1

Temat: pracaaaa

zanim umieszczę ogłoszenie uprzedzam o 2 rzeczach: zostało mi przekazane ustnie więc mogą nastapić nieścisłości -> kontaktujcie się z potencjalnym pracodawcą oraz nie znam się na internecie więc nie wiem do końca o co chodzi wink

Szukam osoby która stworzyłaby i prowadziło docelowo 4-5 serwisów internetowych.

Wymagam :
- doświadczenia w robieniu stron (proszę podać adresy stron, które się robiło, w tym flash, formularze kontaktowe itp.
- komunikatywności i słuchania uwag i propozycji co do strony, jej działania i funkcjonalności 
- praca możliwa do realizacji w domu z zastrzeżeniem min. 2 spotkań w tygodniu i dostępności na telefon i maila

Mile widziana współpraca z grafikiem i dostęp do niego (grafik płatny przez mnie osobno)
Warunki pracy i wynagrodzenia do dogadania !! Praca od 10 września do  marca/kwietnia 
Aplikacje (CV) oraz szczegóły na kszewczyk(małpiszcze)02.pl

od siebie dodam jedynie, że serwisy będą najpewniej serwisami nowych marek rowerowych które firma kuby będzie ściągała do polski, czyli jak ktoś zna się na rowerach albo lubi po prsotu jeździć to jest to dla niego dobra praca bo oczywiście pracownicy firmy będą mieli zniżki na częśći itp.

Jeśli chodzi o osobę która moimi rtękami wrzuca to ogłoszenie to Kuba był przez 2 kadencje komendantem hufca męskiego Stoharu obecnie pełni jakąś funkcję we władzach - nie wiem konkretnie jaką - więc jest "Swój". Jest na prawdę dobrym instruktorem i co najważniejsze w tej pracy pasjonatem rowerów. JEst czowiiekiem konkretnym i bardzo dobrze dobrał wymagania dla kandydatów - osoba chętna musi być komunikatywna i skora słuchać jego uwag bo Kuba jest perfekcjonistą. Z tego co mi mówił prywatnie oferuje w moim mniemaniu całkiem dobre pieniądze więc piszcie do niego - może zostaniemy kolegami z pracy wink

pozdr
cin

Homofobia - to się leczy