Temat: Jakie zdjęcia mają sie znaleźć na stronie.

Hej.

Mam obecnie na komputerze zdjęcia Wojtka, Pawła, Piotrka K, Kasi, Magdy, Agnieszki. Nie mam Gabrysi, Michała, Piotrka B, i jeszcze być może innego fotografa, o którego aparacie w tym momencie nie pamiętam. W tym momencie jest to ponad 2000 zdjęć:D.

Wiadomo - wszystkich na stronie nie będzie, np. dlatego, że kazdy fotograf zrobił zdjęcie domku z zakręconym dachem (1szy dzień obozu). Poza tym już wcześniej na forum toczyła się dyskusja na temat niewrzucania wszystkich zdjęć z danej imprezy.

Do czego zmierzam - przydałoby się spotkanie, na którym zdjęcia wszystkich fotografów będą, a osoby zainteresowane tym, jakie zdjęcia na stronę trafić powinny mogły te zdjęcia wybrać.

Jeśli chodzi o termin - najlepiej jak najszybciej w dogodnym dla większości terminie. Proponuję trzy:

- najbliszy piątek wieczór
- najbliższa sobota wieczór
- najbliższa niedziela po albo przed warsztatami ze stawiania obrzędówek, w zależności w jakich godzinach będą.

Miejsce: harcówka, chyba że ktoś może zaproponować inne lokum.

2

Odp: Jakie zdjęcia mają sie znaleźć na stronie.

Aha - no i zdjęcia osób których nie mam prosiłbym o wzięcie ich na spotkanie lub w razie nieprzychodzenia na nie skontaktowania się jakoś ze mną.

3

Odp: Jakie zdjęcia mają sie znaleźć na stronie.

Ja pewnie się nie wybiram, daj znać jak chcesz ode mnie zdjęcia.

M.

PS. Czy mamy w takim razie może już dysk?

Ostatnio edytowany przez m_korch (2009-09-09 20:45:35)

4

Odp: Jakie zdjęcia mają sie znaleźć na stronie.

PS nie

5

Odp: Jakie zdjęcia mają sie znaleźć na stronie.

Bardzo bardzo nie pasuje mi sobota. Najbardziej pasuje mi jutro.

6

Odp: Jakie zdjęcia mają sie znaleźć na stronie.

Mimo dość niewielkiej odpowiadalności na pomysł wspólnego wybierania zdjęć, zamierzam się pojawić w harcówce w niedzielę - rano przed warsztatami lub po nich (pewnie bardziej rano, ok. 9.30 - 10). Jeżeli ktoś jednak chciałby przyjść, a badziej odpowiada mu termin przed południowy(lub popołudniowy) - niech napisze tu lub mailowo.

7

Odp: Jakie zdjęcia mają sie znaleźć na stronie.

m_korch napisał/a:

Ja pewnie się nie wybiram, daj znać jak chcesz ode mnie zdjęcia.

8

Odp: Jakie zdjęcia mają sie znaleźć na stronie.

Jakby ktoś jeszcze przed jutrem przed 9.30zajrzał tu, to ja będę od wtedy w harcówce.

9

Odp: Jakie zdjęcia mają sie znaleźć na stronie.

W galerii można już obejrzeć zdjęcia z [url=http://21wdw-2014.staszic.waw.pl/galeria/galeria.php?impreza=147&opis=0&COLS=4&MPP=4#wyniki]dojazdu[/url] oraz z [url=http://21wdw-2014.staszic.waw.pl/galeria/galeria.php?impreza=148&opis=0&COLS=4&MPP=4#wyniki]gór Rodniańskich[/url].

Przy okazji wysyłania na serwer zauważyłem, że część zdjęć z dojazdu wkradła się do gór Rodniańskich. Niedługo zostanie z tym zrobiony porządek.

10

Odp: Jakie zdjęcia mają sie znaleźć na stronie.

Nie chcę marudzić, ale gadałem dziś z Krzysiem, i napomknął, że pewna liczba moich zdjęć była wybrana, a w galerii nie ma żadnego. Tak tylko zwracam uwagę -- nie zależy mi prywatnie specjalnie.

M.

11

Odp: Jakie zdjęcia mają sie znaleźć na stronie.

A jak już mowa o zdjęciach, to co ze zdjęciami z czerwcowego? Ja mam nawet kilka, ale jakoś nikt się o nie nie upomina, a w galerii ni widu ni słychu o tym obozie...