Temat: Zagadnienia.

Jednym z warunków pojechania na obóz jest wzięcie udziału w przygotowaniach do niego. Przygotowania są podzielone na zagadnienia, wymienione poniżej. Po zgłoszeniu się należy wątku "lista osób" wyrazić swoje preferencje co do udziału w pracach tej grupy. Zarówno pozytywne jak i negatywne, inne traktowane będą jako neutralne.

Zagadnienia:

1. Organizacja (szef: Magda Bojarska):
Obsługa uczestników (ogłaszanie wyjazdu, ubezpieczenia, karty kwalifikacyjne, spotkania przedobozowe), sprawdzenie przepisów.

2. Transport (szef: Krzysztof Widłak):
Opracowanie przejazdów tam/spowrotem oraz na miejscu, inne rzeczy okołotransportowe.

3. Trasa (szef: Ela Jankowska):
Wybór i opracowanie trasy górskiej, którą przejdziemy. Zorganizowanie map.

4. Jedzenie (szef: Janek Inowolski):
Opracowanie kwestii tego, co będziemy na obozie jeść.

5. Sprzęt ciężki i kuchenki (szef: Arek Betkier).
Przygotowanie na obóz namiotów, kuchenek, zestawów naprawczych.

6. Sprzęt lekki i niekuchenkowy(szef: Adam Dziabąg Mizerski)
Przygotowanie na obóz patelni, kociołków i innego sprzętu niekuchenkowego a obiadowego, oraz śpiewników, apteczki i innego sprzętu lekkiego.

7. Program (szef: Justyna Sadło):
Opracowanie strawy dla ducha:), czyli zajęć na obozie.

8. Zaopatrzenie (szef: Ela Jankowska):
Opracowanie zaopatrzenia przed obozem jak i w trakcie.

9. Finanse  (szef: Wojtek Ceret):
Zajmuje się ustaleniem kosztorysu, zbieraniem wpłat.

10. Zwiedzanie (szef: Magda Bojarska):
Przygotwania zwiedzania miast, w których będziemy choć trochę czasu na zwiedzanie.

Ostatnio edytowany przez krzyskw (2009-06-02 18:24:46)

2

Odp: Zagadnienia.

Niektórych z Was, szczególnie koordynatorów zagadnień, może zainteresować, że we wrześniu byliśmy z Kasią w Rumunii. Zwiedziliśmy m.in. Sybin, Góry Fogaraskie, Braszów, Tulczę, deltę Dunaju, Konstancę i Kluż. Z chęcią odpowiem na konkretne pytania dotyczące naszego wyjazdu oraz doświadczeń i wrażeń z niego. smile

Ostatnio edytowany przez ajank (2009-01-21 21:11:18)

3

Odp: Zagadnienia.

Ja i Michał byliśmy na obozie drużyny do Rumunii w...e... 2003r?
Podróżowaliśmy do Przemyśla pociągiem i następnie przemytniczym autobusem przez Ukrainę do rumuńskiej Suczawy. Zwiedzaliśmy Bukowinę (oraz tamtejsze monastyry) oraz pojechaliśmy na południe przez Braszów w Fogarasz.

Jeszcze pamiętamy, więc nas też można pytać.

4

Odp: Zagadnienia.

Ja jeszcze wcześniej byłem ze swoją parafią na pielgrzymce w Rumunii, więc Bukowinę i rumuńską część Mołdawii mam porządnie pozwiedzaną... BTW. Nie skupiajmy się na autobusie do Suczawy może (jest drogi i rzadko jeździ)...

M.

PS. Wiem od Alka, że trochę się w Rumunii jednak od wtedy zmieniło...

Ostatnio edytowany przez m_korch (2009-01-22 14:57:43)

5

Odp: Zagadnienia.

Ej, a komu można zgłaszać kto co/ile zrobił?

Rok temu była prowadzona nawet publiczna lista.

6

Odp: Zagadnienia.

Należy to zgłaszać Krzysiowi W. On też udzieli wszelkich informacji nt. listy.