1

Temat: Rajd namiestnictwa wędrowniczego :)

Dawno nie wisiałeś na linie? Ciągnie Cię w leśno-górskie ostępy? Masz ochotę spędzić super weekend z fajnymi ludźmi? To się świetnie składa, bo właśnie nadchodzi ... górsko-leśno-klimatyczno-linowy ...wyjazd namiestnictwa wędrowniczego!

W planach: hasanie po super Parku Linowym (mosty linowe, drzewa, pajęczynki, itp)                   górskie wędrówki piesze i/lub biegówkowe (w zależności od śniegu i chęci)                   
Czupel - najwyższy szczyt Beskidu Małego                   
granie, śpiewanie, ogniskowanie           
nocleg w klimatycznej chatce Na Rogaczu, z pięknym widokiem na góry [url]http://www.schronisko-rogacz.pl/photos/47.jpeg[/url]  [url]http://www.schronisko-rogacz.pl/photos/26.jpeg[/url]
łączenie przyjemnego z pożytecznym, czyli przyczynianie się do ogólnej szczęśliwości chatki i okolic     
          całe góry dobrej zabawy smile
               
Kiedy? : prawie już zimową porą, a mianowicie w weekend 22-23 listopada (wyjazd 21. wieczorem, powrót 23. wieczorem)

Dokąd? : tam gdzie rozzłocony buk (chociaż wówczas będzie raczej ośnieżony), zamyślony czas i gdzie słowa inaczej brzmią - czyli w Beskidy. Dokładniej w malowniczy Beskid Mały.

Zaproszeni : wszyscy, którzy mają dość siedzenia w mieście. wszyscy, którzy lubią aktywny wypoczynek. wszyscy, którzy lubią podróżować i poznawać nowe miejsca, nowych ludzi. a zatem wszyscy wędrownicy naszego hufca,niekoniecznie należący do drużyn wędrowniczych (tak więc każdy w wieku 16+, lub 3 gimnazjum wzwyż, bez górnych ograniczeń).


Koszt: ok. 105zł (*plus 25zł dla chcących wypożyczyć biegówki)**


Wyjazd: 21 listopada (piątek) zbiórka 17:40 na Dworcu WSCHODNIM


Powrót: 23 listopada (niedziela) godz. 20:00 na Dworzec Centralny


Zgłoszenia: 

Kasia Lewińska
lub
Kasia Staniszewska

do 15 listopada

**jeśli nie jeździłeś/łaś nigdy na biegówkach - nie martw się! z nami dasz radę (i nawet Ci się spodoba wink ). Kasia L. zapewnia szybki kurs poruszania się na biegówkach gratis. Jeśli nadal nie jesteś przekonany/a - zawsze możesz wypożyczyć z kimś narty na spółę lub powędrować z nami pieszo (prędkość początkujących biegówkowiczów nie powinna pod tym względem nastręczać trudności).


Pozdrawiamy i do zobaczenia!
Kasie (L. i S.)

Ostatnio edytowany przez kasial (2008-10-23 16:19:44)

2

Odp: Rajd namiestnictwa wędrowniczego :)

pierwszy:P. Się zgłaszam:).

3

Odp: Rajd namiestnictwa wędrowniczego :)

Ja niestety nie mogę sad

M.

4

Odp: Rajd namiestnictwa wędrowniczego :)

Ja! big_smile

Dziabąg big_smile
--
Nawet najmniejszy kotek to żywe arcydzieło. - Leonardo da Vinci
There is no system but GNU, and Linux is one of its kernels.

5

Odp: Rajd namiestnictwa wędrowniczego :)

Ja też się zgłaszam! smile

6

Odp: Rajd namiestnictwa wędrowniczego :)

Ja już się zgłosiłam, ale tu też się zgłaszam smile

7

Odp: Rajd namiestnictwa wędrowniczego :)

Może to i redundancja danych, ale:

zgłaszam się!

Pozdrawiam,
Wojciech Ceret

8

Odp: Rajd namiestnictwa wędrowniczego :)

Ja pewnie też redunducośtam, ale niestety odgłaszam się:/.

9

Odp: Rajd namiestnictwa wędrowniczego :)

To tak dla tych, co byli, co nie wiedzieli co śpiewam: [url]http://www.weebls-stuff.com/toons/Tamale/[/url]

Dziabąg big_smile
--
Nawet najmniejszy kotek to żywe arcydzieło. - Leonardo da Vinci
There is no system but GNU, and Linux is one of its kernels.

10

Odp: Rajd namiestnictwa wędrowniczego :)

Hmm... Muszę przyznać, że jednak wykonanie Dziabąga jest lepsze. tongue

Pozdrawiam,
Wojciech Ceret