Temat: Pomysły na zbiórkę :P

A może ktoś ma jakiś fajny pomysł na zbiórkę młodszoharcerską?? Jeśli tak, to zapodawać, bo nam z Taboretem inwencja już się skończyła...

M.

2

Odp: Pomysły na zbiórkę :P

Moje doświadczenia. Nigdy nie miałem super pomysłów, napiszę Ci co u mnie działało.
1. Zawsze kręciła moich gra terenowa z kategorii 10000 punktów na mapie, zbiera się, lata po osiedlu i okolicy wg dokładnych map.
2. Inną wersją gry jest gra z nieoczekiwanymi pomysłami - jak gra wąska (chyba). No, ale to przygotowanie itd. I mi nigdy dobrze nie wyszło.
3. Zatrudnić starszych do robienia zbiórki, niech też się nauczą smile
4. Włączyć się jakąś charytatywną działalność. Jak ja pamiętam, takie akcje zawsze były fajne, człowiek czuł się ważny. Myśmy pomagali regularnie caritasowi w zbiórkach. Często fajnie jest coś robić loklanie, na swoim osiedlu.
5. Myśmy czasem zamieniali zbiórkę na 4-5h w sobotę rano na rowerze. Ale myśmy byli bardziej chyba lokalni niż Wy - tj 2-3 osiedla

3

Odp: Pomysły na zbiórkę :P

michale a jakiś konkretny temat??
bo tak bez tematu to mi trudno..
kiedyś padł pomysł na grę o następujących "zasadach"
jedna osoba - organizator lub na przykład ZZ wybierają w Warszawie lub na przykład w okolicy szkoły w której działacie kilka miejsc
robią zdjęcia tych miejsc ale według nast schematu:
każdego miejsca robi się 3 zdjęcia tak aby po obejrzeniu jednego z nich było trudno się domyśleć o jakie miejsce chodzi, drugiego średnio trudno i trzeciego łątwo
robi się tyle odbitek ile jest patroli i daje się patrolom komplet zdjęć
patrole wiedzą zę zdjęcie "za 3 pkty" jest najtrudniejsze a za 1 najłatwiejsze
dlatego muszą dostać praktycznie każde zdjęcie spakowane osobno aby mogli podjąć decyzję za ile punktów grają
w każdym miejscu jest np element układanki lub zadanie
wygrywa patrol który zbierze całą układankę odpakowując zdjęcia za największą liczbę punktów
odpakowanie zdjęcia za 3 punkty nie oznacza że nie można odpakować tego za 2 ale wtedy nie dostajemy ani 5 (3+2) ani 3 tylko dwa punkty bo dwa to realny poziom trudności wedle którego się patrol na punkt dostał

wiem że bardzo to zagmatwałem ale jestem chory i nie umiem precyzować myśli hmm

Homofobia - to się leczy

4

Odp: Pomysły na zbiórkę :P

Turniej brydzowy wink To chyba nie jest bajlepszy pomysl, ale jesli nie musi byc duzo biegania, to moze im pokazac fajne planszowki? Czy juz to robiliscie?

5

Odp: Pomysły na zbiórkę :P

Z tego, co słyszałem, robili. smile

6

Odp: Pomysły na zbiórkę :P

Taa, plansuffki już były. A turniej brydżowy to jednak nie bardzo...

M.

7

Odp: Pomysły na zbiórkę :P

To moze jakiegos TopCodera odpalicie? wink
Jesli to mial byc powazny watek, to przepraszam za wyglupy...

Albo zaprojektujcie razem nowy wyglad strony druzyny. A potem wykonajcie. Tylko ze to bedzie dla was - kadry - duze obciazenie pewnie.

Ostatnio edytowany przez Marysia (2007-02-19 15:20:28)

8

Odp: Pomysły na zbiórkę :P

Zwanzig razy zwei i zapętlić big_smile

Ostatnio edytowany przez PrzemekO (2007-02-19 20:23:12)

9

Odp: Pomysły na zbiórkę :P

albo możecie zrobić coś czego wasi faceci by się nigdy nie spodziewali
ja kiedyś zrobiłem
moi się nieźle wkręcili w haftowanie jak się im fajnie pokazało wink

Homofobia - to się leczy

10

Odp: Pomysły na zbiórkę :P

idąc tym tropem to może by upiekli jakieś ciasto lub ciasteczka? mieliby wyżerkę potem. nie wiem tylko czy macie taką możliwość, może w szkole są kuchnie?

11

Odp: Pomysły na zbiórkę :P

Placki ziemniaczane niech zrobią. smile

Podnoś jakość w tej samej ilości.
J.

12

Odp: Pomysły na zbiórkę :P

w kształcie lilijki niech będą te placki ;D

Homofobia - to się leczy