1

Temat: Rajd Rowerowy

1-3 maja będzie rajd rowerowy. Koszt 120zł (większa część to dojazd...)
Powrót będzie w niedzielę przed 22:00, więc jest do bardzo fajna opcja dla maturzystów (i dla wszystkich, którzy następnego dnia idą do szkoły lub pracy).

W planach jest nocna gra rowerowa (piątkowy wieczór), fajne zabawy i gry w ciągu dnia, a jeśli komuś będzie za mało jeżdżenia, to w niedzielę wycieczka łojancka (bardzo opcjonalna). Będzie kominek, a nawet może uda się wreszcie zorganizować ognisko obrzędowe. Jeździć będziemy z rozmaitymi niebanalnymi mapami, jakie są dostępne dla Pojezierza Olsztyńskiego i odwiedzać ciekawe przyrodniczo miejsca.

Należy się zgłaszać!
Na forum lub mailem.

Pytania i zgłoszenia:
Janek Inowolski (jinowolski[a']gmail.com)
Paweł Kaczorowski (kaczory5[a']gmail.com)

2

Odp: Rajd Rowerowy

Ja!

Dziabąg big_smile
--
Nawet najmniejszy kotek to żywe arcydzieło. - Leonardo da Vinci
There is no system but GNU, and Linux is one of its kernels.

3

Odp: Rajd Rowerowy

I ja!

4

Odp: Rajd Rowerowy

A ja nie tongue
Prowadzę kurs przybocznych w tym czasie...

M.

5

Odp: Rajd Rowerowy

A ja chyba tak smile

6

Odp: Rajd Rowerowy

P(pojadę) >= 20%

7

Odp: Rajd Rowerowy

To może oczywiste (może nie), ale dla poprawności statystyki:

Ja!

8

Odp: Rajd Rowerowy

Niestety nie mogę jechać :-(

9

Odp: Rajd Rowerowy

Ponieważ musimy w miarę wcześnie potwierdzić, że będziemy na pewno, to:
termin zgłoszeń - do końca marca [edit]Nieaktualne - już wiadomo, że rajd będzie, więc termin zgłaszania się jest równoważny z pojawieniem się na zbiórce na dworcu[/edit]
Pozdrawiam
Janek

Ostatnio edytowany przez jankiel (2009-03-28 21:14:31)

10

Odp: Rajd Rowerowy

Zaraz - termin zgłoszeń na rajd majowy do końca marca? To chyba jednak przegięcie. Ja jeszcze nie wiem co będe robić w tamten weekend majowy i do końca marca pewnie się nie dowiem na tyle, żeby móc zdecydować. I nie sądzę bym była jakoś wyjątkowa pod tym względem...

Ostatnio edytowany przez kasial (2009-03-18 11:05:27)

11

Odp: Rajd Rowerowy

Z mojej strony jest tak, że bardzo chętnie pojadę, ale podejrzewam że do kilka dni przed rajdem prawdopodobieństwo pojechania będzie oscylowało w przedziale 20%-80%, a w ostatniej chwili się wyklaruje. Także teraz się nie zadeklaruję -mówiąc w ryja, jeśli mam się deklarować, to nie jadę.

12

Odp: Rajd Rowerowy

Noo, dość niewiele czasu dajecie na zdecydowanie się. I myślę, że niewielka szansa że rajd się nie odbędzie z braku uczestników (a tu z tego co rozumiem mamy potwierdzić że będziemy, a nie ile na będzie), więc wnioskuję o zmianę daty końca zgłoszeń.

13

Odp: Rajd Rowerowy

Jeśli wymagacie ode mnie deklaracji teraz, to sorry, ale muszę się wycofać, bo nie mogę na pewno powiedzieć, że pojadę.

14

Odp: Rajd Rowerowy

Hmm... To był zły pomysł tak twardo stawiać wymaganie zgłoszenia się wcześnie. Jest jednak potrzeba, by zadeklarować, że na pewno przyjedzieny - jeżeli potwierdzimy, to już głupio by było, jeśli z jakichś przyczyn wyjazd by się rozleciał, a miejsce jest dla nas zarezerwowane.

W związku z tym, proszę tylko o zadeklarowanie się na tyle ile to możliwe, żebym mógł zadzwonić przed połową kwietnia (to chyba ostatni rozsąny moment na ten telefon) i potwierdzić, że rajd się odbędzie na pewno i ile mniej-więcej będzie osób.

Pozdrawiam i nie przejmujcie się tamtym marcowym terminem
Janek

Ostatnio edytowany przez jankiel (2009-03-21 14:36:08)

15

Odp: Rajd Rowerowy

Wstępnie ja smile

16

Odp: Rajd Rowerowy

Jadę ja też.

17

Odp: Rajd Rowerowy

Ja mówię, że jednak prawie na pewno nie pojadę.

18

Odp: Rajd Rowerowy

Kto nie wie (bo nie doczytał maila z siatki), to przypominam, że będzie
warszawska część rajdu.
30 kwietnia od 17:00.

Proszę się zgłaszać! Na obie części: warszawską i mazurską.

Pozdrawiam
J.

19

Odp: Rajd Rowerowy

A do której trwa Warszawska część rajdu? Bo nie wiem czy zdążę na pociąg.
Na mazurską nie pojadę, ale może uda sięna warszawską?

20

Odp: Rajd Rowerowy

może na warszawską (jakieś 70%)

21

Odp: Rajd Rowerowy

Część warszawska kończy się o północy (będzie miejsce do spania). Jakby co, sens urywania się wcześniej zaczyna się od 20:30 (z Wilanowa).

22

Odp: Rajd Rowerowy

Ja!

Dziabąg big_smile
--
Nawet najmniejszy kotek to żywe arcydzieło. - Leonardo da Vinci
There is no system but GNU, and Linux is one of its kernels.

23

Odp: Rajd Rowerowy

Ja się zgłaszam na część warszawską. smile

24

Odp: Rajd Rowerowy

W galerii są już zdjęcia z rajdu.
Autor (o ile nie jest sam na zdjęciu): Paweł.