Temat: Impreza cache'owa

Hej.

Chcesz znaleźć skarb w środku Warszawy? Czy wiesz, że w Polsce ludzie ukryli już prawie 5 tysięcy skarbów, w tym dużą część z nich właśnie w Warszawie? Większość z nich mijasz codziennie nawet o tym nie wiedząc...

Ktoś, kto ukrywa skarb daje wskazówkę jak do niego trafić. Czasem wystarczy spojrzeć na mapę, ale czasem trzeba rozwiązać jakąś fajną lub pomysłową zagadkę, żeby mieć szansę skarb znaleźć. Łatwiej, jeśli jest się spostrzegawczym i ma się orientację w terenie. Często trzeba trochę poszperać na miejscu i to nieco w tajniackiej atmosferze tak, żeby przypadkowy wścibski przechodzień potem skarbu nie zniszczył (bo skarb po znalezieniu, wpisaniu się do dziennika skarbu i wymianie przedmiotów, trzeba odłożyć na miejsce).

Bardzo często szukając skarbu możecie odkryć intrygujące miejsce lub dowiedzieć się czegoś niezwykłego...

Jeśli ktoś chce wiedzieć więcej o idei ukrywania i szukania skarbów, niech zajrzy na stronę [url]http://www.opencaching.pl/wiki/index.php[/url]

-----------------------------------------

Dlatego też chciałem Wam zaproponować wyprawę po kilka warszawskich skarbów w jedno z popołudnio-wieczorów ferii szkolnych. Plan imprezy jest taki, że najpierw byłaby fajna gra (też związana ze skarbami), którą mam w zanadrzu, a potem chętni ruszyliby na już mniej zorganizowane łowy. Pewnie całość mieściłaby się w godzinach 16-23, choć można przyjść na krótszy fragment.

Czekam na mailowe lub na forum zgłoszenia z info jakie dni Wam odpowiadają. Jako ostateczny termin zostanie wybrany najbardziej popularny dzień.

Zapraszam!

M.

2

Odp: Impreza cache'owa

Ja się zgłaszam!
mi pasuje 25 lub 26

3

Odp: Impreza cache'owa

Jestem w stanie pojawić się 25.01.

Pozdrawiam,
Wojciech Ceret

4

Odp: Impreza cache'owa

25 i 26 są dla mnie zdecydowanie złymi terminami.
Ja raczej 29.01-2.02.

5

Odp: Impreza cache'owa

Ja tam nie wiem - moze bym przyszla, ale stwierdzenie, ktore terminy sa dobre, jest absolutnie niemozliwe...

6

Odp: Impreza cache'owa

No to termin to najbliższa sobota, godz. 9:00. Spotykamy się pod Kolumną Zygmunta. Zapraszam.

M.

7

Odp: Impreza cache'owa

pewnie będę, ale nie jest to pewne smile