Temat: NMF

Hej, czy coś się dzieje w weekend 7-9 marca?
Skoro nie widać nic w oficjalnym kalendarzu, to może tam umieścić NMF-a?

2

Odp: NMF

Jest chyba biwak zwiazany z kursem druzynowych - nie wszyscy więc będą w Warszawie

3

Odp: NMF

sad

4

Odp: NMF

Mógłby być też termin na koniec II tygodnia ferii. Ale wtedy to z kolei nie byłoby części uczniów liceum. (studenci mają tylko jeden tydzień ferii - ten pierwszy)

Chyba, że nikt nie zaprotestuje.

Jest ktoś chętny na NMFa, ale nie zgadzający się na żadną noc w weekendzie 22-24 lutego?

5

Odp: NMF

A zatem niniejszym.

NMF się odbędzie - pytanie kiedy.

1. ostatni weekend ferii zimowych - który może nie pasować niektórym uczniom
2. w czasie weekendu 7-9 marca - który może nie pasować jadącym na kurs drużynowych

Piszcie więc  poniżej:
- "że przyjdę"
- "że mi pasuje 1./2./oba/żadne"
- "że chciał(a)bym obejrzeć [[tytuł/ogólnik typu coś fajnego]]"

6

Odp: NMF

Pierwszy termin pokrywa się częściowo z Olimpiadą Matematyczną - 22.02 przed południem.

7

Odp: NMF

Raczej przyjdę, w zależności od stanu projektów zaliczeniowych, chciałbym oglądać generalnie filmy z listy Arka.

M.

8

Odp: NMF

A gdzie jest udostepniona lista Arka? Chetnie bym ja przeczytala.
W ogole to moze przyjde, raczej zaleznie od planowanych filmow niz terminow, to znaczy oba sa ok.

9

Odp: NMF

Wysoka Komisja Maratonowa (nie pytajcie kto to Maratonow) ustaliła, że NMF odbędzie się w

noc 22/23 lutego.

Wiem, że części to nie pasuje, ale wielu osobom pasuje i jest to według mnie najrozsądniejszy termin.

- Gdzie jest ta lista Arka?

10

Odp: NMF

Jak sama nazwa wskazuje: u Arka.

M.

11

Odp: NMF

Wobec tego czekam, aż Arek powróci z czeluści przedolimpijskich ćwiczeń polowych.
smile

12

Odp: NMF

oooo smile maraton smile fajno smile jest jakaś epsilonowa szansa, że nawet wpadniemy - nie uwierzycie! a gdzie ma być? jeżeli mogę się powtrącać, to jeżeli będzie coś z listy Arka i w dodatku coś, czego nie widziałam, to bardzo chętnie zobaczę smile

13

Odp: NMF

Buuuu!!!
Dlaczego nie noc później? Nie chcę zarywać nocy przed drugim dniem OM sad

14

Odp: NMF

W niedzielę jest DMB.

Poza tym możesz przyjść tylko na wieczór i wrócić do domu o sensownej porze.

Gdzie?
Mokotów/Sadyba, ul. Koronowska 25.
Szczegóły roześlę siatką.

Oprócz "czegoś z listy Arka" będą filmy hiszpańskie z napisami.

15

Odp: NMF

Doszły mnie słuchy, że się głośno zrobiło o mojej liście.
Oto ona:

Życie jest piękne
Misja
Stowarzyszenie umarłych poetów
12. gniewnych ludzi
Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową
Persona non grata
Rejs
Ojciec chrzestny
Dogville
Spaleni słońcem
Człowiek z marmuru

Lista została okrojona z filmów, których prawdopodobnie Michał nie miał na myśli pisząc "coś z listy Arka"...

Ja mam epsilonową szansę wpadnięcia, bo zaraz po feriach będę miał 1000500100900 klasówek do zaliczenia, wypracowań z polskiego do napisania, lektur do przeczytania, fizyki do nauczenia, itd...
Więc wolę coś zacząć w ferie...

Ostatnio edytowany przez arebet (2008-02-05 12:40:51)

16

Odp: NMF

Mi sie podoba, sprobuje wpasc smile
Szczegolnie ze wlasnie skonczylam sesje smile

Ostatnio edytowany przez Marysia (2008-02-05 12:18:48)

17

Odp: NMF

Propozycje:
- Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową [Pl, 96min]
- I twoją matkę też [Esp, 105min]
- Porozmawiaj z nią [Esp, 116min]
- Czym sobie na to zasłużyłam [Esp, 101min]
- Dróżnik [USA, 88min]

Wszystkich powyższych raczej nie obejrzymy. Można też coś zmienić, te zmiany mogą być nawet bardzo daleko idące. Wszystko zależy teraz od Waszych głosów i pomysłów.

18

Odp: NMF

ciekawe, ciekawe..... tongue

19

Odp: NMF

A czy jeśli z hiszpanii to musi być to almodovar?

20

Odp: NMF

A może by też jakiś lżejszy?

21

Odp: NMF

,,I twoją matkę też'' nie jest Almodovara, ale potem są dwa Almodovary pod rząd... Może by któregoś rzeczywiście podmienić na coś co się łatwiej ogląda (mi Almodovara nie ogląda się łatwo -- z wymienionych widziałem ,,Porozmawiaj z nią''). No a ,,Życie...'' (mimo że lubię ten film), też nie jest łatwym emocjonalnie do oglądania filmem. Więc jestem za puszczeniem, czegoś co się łatwiej ogląda gdzieś (np. coś z listy Arka tongue) -- mam np. na DVD ,,Stowarzyszenie umarłych poetów'' (który ogląda się stosunkowo lekko), choć ja personalnie nie będę super szczęśliwy z oglądania tego, bo znam już go na pamięć tongue (choć akurat ten film mogę oglądać dowolną liczbę razy...). Chyba mam też gdzieś na kasecie ,,Człowieka z marmuru''.

M.

Ostatnio edytowany przez m_korch (2008-02-06 23:30:59)

22

Odp: NMF

Ja mam Hydrozagadke smile polecam. Leciutkie smile

23

Odp: NMF

Termin maratonu się zbliża.

Są chętni - którzy przyjdą?