1

Temat: Paszporty, ciecie!

Hej,

rozważamy w tym momencie opcję wystąpienia o wizy rosyjskie pod koniec maja, żeby mieć później czas na ewentualne kłopoty. Chciałbym, aby każdy uczestnik obozu w tym momencie sprawdził, czy:
1. w dniach 20 maja - 10 czerwca planuje jakiś wyjazd zagraniczny do którego jest mu potrzebny paszport
2. czy posiada swój paszport
3. czy jego paszport jest wazny 6 miesiecy PO KONCU WAZNOSCI WIZY, tj czy jest wazny do POCZATKU MARCA 2008
przynajmniej.

Jesli ktoś robi klopoty w ktorymkolwiek z powyzszych punktow, powinien się poczuć cieciem (dotyczy punktów 2 i 3, bo to omawialiśmy na zebraniu obozowym) i niech jak najszybciej się do mnie zgłosi. Ludzie problematyczni w punkcie 1 niech też napiszą, to wybierzemy sensowną datę.

Jak ktoś nie jest problematyczny, proszę również o odpisanie mi z tą informacją.

Pozdrawiam,
Małcin

2

Odp: Paszporty, ciecie!

<przykład>
<odpowiedz uzytkownika>
Informuję, że posiadam ważny paszport do sierpnia 2010.
Informuję, że jestem problematyczny, bo od 7 do 12 czerwca jestem w USA. Co się da z tym zrobić?

pozdrawiam,
malcin
</odpowiedz uzytkownika>
<odpowiedz grupy wizy>
Dziekujemy. Postaramy sie zrobic wizy przed Twoim wyjazdem do USA. W razie czego wystapisz osobno o wizy; lecz moze to wymagac pewnej doplaty od Ciebie, bo my zalatwiamy grupowo i bedziemy pewnie mieli znizke.
</odpowiedz grupy wizy>
</przykład>

3

Odp: Paszporty, ciecie!

Hall of fame, czyli Ci co juz odpisali:
0. Malcin: paszport jest, wyjazd do USA 7-12 czerwca
1. Michal K: bez problemow
2. Arek: jednak zamawia paszport. bedzie 24 maja
3. Alek: bez problemow
4. Gabrysia: bez problemow
5. Ola: bez problemow, tylko musi pamietac zeby dac mi 19 maja paszport wink
6. Norbert: bez problemow
7. Krzys W: bez problemow

Ostatnio edytowany przez malcin (2007-04-23 18:14:29)

4

Odp: Paszporty, ciecie!

8. Jankiel: MEGA CIEĆ DO KWADRATU bo dopiero zaczyna robić paszport i łudzi się, że zdąży.

Ostatnio edytowany przez jankiel (2007-04-22 17:21:05)

5

Odp: Paszporty, ciecie!

O, pierwszy Cieć ;-)

Janku, dowiedz się proszę na kiedy masz szansę mieć paszport. Opcją jest, że będziesz wyrabiał wizę po nas - w tym samym biurze, ale nie w grupie. Jest jakieś ryzyko że Tobie się nie uda a nam tak :-), i pewnie zapłacisz parędziesiąt złotych więcej. Ale jeśli masz mieć paszport np. na 25 maja, to ok, możemy się jakoś zgrać. Daj jak najszybciej znać jak sprawy stoją, kiedy dokładnie możesz go mieć.

6

Odp: Paszporty, ciecie!

9. Piotrek Kuczyński obiera paszport 9 maja, więc ok.
10. Paweł S.: bez problemów.
11. Hubert odbiera paszport 17 maja, więc ok.
12. Kasia L.: bez problemów.
13. Krzys Cz.: bez problemow.
14. Dziabag: bez problemow
15. Ela: odbiera paszport 24 maja
16. KasiaB: bez problemow
17. Kamil K: bez problemow

Ostatnio edytowany przez malcin (2007-04-27 07:26:45)

7

Odp: Paszporty, ciecie!

Odbieram paszport 23 maja.

8

Odp: Paszporty, ciecie!

Janku, to jest ok - w takim pewnie pojdziemy z paszportami zaraz po Twoim odbiorze.

9

Odp: Paszporty, ciecie!

Odbieram paszport ok. 24 maja

10

Odp: Paszporty, ciecie!

Mój jest ważny do 15 stycznia 2009, chyba wszystko w porządku smile
(Tylko zdjącie z 3-ej klasy,ale nie jest najgorzej smile )

11

Odp: Paszporty, ciecie!

Pawle,

złośliwy urzędnik może się przyczepić. Nie zmuszam, ale jeśli jutro pójdziesz załatwić dostaniesz termin rzędu 24 maja i będzie ok. Arek tak robi jutro. Polecam. Moim zdaniem warto.