1

Temat: Święto Środowiska 21!!!

Drogi Żbiki, Żbiczątka i inne kotowatę bądź nie,

oto nagle i niespodziewanie Seniorzy Naszego Środowiska* zorganizowali Święto 21!

*środowisko to, tytułem wyjaśnienia, zestaw drużyn zuchowych i harcerskich oraz krąg seniorów pod tym samym numerkiem- 21 ma bywające zuchy, drużynę młodszą żeńska, młodszą męską, wędrowniczą (to my wink) i wspomniany krąg seniorów. co roku spotykamy się w miarę możliwości wszyscy na święcie.

Otóż w najbliższą sobotę, o godz, 10.30 zacznie się dla nas gra terenowa, która potrwa do 16, a następnie rozpocznie się ognisko.

Jeśli więc uda Wam się wyrwać na trochę z szału nauki bądź innych zobowiązań, serdecznie zapraszam na grę i/lub kominek! Można posłuchać ciekawych historii o tym jak to kiedyś było w 21 drużynie, zobaczyć innych, którzy mieli lub nadal mają naszywkę z tym samym numerem na mundurze i wziąć udział w grze przygotowanej specjalnie dla nas- mnie osobiście bardzo ciekawi co seniorzy wymyślili wink

GRA rozpoczyna się przed szkołą na Nowowiejskiej, a kończy przed szkołą na Radarowej

OGNISKO będzie w okolicach szkoły na Radarowej

Bardzo proszę osoby planujące siię wybrać o powiedzenie mi o tym smile

Do zobaczenia!

Czuwaj!

Ostatnio edytowany przez kasial (2007-01-17 14:46:09)

2

Odp: Święto Środowiska 21!!!

A, i -przychodzimy oczywiście w mundurach

3

Odp: Święto Środowiska 21!!!

ja jak to ostatnio ze mną niestety bywa mogę jedynie zapowiedzieć możliwość przyjścia na 16tą
a nie samo przyjście
zależy o której wyjdę ze złotych tarasów i ile je będę odsypiał

Homofobia - to się leczy

4

Odp: Święto Środowiska 21!!!

Hej,

opracowana przez dh. Lecha Sierpińskiego historia środowiska 21. Warszawskich Drużyn Harcerskich i Gromad Zuchowych do 1981 roku, która pojawiła się na święcie środowiska, jest także dostępna na stronie drużyny, w dziale Materiały.