1

Temat: MEGA IMPREZKA z okazji długiego weekendu! :D

Drodzy poszukiwacze atrakcji! smile
Dużymi krokami bliża się Dzień Dziecka. Pewnie uważacie, że skoro już dawno skończyliście podstawówkę, to nie należą Wam się przyjemności z tej okazji? Jesteście w błędzie! smile

W tym roku zapraszamy do wspólnego świętowania! Zaczynamy zabawę w czwartek o 16, a kończymy w niedzielę ok 18:) Potrzebujemy do tego przedsięwzięcia tylko jednego:  TWOJEJ OBECNOŚCI I WOLI DOBREJ ZABAWY! smile

Każdy dzień będzie przebiegał pod innym hasłem.

Czwartek: ( 03/06 )"Bierz bracie blagę i jedź na Pragę!"
czyli gra miejska po warszawskiej Pradze.
Dobry sposób, by szybko poznać ciekawe miejsca w okolicy owianej mroczną legendą i przyjemnie spędzić czas w gronie ulubionych harcerzy tongue.
Spotykamy się o 16.00 w pobliżu wielkiego napisu ZOO w Parku Praskim. Proszę o punktualne przybycie.
Około 20.30 rozpocznie się kominek w hufcu- nie zapomnijcie o mundurach- a po nim będziemy śpiewać. Będzie można spróbować swoich sił w konkursie "Jaka to melodia?" lub "Jak to leciało" by Stare Żbiki wink.  Usłyszymy piosenki znane i lubiane oraz te troszkę przykurzone. smile.

Piątek: ( 04/06 )15.- 24.
akcja zarobkowa "Wyłącz System"- będziemy ekipą utrzymującą porządek w czasie performance'u pana Thomassa z czołgiem w roli głównej tongue
Piszcie Magdzie kiedy jesteście dyspozycyjni!
W związku z późnym końcem akcji można będzie nocować w hufcu, ale należy taki zamiar wcześniej zgłosić.

Sobota: "Odstresuj się stresem" 14.00 przy rondzie Starzyńskiego (przystanek tramwajowy w kierunku Żerania)

Zbieramy śmiałków, którzy chcą z nami skoczyć na DREAM JUMPINGU z 30. metrowego silosa i poczuć się jak ptak (czas swobodnego spadania: 3 sek).
Proponujemy również skorzystanie ze ścianki wspinaczkowej- w grupie można uczyć się od siebie nawzajem nowych technik.

Koszt skoku to 55 zł, a ścianka kosztuje 10 zł pod warunkiem, że na skok zdecyduje się 5 osób**. W innym wypadku będziemy płacili 15 zł (cena za wejście, czas nielimitowany).
Ścieżki mają długość 25 metrów! smile



|                                           |
|                                           |
|                                           |            O
|       2                                  |            B
|      W                                  |            O
|       I                                   |            Z
|       E                                  |            O
|       Ż                                  |            W
|       E                                  |            A
|                                           |
|                                           |
|                                           |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|          (mam nadzieję, że teraz rozumiecie różnicę;p)



[url]http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,6160937,Dream_jumping___czyli_odstresowywanie_sie_stresem.html[/url]

** Stan na dziś: 3 chętnych na skok.


Co jeszcze dzieje się w sobotę:
*12.00 zwiedzanie gazowni na Woli dla tych, którzy zapisali się na listę.
- 19.00 Turniej Planszówkowy, który wyłoni Mistrza Gry spośród tych, którzy staną w szranki i zmierzą się z najróżniejszymi grami planszowymi- w hufcu (zgłaszajcie jakie gry możecie przynieść).
*nocowanie w hufcu

Niedziela: "W zdrowym cielsku zdrowy duch"
- 11- 13: DARMOWE kręgle w Hula Kula
- 13.30 - 14. 15: gry i zabawy na basenie pod okiem prywatnej Ratowniczki. Magda pokaże nam podstawy pierwszej pomocy w wodzie, pokaże jak wygląda kraul ratowniczy... będą zjeżdżalnie i jaccuzi... i w ogóle będzie fajnie tongue (KOSZT: 7,5 zł)
- 15- 17.30 - Pola Mokotowskie: mecz Frisbee i śpiewanki na świeżym powietrzu (jeśli zamówimy słoneczko)
- "Jest Król" (jeśli wyrazicie ochotę na grę negocjacyjną)
- 18. 00 Flash Mob na Krakowskim Przedmieściu (w skrócie: zadaniem uczestników jest zastygnięcie w wybranej pozycji na chodniku na 3 minuty, następnie rozejście się w sobie znanym kierunku- warto zobaczyć reackję niewtajemniczonych przechodniów big_smile)

Chcemy wyznaczyć osobny pokój na piętrze specjalnie przysotsowany do
uczenia się. Temperatura będzie w nim dążyć do 19stopni, będzie
jasno, wygodnie (są koce), ale też są stoły. W domu z pewnością nie będzie lepszych warunków! tongue

Zachęcamy do zgłaszania chęci uczestnictwa w poszczególnych częściach Mega Imprezki!  Pomoże to ustalić co ma sens, a czego robić nie chcemy. Macie realny wpływ na to, jak spędzimy ten czas! smile

*jeśli z jakichś powodów nie chcesz imprezować przez cały długi weekend, będzie nam bardzo miło jak napiszesz na co planujesz się wybrać smile

Z niecierpliwością wyglądający Waszych zgłoszeń
Gabi, Magda i Krzyś.

P.S.
Prosimy o zabieranie ze sobą wałówki, którą można się dzielić albo pieniążków na zakup ogólnodostępnych pyszności smile Będziemy robić sobie sałatki, tosty i kanapki oraz kupować pizzę (i inne niezdrowe żarcie), dlatego przewidujemy "zrzutkę".

NIE BĄDŹ OBOJĘTNY- ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ! smile)

Ostatnio edytowany przez Gege (2010-06-01 22:03:01)

2

Odp: MEGA IMPREZKA z okazji długiego weekendu! :D

Załączam info o tym, co będziemy robić w ramach "Włącz System"-u:

"- Przede wszystkim bardzo potrzebujemy pomocy podczas samego święta 4 czerwca (od około 16.00 do nocy) i 5 czerwca (w ciągu dnia). Do zadań będzie należało: informowanie ludzi, rozdawanie gadżetów, obsługiwanie poszczególnych punktów imprezy, pomoc artystom.

- Oprócz tego jest blog [url=http://www.wylaczsystem.wordpress.com]www.wylaczsystem.wordpress.com[/url] który jest do zapełnienia treściami. Można robić sondy z ludźmi, można wrzucać swoje refleksje, nagrywać filmiki, zrobić wywiad z artystami (i to wielkimi!), którzy będą mieli swoje pięć minut podczas "Wyłącz System" - jest to miejsce do zagospodarowania, liczy się inwencja twórcza. Pomysły mogą być jak najbardziej surrealistyczne.

- Poza tym na listę mailingową co rusz wrzucam zadania. Chodzi o pomoc w przygotowaniu samej imprezy. Chętni mogą się zgłaszać."

Cieszę się, że już kilkoro z Was zainteresowało się tą akcją, ale oczywiście czekamy na więcej chętnych! wink

3

Odp: MEGA IMPREZKA z okazji długiego weekendu! :D

Przyłączam się do zapraszania:).

Po pierwsze zapraszam na praską grę miejską - bo jest fajna (wiem, bo jestem jej współtwórcą:P).
Przy okazji zobaczenia Pragi, ciekawych miejsc znajdujących się tam, będzie można pogłówkować nad ciekawymi zadaniami.

Jeśli ktoś zastanawia się czy brać rower czy nie: otóż będą różne trasy (i różne zadania też) dla rowerowych i pieszych grup, odpowiednio bardziej rozstrzelone po Pradze będą punkty dla rowerzystow;).

Po drugie, polecam też Dream Jumping. Jest to bardzo ciekawe (choć krótkie) doświadczenie. Najbardziej zapadł mi w pamięć moment, kiedy robi się krok w przestrzeń i się... spada:D. Bo ziemia jest 30 metrów niżej. Warto choć raz w zyciu coś takiego zrobić:).

4

Odp: MEGA IMPREZKA z okazji długiego weekendu! :D

I o czym zapomniałem - za podobną cenę na Banacha ma się jakąś tam zwykłą ścianę. Tutaj będzie to ściana dłuuuuga, poza tym w ciekawej scenerii, bo w środku silosa:D.

5

Odp: MEGA IMPREZKA z okazji długiego weekendu! :D

to ja zgłaszam że będę (najprawdopodobniej) na śpiewankach, akcji zarobkowej i jeżeli dobrze pójdzie to na odstresowywaniu się stresem (jeżeli tylko zbierze się grupa)

6

Odp: MEGA IMPREZKA z okazji długiego weekendu! :D

Niestety poczta na bossie nie działa najlepiej, dlatego nie mogę wysłać do Was siatki i postanowiłam, że jej treść umieszczę tutaj, gdyż jest ona dość pilna (siatką dostaniecie ją jak tylko będzie to możliwe):



Nasze plany na akcję zarobkową trochę się zmieniły. Nie będziemy prowadzić stoiska z Tymbarkami, ale  będziemy "służbami porządkowymi" i ludźmi do pompowania balonów, za co nam zapłacą wink W związku z tym będziemy jednak pracować od 15.00 do nocy (mam nadzieję, że zakończymy około 22 - 23).
Do naszych obowiązków będzie należało ogrodzenie terenu (niedużego), wyłożenie fragmentu folią, być może także obłożenie folią czołgu wink, napełnienie foliowych granatów różową farbą tongue, napełnienie balonów (w tym helem wink ), a potem pilnowanie porządku i posprzątanie (przyrządy dostaniemy).
Oczywiście praca ta rozkłada się na cały przedział godzinowy, na początku będziemy przygotowywać teren, koło 19 będzie właściwy performance, podczas którego będziemy pilnować porządku i rozdawać balony, a potem część osób będzie posprzątać, a część będzie szła razem z manifestacją do Domu Słowa Polskiego jako służba porządkowa wink

Wszelkie materiały, jak również kamizelki odblaskowe dostaniemy, są także szanse na pamiątkowe koszulki (chociaż nie jest to jeszcze pewne).

Dlatego prosiłabym KAŻDEGO OBOZOWICZA (lub inną osobę, która chce wziąć udział w akcji), aby wysłał mi (jak najszybciej) przedział godzinowy, w jakim może wziąć udział w akcji (akcja jest fragmentem mega imprezki czerwcowej, więc nie będzie ona kolidować z innymi atrakcjami weekendu wink )

Liczę na szybkie odpowiedzi wink

Pozdrawiam,
Magda

7

Odp: MEGA IMPREZKA z okazji długiego weekendu! :D

To ja dopowiem dwie rzeczy:
1. Gabi edytowała pierwszy post, np. dodając godziny różnych rzeczy:).

2. Swoją chęć udziału w grze polecam zgłosić jeszcze dziś (ew. jutro, ale lepiej dziś).

8

Odp: MEGA IMPREZKA z okazji długiego weekendu! :D

ja mogę przynieść: Railroad Tycoon, Shadows over Camelot, Genua (być może), Bang!-a z wszystkimi dodatkami oraz Activity.

Zło,Szatan,Mrok i Frytki

9

Odp: MEGA IMPREZKA z okazji długiego weekendu! :D

Czekałam aż to powiesz smile Weź wszystko, jak się uda! wink

Odp: MEGA IMPREZKA z okazji długiego weekendu! :D

Ja tradycyjnie mogę przynieść "Orlą Perć" tongue

Spać + spać + ciepło = dobrze

11

Odp: MEGA IMPREZKA z okazji długiego weekendu! :D

Obejdzie się,  dziękuję PeKuczu drogi :]

My weźmiemy osadników z Catanu, prawo dżungli, munchkina, Cytadelę i jenge. Weźcie co macie i będzie fajnie smile

Przypomnienie dla nocujących w hufcu: weźcie śpiworki i karimaty smile i tradycyjnie szamę. wink

Ostatnio edytowany przez Gege (2010-06-02 23:20:54)

12

Odp: MEGA IMPREZKA z okazji długiego weekendu! :D

Nie wiem czy nie za późno, ale się zgłaszam na:
czwartek - kominek
piątek - akcja Włącz System w zakresie 15:00 - 19:00
sobota - skok i turniej planszówkowy
niedziela - kręgle

Dziabąg big_smile
--
Nawet najmniejszy kotek to żywe arcydzieło. - Leonardo da Vinci
There is no system but GNU, and Linux is one of its kernels.

13

Odp: MEGA IMPREZKA z okazji długiego weekendu! :D

Hej
Widzę, że jest bardzo wolny piątek do 15 i czy to tylko ja nie mam wtedy zajęć? Albo np. sobota rano dla tych, co nie idą do gazowni, też jest wolna.
W związku z powyższym proponuję kiedyś zrobić próbę śniadaniową przed Norwegią - miała zostać przetestowana kasza manna i raz jeszcze jakieś wersje śniadania płatkowego na wodzie dla tych, co nie mieli okazji przetestować go wcześniej. Można by to zrobić np. u mnie. Jeśli są chętni - proszę o wypowiadanie się smile (najlepiej... telefonicznie tongue ale postaram się też jeszcze k. 15 sprawdzić forum i pocztę)
A.

14

Odp: MEGA IMPREZKA z okazji długiego weekendu! :D

A ja informuję ws. akcji zarobkowej:

Spotykamy się o 15 przy północno - zachodnim wyjściu z Metra Centrum - najbliższego mównicy na placu Defilad. Jeśli ktoś przychodzi później, niech do mnie zadzwoni jak dojedzie.

15

Odp: MEGA IMPREZKA z okazji długiego weekendu! :D

Jak dotrzemy to możemy ze sobą wziąć:
- Ticket to Ride: Europe
- Agricolę
- Polarity
- Pędzące żółwie
- Owczy pęd
- Colosseum
- Wiochmen 2
- World of Warcraft - pod warunkiem, że ktoś zglosi, że chce (gra trwa od 2 do 6 godzin)
- Battlelore - jak ktoś zgłosi, że chce (gra jest na 2 osoby)
- Ticket to ride: Merklin
- Carcassone Mayflower
- Filary Ziemi

16

Odp: MEGA IMPREZKA z okazji długiego weekendu! :D

Jeśli będziecie na turnieju planszówkowym i będziecie jechać samochodem, to weźcie wszystkie:D.

17

Odp: MEGA IMPREZKA z okazji długiego weekendu! :D

To tak podsumowując Imprezkę - według mnie to był wyśmienity pomysł, żeby właśnie w ten sposób zagospodarować ten weekend smile Było super i dziękuję organizatorkom

18

Odp: MEGA IMPREZKA z okazji długiego weekendu! :D

My też dziękujemy za Waszą obecność, entuzjazm i śmiech, które towarzyszyły nam przez cały czas smile Fajnie było zrobić rzeczy nowe. (gratulacje dla śmiałków z 2óch Wież! smile).


Ogłaszamy też Mistrzuniów Imprezki:
- w turnieju planszówkowym:
1) Kasia
2) PeKucz
3) Krzyś Cz.

-w kręglach:
1) Dziabąg
2) Agnieszka

i daleko za nimi... tongue
1) Magda
2) Gabi

Cieszą nas Wasze pochlebstwa, ale następnym razem imprezkę zaplanujmy na "PO sesji"- wtedy zagospodarujemy pełne 3 doby! big_smile.

19

Odp: MEGA IMPREZKA z okazji długiego weekendu! :D

Ha wygrałam tongue

A co wygrałam? Wieczną chwałę? ;P

A tak w ogóle to planszówki były fajne big_smile