1

Temat: Akcja zarobkowa "Walę tynki 2011"

Stało się, mamy pierwszą akcję zarobkową! A to za przyczyną Janka, który zapragnął wyremontować domową kuchnię pod nieobecność reszty rodziny smile Jest to dla nas dobra okazja, by pomóc Jankowi zrobić coś dobrego dla rodzinki, a przy okazji obniżyć koszt tegorocznego obozu.

Do zrobienia jest:
- zdemontowanie szafek i okapu
- pomalowanie ściany (wyczyścić preparatem A, pokryć podkładem B, pomalować farbą właściwą C - więc to może zająć nawet trzy kolejne dni)
- zamontowanie nowego okapu i szafek (wiercenie dziur pod kołki itd.)
Poza tym:
- ogólne ogarnianie drobiazgów roboczych: folia ochronna, papierowa taśma zabezpieczająca, zakup pędzli, wałków
- pomoc przy projekcie i zakupach, myślenie o sprawach technicznych

Termin wykonania zadania:
Będzie można pracować od 16. do 24. lutego.
Szczerze zachęcam wszystkich, którzy chcieliby pomóc (a dzięki temu mieć tańszy obóz) do zgłaszania mi swojej dyspozycyjności (odpowiadając na tego maila). Przy okazji tego typu wydarzeń zawsze generuje się głupawka, więc dobra zabawa gwarantowana ;]

Zapraszamy wszystkich, którzy lubią odpoczywać od pracy umysłowej poprzez pracę fizyczną (lub od pracy fizycznej poprzez pracę koncepcyjną wink ).

Gabi (oraz Janek z Rodziną wink ).

Ps. A może ktoś ma jakiś stary sprzęt po jakimś swoim remoncie? Przyda się wszystko- pędzle, wałki itd. smile
Pps. Dodatkowym wyzwaniem jest zaprojektowanie i wykonanie obrazka, który zostanie namalowany na ścianie, przy której znajduje się legowisko psa. Wstępnym pomysłem jest buda Reksia, ale wszelkie kreatywne pomysły mile widziane wink.

2

Odp: Akcja zarobkowa "Walę tynki 2011"

Poproszę o zgłaszanie się na forum, żebyśmy wiedzieli kto co i kiedy chce robić smile.

3

Odp: Akcja zarobkowa "Walę tynki 2011"

Ja mogę być u Janka w piątek (18.02) od ok. 15, w sobotę (19.02) do 13 i we wtorek (22.02) do 15.

Ponieważ nie za bardzo znam się na remontach, nie mam preferencji co do zadań.

4

Odp: Akcja zarobkowa "Walę tynki 2011"

Z powodu niefortunnego terminu (ferie i inne takie) akcja zostaje przełożona na cieplejszy czas. Powrócimy do tematu jak tylko powstanie nowy plan działania smile.

5

Odp: Akcja zarobkowa "Walę tynki 2011"

No i z powodu, że sprawa wyszła dość nagle. Kuchnia czeka na remont od dłuższego czasu, ale jakoś dopiero tuż przed wyjazdem mamy wpadłem na to, żeby coś zrobić akurat teraz. A zima też faktycznie jest słabym terminem...