Temat: Sala

Hej!

A moze ktos ma ochote na chwile przedswiatecznego ruchu?
Jesli tak to oto stosowne info:

Co: Sala gimnastyczna
Kiedy: jutro (tj. piatek), 18:00
Po co: mozna przyjsc i w cos pograc (jutro pewnie w kosza)
Dlaczego: 21. WDHy zalatwilo
Gdzie: SP nr 88, ul. Radarowa 4a (Rakowiec),
Dojazd tramwajami: 9, 15, 25 do przystanku Lechicka
Dodatkowo: o 17:15 warsztaty gitarowe dla poczatkujacych prowadzone przeze
        mnie

Jesli ktos z Was ma ochote to niech sie czuje zaproszony smile
Impreza ma charakter cykliczny -- bedzie sie odbywac w piatki, srednio co
dwa tygodnie.

Pozdrawiam,
M. (tu jako przedstawiciel 21. WDHy wink )

2

Odp: Sala

Jakby kiedys byla siata, to daj znac, Michale. Ja pewnie bede zainteresowany. Czy to ten typ imprezy, na ktory mozna sciagac znajomych, czy raczej nie, i jaki poziom umiejetnosci jest expected?

3

Odp: Sala

Poziom umiejętności wymagany jest zerowy. Chyba wszyscy są mile widziani, tylko należy byc przygotwanym, że będzie tam też kilku ludzi z przełomu podstawówka/gimnazjum (a raczej powiedziec  o tym zawczasu zaproszonym znajomym). Oni są też z resztą podstawowym targetem imprezy, choc doświadczenie pokazuje, że to w niczym nie przeszkadza...

M.

Ostatnio edytowany przez m_korch (2007-01-07 23:05:40)

4

Odp: Sala

Ja na siatke tez bym chetnie przyszla, ale chyba po systemach... sad

5

Odp: Sala

ja tam bardzo chętnie na wszystko, kosz (jak są kosze na takiej wysokości jak tam) nawet też ujdzie

jednak pragnę podkreślić, że tamtejsza sala jest dosć niebezpieczna, jej podłoga naaje się najbardziej na curling hmm

Homofobia - to się leczy

6

Odp: Sala

moje kolano się popsuło. :-( chyba kurna korektywa mi tylko zostaje albo inne takie dziadostwo. hmm

"To nie jest mi tak dalekie,
(...) od czasu do czasu zaglądam tam"
Dubska - Raj

7

Odp: Sala

A czy można tam tańczyć? I ćwiczyć obroty przez całą salę/korytarz?

8

Odp: Sala

Tak średnio. To znaczy nasz znajomy (mający dziewczynę na AWFie) organizuje różnych ludzi, którzy są w stanie poprowadzić jakieś zajęcia z czegoś. Tak więc jak zorganizujemy gościa od kosza to jest kosz, a jak kiedyś będzie ktoś od siaty, to będzie siata (oczywiście będziemy ogłaszać to wcześniej, tak żeby ludzie chcący pograć w siatkę nie napatoczyli się niechcący na kosza). W związku z tym, że przychodzą tam też ludzie z przełomu podstawówki i gimazjum to musi to być jakoś zorganizowane, a nie na zasadzie "każdy robi co chce".

M.

PS. Obstawiam, że najbliższa sala będzie 19.01.

9

Odp: Sala

gram w siatkówkę amatorsko i półamatorsko ponad pół życia więc poprowadzić zajęcia z siaty mogę z przysłowiowym palcem w kości tylko proszę o wcześniejszą "rezerwację" muszę z klubu piłki wziąć w celu poprowadzenia zajęć

pozdro tysiunc pińcet

Homofobia - to się leczy

10

Odp: Sala

Biestus napisał/a:

A czy można tam tańczyć? I ćwiczyć obroty przez całą salę/korytarz?

obroty Kasiu tam się ćwiczy niestety mimowolnie i to niekoniecznie w kontrolowanej i pożądanej płąszczyźnie

Homofobia - to się leczy

11

Odp: Sala

jest Michale jutro ta sala?
i czy jako ewentualny prowadzący mam ja na tą salę zapraszać?

jeśli tak to zapraszam wszystkich na pogranie w siatkówkę jutro czyli w piątek na 18 na salę gimn na radarową niewiemile wink

Homofobia - to się leczy

12

Odp: Sala

Są jakieś problemy ze skontaktowaniem się z p. dyrektor, żeby potwierdzić wszystko. Sądzę, że tak. Za jakąś godzinę będzie ostatecznie wiadomo, mam nadzieję. Jak będzie napiszę.

M.

13

Odp: Sala

Tak, jutro sala gimnastyczna. Będziemy grac w siatę. Cinek prowadzi. Impreza organizowana przede wszystkim w ramach działalności 21. WDHy ,,Żbiki'', ale everyone's invited. Z salą startujemy o 18:00.

Gdzie: SP nr 88, ul. Radarowa 4a (Rakowiec),
Dojazd tramwajami: 9, 15, 25 do przystanku Lechicka

Wcześniej (o 17.) będą warsztaty gitarowe prowadzone przeze mnie.

Zapraszam!!!

M.

14

Odp: Sala

I znów jutro (w piątek, 25.05) o 18:00 sala na Radarowej. Planujemy grać w siatę. Zapraszam.

M.