1

Temat: Uzupełnienia kroniki

Hej,

kiedyś już była poruszana sprawa uzupełnień kroniki... Najlepiej byłoby, gdyby powstały do niej teksty, ale może oprócz tekstów warto byłoby również uzupełnić ogólne informacje.

Czy ktoś pamięta miejsce i może potwierdzić temin następujących imprez? Liczę tu na organizatorów... smile

Rajd rowerowy    30 kwietnia - 3 maja 2005
Wyryp    9-10 kwietnia 2005
Biwak środowiska 21.    16 października 2004
Wycieczki integracyjne klas I    wrzesień 2004
Żagle    19-26 sierpnia 2004
Rajd niespodzianka    6-7 lipca 2004
Tymbark 22 kwietnia 1998 (są [url=http://21wdw-2014.staszic.waw.pl/galeria/wypisz.php?impreza=3]zdjęcia[/url]! może ktoś pozna?)
Rajd listopadowy    8-9 listopada    działka Szymona gdzieś za Radomiem (gdzie?)

2

Odp: Uzupełnienia kroniki

rajd rowerowy - w 2005 się nie odbył
rajd rowerowy odbył się 1-3.05.2004 w Trzciane
wycieczki integracyjne 9-12 września 2004 góry świętokrzyskie - Święta Katarzyna
żagle z Węgorzewa przez WJM
Raj niespodzianka - Iława

A co do reszty, to nie wiem - jestem zbyt młoda smile

Poza tym, jeśli wstawiamy wycieczki integracyjne do kroniki to jeszcze wycieczki 2003 - Piwniczna, Łazy (drugi i trzeci weekend września).

Pozdrawiam

3

Odp: Uzupełnienia kroniki

Dzięki! smile Rozumiem, że rajd rowerowy w 2004 r. był w miejscowości Trzciana, tylko w której?

Tej? [url]http://pl.wikipedia.org/wiki/Trzciana_(województwo_małopolskie)[/url]?

A żagle gdzie się zakończyły?

4

Odp: Uzupełnienia kroniki

Trzcianka za Wyszkowem przy Trasie na Ostrów Mazowiecką

Żagle skończyły się tam gdzie się zaczęły w Węgorzewie (łódki były wypożyczane z tamtejszego portu, więc z tamtąd je wzieliśmy i tam je oddaliśmy wink )

5

Odp: Uzupełnienia kroniki

fachowo mówiąc: wyczarterowaliśmy.

skrót WJM oznacza oczywiście wielkie jeziora mazurskie.

co do rajdów rowerowych to ten w 2005 teoretycznie sie odbył ale był godzinnym przejazdem moim i Kasi B. bo jedyna osoba która sie zgłosiła (poza nami) z niewiadomych nam przyczyn niedotarła.

Podnoś jakość w tej samej ilości.
J.

6

Odp: Uzupełnienia kroniki

Rozwinięcia WJM się domyśliłem wink

Ktoś powinien jeszcze pamiętać wyryp 2005 i biwak środowiska 2004, nieprawdaż?...

A tak w ramach dygresji, to co było niespodzianką na rajdzie niespodzianka, poza miejscem?

7

Odp: Uzupełnienia kroniki

Był fajny. Były kajaki, były konie. I nikt nei wiedział co bedzie, dowiadywalismy sie na miejscu. Chodziliśmy jakoś po nocy. Ola była mundurzona. Więcej nie pamiętam, bo byłem jakoś mocno chory na tym rajdzie i wogóle było dziwnie wink

8

Odp: Uzupełnienia kroniki

I w ogole bylo super smile
Jeden z najfajniejszych rajdow, na jakich bylam smile

9

Odp: Uzupełnienia kroniki

A do tego pogoda robiła niezłe niespodzianki... kilka rzy na godzine świecilo słońce i padał deszcz na przemian smile

Ostatnio edytowany przez Józek (2006-12-18 13:21:08)

Podnoś jakość w tej samej ilości.
J.

10

Odp: Uzupełnienia kroniki

ajank napisał/a:

Hej,
Rajd rowerowy    30 kwietnia - 3 maja 2005
Wyryp    9-10 kwietnia 2005
Biwak środowiska 21.    16 października 2004
Wycieczki integracyjne klas I    wrzesień 2004
Żagle    19-26 sierpnia 2004
Rajd niespodzianka    6-7 lipca 2004
Tymbark 22 kwietnia 1998 (są [url=http://21wdw-2014.staszic.waw.pl/galeria/wypisz.php?impreza=3]zdjęcia[/url]! może ktoś pozna?)
Rajd listopadowy    8-9 listopada    działka Szymona gdzieś za Radomiem (gdzie?)

1. Rajd rowerowy - nic nie wiem.
2. Wyryp 2005- tez nic nie wiem, ale to juz niedawno, chyba Loli kadencja
3. Biwak srodowiska 2004 - nic nie wiem
4. Wycieczki integracyjne 2004 - to drugie wycieczki, pradwa? To nic nie wiem.
Pierwsze, jak trafnie zauwazyla Kasia, odbyly sie w Piwnicznej (klasa 1A, czyli Michala, sklad: Kuba Pochrybniak, Kasia Biestek i ja) oraz w Lazach pod Krakowem (klasa bodajze 1D, sklad: Taboret, Kasia Biestek i ja), i mam wrazenie, ze odbyla sie jeszcze oprocz tego jedna. Roi mi sie, ze byla wspolterminowa z wycieczka do Laz, ze byla z Pania Macias, i ze sklad miala cos w desen Ryba, Ola i Hofman, ale nie chce dawac glowy.
5. O zaglach i o rajdzie niespodzianka Kasia wszytko napisala.
6. Tymbark byl oczywiscie na Polach Mokotowskich.
7. Jaki kurna rajd listopadowy na dzialke Szymona? Byl taki, kojarzy mi sie miejscowosc Pionki, ale nawet roku nie pamietam...

11

Odp: Uzupełnienia kroniki

A propo działki Szymona to wiem tylko tyle, że wyjazd był z Warszawy Gdańskiej smile

K.

12

Odp: Uzupełnienia kroniki

Onufry napisał/a:

4. Wycieczki integracyjne
Pierwsze [...] i mam wrazenie, ze odbyla sie jeszcze oprocz tego jedna. Roi mi sie, ze byla wspolterminowa z wycieczka do Laz, ze byla z Pania Macias, i ze sklad miala cos w desen Ryba, Ola i Hofman, ale nie chce dawac glowy.

Była taka wycieczka, jak najbardziej, z klasą C (obecnie na pierwszym roku studiów), wychowawca: p.Macias, skład się zgadza. Nie mam pojęcia, czy była z czymś współterminowa - jest duża szansa, że tak.

Wycieczki drugie: byłam na jednej w składzie Józek, Lilka i ja, klasa obecna 3b, mateks, wychowawca: p.Potocki. Nie pamiętam dokąd. Nie jestem pewna, czy coś się odbyło równolegle.