Temat: Kto umie hiszpański?

Hej.

Z chęcią dowiedziałbym się, kto umie hiszpański i w jakim stopniu. Ludzie umiejący proszeni są o wpisywanie się.

Ja umiem powiedzieć jak się nazywam, skąd pochodzę, dzień dobry i dowidzenia, ale będę się starał, żeby ta kwestia posunęła się nieco do przodu tongue

M.

2

Odp: Kto umie hiszpański?

Uczyłam się 2 semsetry, umiem zrobić zakupy, załatwić zakwaterowanie na kempingu, itp. Zamierzam to posunąć do przodu - ale jak napiszę magisterkę... grr...

3

Odp: Kto umie hiszpański?

Uczyłam się w Stanach przez 2 lata, po czym przez następne dwa nie miałam w ogóle styczności z językiem i w tej chwili jestem po roku hiszpańskiego w Staszicu na poziomie od podstaw; czyli w sumie umiem niewiele, ale jeszcze się przez ten rok pewnie sporo nauczę (o ile pani Gawrzak nie będzie robić na każdej lekcji półgodzinnych antymateksowych dygresji, jak to ma w zwyczaju).

4

Odp: Kto umie hiszpański?

moja koleżanka (była przyboczna w SH więc wie o co kaman)
uczy hiszpańskiego w szkole językowej, więc może da się namówić na przeprowadzenie jakiś zajęć dla nas - może nawet serii zajęć

Homofobia - to się leczy

5

Odp: Kto umie hiszpański?

Ja nie umiem wcale, ale chetnie poswiece troche czasu, zeby sie czegos nauczyc. Jakies zajecia moglyby sie przydac...

6

Odp: Kto umie hiszpański?

ja też proponuje swój czas smile