1

Temat: W kwestii zwiedzania - zniżki

Hej,
na stronie karty euro<26 można sobie poklikać i zobaczyć gdzie z kartą dają zniżki w Rumunii - i np znalazłam, że karta daje 50% zniżki w Muzeum Etnograficznym w miejscowości Vatra Dornei (w któej będziemy) oraz w Maramuresz Muzeum w Sygiecie Marmaroskim, a także do Muzeum Narodowego i Muzeum Religii we Lwowie smile

2

Odp: W kwestii zwiedzania - zniżki

Niestety w Vatra Dornei jesteśmy dopiero późnym wieczorem i opuszczamy go ok. 1 w nocy, więc muzeum raczej nie obejrzymy sad
Przejrzałam natomiast stronę karty isic i znalazłam, że daje ona 60% rabatu na wejścia do niektórych muzeów we Lwowie, na przykład do Arsenału czy Muzeum Historycznego

3

Odp: W kwestii zwiedzania - zniżki

A to nie jest tak, że w Vatra Dornei jesteśmy 2 razy?

Tak czy owak - może trafimy na noc muzeów ;P

Ostatnio edytowany przez kasial (2009-07-08 12:16:52)

4

Odp: W kwestii zwiedzania - zniżki

Tzn raz przechodzimy, ale przez obrzeże miasta (być może jest to już wioska obok, trudno stwierdzić) - gdy przebijamy się z Suhardu do gór Kelimeńskich.

Czas zwiedzaniowy będzie za tym drugim razem, czyli kiedy będziemy już wracać. No i tak jak Magda napisała - będziemy o 1coś wsiadać do pociągu. Ale nie znaczy to, że chcemy po ciemku schodzić z gór:D. Pewnie będziemy późnym popołudniem. Ale może akurat coś się trafi:).

5

Odp: W kwestii zwiedzania - zniżki

nie wiem na ile warto i jak długi to dzień, ale może warto dowiedzieć się jak to muzeum jest czynne, wstać wcześniej i spróbować po prostu do niego zdążyć....