećwory. Wszyctko, co potrafi zaatakować,
również. Śpiwory w podwójną warstwę.
Wszystko, co ma być nieprzemakalne (pomijając śmiećwory), warto porządnie
zaimpregnować.Buty może nawet wielokrotnie.
Spotykamy się na wschodniej (to ta na Pradze) 11.02 o 23.20 (za 10 w pół do soboty),
wracamy planowo na centralną 14.02 o 4.08.
Koszty zamkną się w 120 zł/os minus zwroty, studentom zapewne wystarczy 100 zł.
Nadal można (i należy) się zgłaszać. Wystarczy odpowiedzieć na tego maila. Osoby, które
zgłosiły się na forum, proszone są o dozgłoszenie się mailem. Termin sgłoszeń upływa w
środę, ale lepiej zrobić to wcześniej.

Wasz nieco samozwańczy kapitan
Piotr Kuczyński

Ostatnio edytowany przez Piotr Kuczyński (2011-02-02 21:51:45)

Spać + spać + ciepło = dobrze

2

Odp: VIII Zimowa watra wędrownicza (2011)

A o co cho z tym w cudzysłowie? Trzeba się przebrać? big_smile

Odp: VIII Zimowa watra wędrownicza (2011)

Teoretycznie tak było zawsze. Poprzednie bywały w konwencji hawajskiej, wojskowej, ... Rano po watrze jest grupówka* wszystkich przybyłych. W tym roku o tyle się zmienia, że jeśli ktoś się nie przebierze (minimum to chustka na głowę albo opaska na oko), to nie ma go na zdjęciu. Przynajmniej tak mówią.

*grupówka, którą nazwałbym raczej masówką, jest fajna. Trwa coś rzędu kilku min., a taki czas na mrozie nie może nie skutkować głupawką. A przebrania tylko w tym pomagają. Problem w tym, że trzeba wcześniej wyjść z namiotu.

Spać + spać + ciepło = dobrze

4

Odp: VIII Zimowa watra wędrownicza (2011)

Ja!

Dziabąg big_smile
--
Nawet najmniejszy kotek to żywe arcydzieło. - Leonardo da Vinci
There is no system but GNU, and Linux is one of its kernels.

5

Odp: VIII Zimowa watra wędrownicza (2011)

i ja!

6

Odp: VIII Zimowa watra wędrownicza (2011)

Ja (o ile, khe khe, zdrowie pozwoli) też.

49.561 019.242 to są współrzędne geograficzne? Czy coś trzeba z nimi zrobić? Bo jak nie trzeba to watra jest w jakimś dziwnym miejscu (o ile dobrze sprawdziłem).

Odp: VIII Zimowa watra wędrownicza (2011)

A jakie miejsce wyszło? Jeśli nie Romanka. to powiedz, jak sprawdzałeś.

Spać + spać + ciepło = dobrze

8

Odp: VIII Zimowa watra wędrownicza (2011)

Piotr Kuczyński napisał/a:

A jakie miejsce wyszło? Jeśli nie Romanka. to powiedz, jak sprawdzałeś.

Cholera, google earth mnie oszukał i oszukuje nadal:/... Tak, w innych źródłach (chociażby targeo) wyszła Romanka.

(Google earth'owi wyszło jakieś pogórze)

9

Odp: VIII Zimowa watra wędrownicza (2011)

Chętnie pożyczę od kogoś stuptuty. (Będę na spotkaniu przedobozowym w staszicu)

Dziabąg big_smile
--
Nawet najmniejszy kotek to żywe arcydzieło. - Leonardo da Vinci
There is no system but GNU, and Linux is one of its kernels.