1

Temat: Wypad na kabaret!

Moi drodzy, w ramach próby na pagon, którą wartoby już skończyć, mam zorganizować wyjście drużyny na kabaret. Miała być grupa mo carta ale niestety jedyny koncert w przeciągu 3 miesięcy jest w teatrze bajka po 75 plnów od twarzy, co nie współgra nieco z targetem wink
więc znalazłem! 24 stycznia w sobotę o 19 w OKO'u wystąpi (za 20 pln od twarzy) Kabaret Limo, humor na pewno mniej wysublimowany niż grupa mo carta ale przyznam szczerze, że pełen polotu i na pewno twórczy.

stąd moja prośba, zgłaszajcie się na forum, DO WYJAZDU NA ZIMOWISKO! wtedy uda mi się zapewne zarezerwować bilety jeszcze przed nowym rokiem
pamiętajcie! pomożecie mi zamknąć próbę i jeszcze do tego będziecie mieć niezły polew ;p
pozdr

Homofobia - to się leczy

2

Odp: Wypad na kabaret!

Nie pamietam w tej chwili dokładnie mojego planu egzaminów, ale powiniennem móc się wtedy wybrać:).

3

Odp: Wypad na kabaret!

w związku z awarią strony poczekam jeszcze 2 dni na wasze zgłoszenia, jutro zadzwonie do oka i bede trzymał kciuki że jeszcze będą bilety
pozdr

Homofobia - to się leczy

4

Odp: Wypad na kabaret!

To tuż przed sesją, ale... zgłaszam się.

5

Odp: Wypad na kabaret!

Nie wiem, czy nie za późno na zgłoszenia, ale ja chętnie.

Dziabąg big_smile
--
Nawet najmniejszy kotek to żywe arcydzieło. - Leonardo da Vinci
There is no system but GNU, and Linux is one of its kernels.

6

Odp: Wypad na kabaret!

jeszcze tylko kilka godzin na zgłoszenia big_smile:D (ja dziś nie zadzwoniłem bo mi słuch nawala od choroby - mam nadzieję że jutro bedzie lepiej i żę jeszcze będą bilety)

Homofobia - to się leczy

7

Odp: Wypad na kabaret!

To i ja. Załapuję się jeszcze?

8

Odp: Wypad na kabaret!

ok, 5 biletów, jutro dzwonię do oka i zamawiam
mam nadzieję że uda mi się zarezerwować 10 (mam zewnetrzne zamówienia na jeszcze 3) więc 2 potrzymam parę dni jak jeszcze kogoś natchnie a jak nie natchnie to jestem pewien że mój przyjaciel i któraś z jego żon (nie pytajcie big_smile) też pójdzie

Homofobia - to się leczy

9

Odp: Wypad na kabaret!

ok,
mamy zarezerwowane 10 biletów

Homofobia - to się leczy

10

Odp: Wypad na kabaret!

Eee sorry, ale uwalniam jednego slota sad

Dziabąg big_smile
--
Nawet najmniejszy kotek to żywe arcydzieło. - Leonardo da Vinci
There is no system but GNU, and Linux is one of its kernels.

11

Odp: Wypad na kabaret!

obra, janek krzyś i arek (i każdy kto chce zająć dziabągowego slota) niech weźmie na radę drużyny 20 złociszy proszę a dostanie swójże bilet do łapki

Homofobia - to się leczy