1

Temat: Kurs Pierwszej Pomocy w naszym hufcu

Harcerski Klub Ratowniczy z naszego hufca organizuje kurs pierwszej pomocy, na który można się zgłaszać. [Ew pewnie mogę porozmawiać z organizatorami na temat przyjecia kogoś kto ma otwartą próbę, ale jeszcze nie złożył Przyrzeczenia, jak ktoś taki jest zainteresowany]
Poniżej więcej info (jak również na stronie [url]http://www.kurshkr.webpark.pl/[/url] ):

-Uratować życie?

-To prostsze niż myślisz!

-Poznać przy tym wspaniałych ludzi i przeżyć niesamowitą przygodę?

-Bezcenne!


HKR „Ochota” prezentuje:

Kurs Pierwszej Pomocy Ochota 2009


Rodzaj kursu: Kurs Pierwszej Pomocy na Brązową Odznakę Ratownika ZHP

                         (dawny BORM)
W dniach 13-15 oraz 20-22 marca 2009 r

Warunki uczestnictwa:         

- ukończone rocznikowo 16 lat

- opłacone składki członkowskie

- złożone Przyrzeczenie Harcerskie



Termin zgłoszeń i wpłat mija 3 marca 2009 r., ewentualne późniejsze zgłoszenia po kontakcie z organizatorem.

Koszt: 70 zł

Organizator zapewnia:  zakwaterowanie na miejscu kursu, ciepły posiłek w soboty, zapas rękawiczek, sprzęt, ubezpieczenie, materiały programowe oraz dyplom ukończenia kursu.

Wszelkie pytania należy kierować do Elwiry Smoleńskiej na adres: hkrochota@wp.pl

2

Odp: Kurs Pierwszej Pomocy w naszym hufcu

Może warto napisać, że pokrywa się z Wyrypem.

M.

3

Odp: Kurs Pierwszej Pomocy w naszym hufcu

ale my już chyba mamy takiego pecha że wszelkie kursy pokrywają nam się z czymś....

4

Odp: Kurs Pierwszej Pomocy w naszym hufcu

Może warto mimo wyrypu.

5

Odp: Kurs Pierwszej Pomocy w naszym hufcu

A ja mogę najwcześniej za rok. Ble. :-(

6

Odp: Kurs Pierwszej Pomocy w naszym hufcu

tak jak napisałam w mailu - jeśli chodzi o złożone Przyrzeczenie, to bardzo zależy od komendanta kursu. Mogę z komendantem pogadać na temat przyjęcia na kurs osób z otwartą próbą. Więc jeśoli jesteś zainteresowany - daj mi znać

7

Odp: Kurs Pierwszej Pomocy w naszym hufcu

Myślę, że raczej jestem zainteresowany.

A jeżeli trzeba uściślać coś na już, to można z powyższego zdania wykreślić słowa  "Myślę, że raczej". smile

8

Odp: Kurs Pierwszej Pomocy w naszym hufcu

Napisali że liczba miejsc organiczona, więc warto się śpieszyć;). Ja już się zapisałem (choć szkoda wyrypu:().

9

Odp: Kurs Pierwszej Pomocy w naszym hufcu

to może się spotkamy bo ja rozważam, czy nie pójść na jeden dzień/weekend jako kadra pomocnicza smile