1

Temat: Zimowisko - kto ma jakie gry

Ten temat jest po to, żeby chętni do przywiezienia na zimowisko gier się zgłaszali (tzn. żeby ludzie mówili, jakie gry mają i jakie mogą wziąć). Pamiętajcie, że im więcej gier na zimowisko weźmiecie, tym fajniejsze ono będzie smile. Więc ja pierwsza: mogę wziąć "Activity" - fajną grę kalamburopodobną (była u mnie swego czasu na imprezie pożegnalnej); "Osadę" - taką sympatyczną prostą grę z rycerzami i rozbudowywaniem swojej osady; Mag-blast - karciankę, sympatyczną i zajmującą mało miejsca oraz miniaturową (i nieoficjalną) wersję Jengi. I ewentualnie mogę też wziąć Scrabble. To tyle, czekam na głosy poparcia do gier zaproponowanych przeze mnie i na kolejne propozycje (można też proponować gry, których się nie ma, a które chciałoby się, żeby były na zimowisku).

I jeszcze wesołych świąt wszytkim! smile

2

Odp: Zimowisko - kto ma jakie gry

To my z Gabrysią możemy wziąć Catana, Cytadele, Munchkina, prawo dżungli. Mam jeszcze w domu druzynowe Prawo harcerskie, tez mogę wziąć:D. Oprócz tego mam jakieś gry Justyny hand-made+spadające krowy+seta.

I chętnie dowiedziałbym się przed zimowiskiem czy wziąć wyszstkie czy tylko część.

3

Odp: Zimowisko - kto ma jakie gry

Ja chętnie pogram w Prawo harcerskie i w Seta, w Spadające krowy w sumie też, strasznie dawno w nie nie grałam smile. A co to jest Munchkin? smile

Odp: Zimowisko - kto ma jakie gry

A Howerla jeszcze gdzieś istnieje?

Przy okazji chętnie bym się dowiedział gdzie i kiedy się spotykamy (chyba, że to niespodzianka smile )

Spać + spać + ciepło = dobrze

5

Odp: Zimowisko - kto ma jakie gry

Ja wezmę Scotland Yard

6

Odp: Zimowisko - kto ma jakie gry

Jak tu opisać Munchkina... Taka parodia rpg, gdzie masz postać i musi ona zdobyć 10 poziom, a po drodze spotyka potwory (np. Straszną Altankę!) czy przedmioty zbroja grillowana. Ogólnie całkiem miło się gra:).

7

Odp: Zimowisko - kto ma jakie gry

wydaje się fajne smile. Sądząc po jednak małej liczbie osób z grami, które się do tej pory zgłosiły, sądzę, że fajnie by było, jakbyście z Gabrysią wzięli wszystkie gry, które zgłosiłeś smile.

8

Odp: Zimowisko - kto ma jakie gry

Ja pewnie jeszcze jakieś standardowe swoje gry wezmę, pewnie dojeżdżając we wtorek.

M.

9

Odp: Zimowisko - kto ma jakie gry

PS. I swoje śpiewniki też oczywiście wezmę. Pewnie też wezmę gitarę.

10

Odp: Zimowisko - kto ma jakie gry

Tak jak ostatnio zgłaszałam kadrze, Hoverla jest u mnie i chętnie przekażę. Pewnie jak Michał dojeżdża to mogę przekazać Michałowi - Michał, co Ty na to?

11

Odp: Zimowisko - kto ma jakie gry

Pewnie da się zrobić...

M.